Şimdi Ara

Wolcen: Lords of Mayhem - Türkçe Yama (Hikaye %100- Yayımlandı) (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
184
Cevap
21
Favori
13.016
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar oyunun xbox one controller desteği var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Flatronx

turkish.xml.pak dosyasındaki skill açıklamaları tam sanırım sizin dosyaya entegre ederseniz güzel olur.
    Bu mesaj doğruysa gözden kaçmasın. @FunSociety
  • Bende bu oyunu oynayacaktım, baktım çok fazla bug var, ve sürekli güncelleme geliyor. 2-3 ay sonra oynarım dedim. Kolay gelsin.
  • sürpriz bir yama teşekkürler güzel oyun yakışırdı Türkçe yama her türlü.
  • XanthiN kullanıcısına yanıt
    Ben şu an korsan kullanıyorum. İlk kırıklan versiyon var. Belki yeni versiyonda orasıda tamamlanmıştır. Dosyayı ulaştırabilirseniz bir bakarım. Bendeki dosyada hepsi Türkçe değil bir kısmı Türkçe.
  • Elinize sağlık merakla bekliyorum tamamlanmasını.
  • elline sağlık hocam
  • Wolcen: Lords of Mayhem - Türkçe Yama (Hikaye %100- Yayımlandı)

oyunun çoğu yerinde şöyle hatalar var. gerek altyazıda gerek zindanlarda karşılaşıyorum.

''vaktin varsa'' şu işi ya tam yap,ya da hiç yapma
  • quote:

Orijinalden alıntı: RASYONALIST

oyunun çoğu yerinde şöyle hatalar var. gerek altyazıda gerek zindanlarda karşılaşıyorum.

Bu işi hiç yapmazsa, diğer grupların bu oyunu en az 3 ayda yapacağına eminim. Bahsettiğin hata elbet düzeltilecektir.

• Köstek olmayın. Bir işe girişmiş bizim için. Ne var yani eksik ise? Hayret bir şey.
  • üsluba dikkat edin. beğenmediysen indirme. başına silah mı dayadırlar indir kullan diye. ayrıca ya tam yap ya da yapma demek haddine değil. kim oluyorsun! başkasına hesap soracak veya emir verecek haddi kendinde nasıl buluyorsun!!!
  • RASYONALIST kullanıcısına yanıt
    Bunlar hallolur, celallenmeye gerek yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RASYONALIST

Usluba bak dağdan mı indin buraya zorla kullan diyen olmadı adama destek olmak yerine köstek olacaksan git transplate den çevir oyna senın gibiler yüzünden bu işi yapan insanlar çeviri yapmaya küstü bıraktı gitti

hayat boyu ekmekle beslenince böyle oluyor.istersen oyna yada oynama.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BarışGürbüz -- 25 Şubat 2020; 11:0:22 >
    Güncellediğim dosyayı indirseydiniz keşke. Güncelleme notlarında eksik 2 yazı eklendi diye yazmıştım. O yazıların gözükmeme sorunu benden kaynaklanmıyor. Dil dosyalarına tanımlanmadığı için gözüküyor. Ben kendim tanımladım ve şu an olması gerektiği gibi. Yinede bir ihtimal çevirirken hata yapmış olabilirdim o zaman o dosyaya bağlı tüm metinlerde aynı sorun olurdu. Benim oyunum orijinal değil kırılmış versiyondan oynuyorum. Bir yazı eklendiyse o bende olmadığı için çeviremem. Oynadıkça düzeltiyorum.

Böyle eksikliklerle karşılaşan olursa lütfen resimdeki gibi gözüken kodu bana mesaj yoluyla ulaştırın. Dil dosyalarına ekleyelim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FunSociety -- 25 Şubat 2020; 12:24:17 >
  • FunSociety kullanıcısına yanıt
    Harikasın takipteyim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Zamanında kimsenin beğenmediği bir oyundu nasıl kıymete bindi steam istatistiklere bakıyorum oyuncu sayısı coşmuş bir yandan oyunu anlayarak oynamak çok keyif veriyor güzel iş yapıyorsun zamanında seni çok eleştirmiştim hatırlar mısın bilmem çalışmalarını hep yarım bırakıp iptal ettiğin için şu an yaptığını beğendim çeviriyi güncel tutman günlük çeviri paylaşman güzel.
  • Güncellemeler için teşekkürler. Gerçekten çok iyi bir çeviri. Başarılar.
  • Bölüm 2'ye kadar komple ara sahneler ve diyaloglar Türkçe. Gözden kaçmış yerler olabilir. Güle Güle kullanın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FunSociety -- 25 Şubat 2020; 17:16:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cozepud

Zamanında kimsenin beğenmediği bir oyundu nasıl kıymete bindi steam istatistiklere bakıyorum oyuncu sayısı coşmuş bir yandan oyunu anlayarak oynamak çok keyif veriyor güzel iş yapıyorsun zamanında seni çok eleştirmiştim hatırlar mısın bilmem çalışmalarını hep yarım bırakıp iptal ettiğin için şu an yaptığını beğendim çeviriyi güncel tutman günlük çeviri paylaşman güzel.
    Vallahi çok acayip. Ana konuya yazan hepi topu üç beş kişi vardı. Nasıl kıymete bindi şimdi hele de böyle sıkıntılı bir çıkış gerçekleştirmişken.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.