Şimdi Ara

Wolcen: Lords of Mayhem - Türkçe Yama (Hikaye %100- Yayımlandı) (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
184
Cevap
21
Favori
13.017
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Adam kötü bir şey yapmamış sonuçta. İsteyen kullanır isteyen kullanmaz. Şu üç gündür bakamadım çeviriye ama hafta sonu ilgileneceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RASYONALIST

bu yaptığın motivasyon düşürücüdür.
    çeviren arkadaş bitirmeyi göze almışsa bir etki edeceğini sanmıyorum ayrıca anladığım kadarıyla aşırı yorucu bir iş herzaman hazır yama kullanan birisi olarak ne kadar zahmetli olduğunu yeni anladım 2 bin cümle bile saatler alıyor ki milyonlarca satır ceviren grublara Allah kolaylık versin.
  • FunSociety kullanıcısına yanıt
    takipteyiz
  • 3. Halkanın bazı yerleri dışında pasif ağacı Türkçe. Oyuna güncelleme geldi bende 3 gündür yamayla ilgilenemiyorum. 2 yazı eksikti en kısa zamanda devam edeceğim. Bölüm 2'de Val ile buluşmaya kadar Altyazılar Türkçe. Ara sahneleri hatırlamıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FunSociety -- 28 Şubat 2020; 22:20:57 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gereksiz derecede zor olmuş, bol bol grinding yapmak gerekiyor, yoksa zor biter...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-3925D0282

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Oyun kendisine hediye edilmiş. Daha önce yaptığı gibi işi yarıda bırakmaz ve en detayına kadar çevirir diye umut ediyorum.
  • Wolcen: Lords of Mayhem - Türkçe Yama (Hikaye %100- Yayımlandı)

Şuraya girebilen var mı? Oyunun versiyonu 1.0.7.0. Diyalogları çeviriyordum burada kaldım.
  • dark souls yapmaya kalkmışlar birinci bölümde ki boss yani eski arkadaşımız ile kapıştığımız elamanın 3 varyasyonu var yani canını bitiriyorsun zar zor yeniden daha zorlarayarak geliyor karşına falan filan anladığım kadarıyla geçmek için lvl atlamak lazım vs
  • quote:

Orijinalden alıntı: FunSociety

Şuraya girebilen var mı? Oyunun versiyonu 1.0.7.0. Diyalogları çeviriyordum burada kaldım.
    Ben girdim bitirdim ama geri dönüş yapılmıyor Ayrıca buradan oyuna zor dıyen arkadaslara oyun zor degıl sızın buıldınız yanlıs 44 lvlde senaryoyu bitirdim Harita olusturma mapıne gectim ısteyen olursa buıld paylasabılırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-3925D0282

Ben girdim bitirdim ama geri dönüş yapılmıyor Ayrıca buradan oyuna zor dıyen arkadaslara oyun zor degıl sızın buıldınız yanlıs 44 lvlde senaryoyu bitirdim Harita olusturma mapıne gectim ısteyen olursa buıld paylasabılırım

Alıntıları Göster
    dün arkadaş ile bir boss geçemedik.
    önce 28 bin can ile kestik sonra 80 küsürlü oldu 10 15 defa denedik zar zor kestik oh dedik ondan sonra 111 bin can ile gelince gözlerimiz yaşardı biz lvl kasalım dedik :)

mage buildi paylaşırsan sevinirim hangi skil ve lvl atlarken neye vericez 4 adet beceri var güçmü canmı vs ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Team NINJA

dün arkadaş ile bir boss geçemedik.
    önce 28 bin can ile kestik sonra 80 küsürlü oldu 10 15 defa denedik zar zor kestik oh dedik ondan sonra 111 bin can ile gelince gözlerimiz yaşardı biz lvl kasalım dedik :)

mage buildi paylaşırsan sevinirim hangi skil ve lvl atlarken neye vericez 4 adet beceri var güçmü canmı vs ?

Alıntıları Göster
    lvl 44 um summonerle oynuyorum suan cok rahat ılerlıyorum ıstıyorsan paylasırım levelın kaç ?
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.