Şimdi Ara

Wolcen: Lords of Mayhem - Türkçe Yama (Hikaye %100- Yayımlandı) (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
184
Cevap
21
Favori
13.017
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Wolcen: Lords of Mayhem - Türkçe Yama (Hikaye %100- Yayımlandı)
    Yama çöktü eski sürümlerde korsan oynayabilirsiniz ama kontrol ettiğimde bütün textler kaymış numaraları değişmiş. Türkçe yamayla oynamaya çalışırsanız en basitinden irade yenilenmesi seçtiğini sanarsın ama aslında fiziksel atak seçmişsindir. Bir iteminn altında can yenilenmesi yazıyordur aslında o büyü defansıdır. Bütün dosyaları karşılaştırdım hatasız olan yok neredeyse. Arkadaşa kolaylıklar diliyorum. Baştan çevirmesi gerekiyor. Sorun şu ki 1 2 haftada bir patch geliyor uğraşılmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-3925D0282 -- 16 Mart 2020; 12:4:0 >

• Arkadaşın yaptığı çeviriyi tekarar düzenliyorum oyunun ana hikayesini düzenlemiycem direk skiller ver ve itemlerin altında ne özellikler verdiklerini düzenleyip burada tekrar paylaşıcam. Hikayeyi anlamasanızda kendi buıldınızı olusturabılecek kadar türkçe olacaktır. Yarın paylaşırım buyuk ıhtımalle
  • WOLCEN SKİLL AĞACI YAMASI<-- Dün düzenlediğimde yanlışlıkla kodları bozmuşum olmamıştı bugün tekrardan yavaş yavaş düzenledim aktif skillerin açıklaması yok burada sadece P harfine basınca karşınıza çıkan ekran en son gelen Patche uyarlandı. İTemlerin açıklamalarınıda düzenleyebilirsem paylaşırım. Arkadaşın çevirmediği bazı skiller var kodlu olduğu için düzeltmek istemedim tekrar bozulur diye. Bir kaçtanede ipucu vereyim
    DOĞA HASARI : (Ateş Buz Yıldırım)
    GİZLİ HASAR : (Kutsal gölge eter)
    METERİAL Fiziksel diye geçiyor (Kanama Fiziksel Zehir)

Buz hasarı gidiyorsunuz diyelim % 15 doğa hasarlı bi yüzük buldunuz buz hasarınızda 100 olsun bu 115 olmaz doğa hasarı dediği için ateşe buza yıldırıma % 5 verir tahminen 114 yada 115 gibi olur

Fiziksel hasar sersemletme uygular
    Kutsal (Zayıflık uygular)
    Gölge (Lanetli uygulanır)
    Eter (Stasis uygular)
    Zehir zehir uygular
    Kanama Kanama uygular
    Merak ettikleriniz olursa sorabilirsiniz.

Bu Videodan bakabilirsiniz

Wolcen: Lords of Mayhem - Türkçe Yama (Hikaye %100- Yayımlandı)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-3925D0282 -- 20 Mart 2020; 14:25:50 >

• Kardeşim yazılar kaymıyor. Yeni eklenen yazılar oyunda gözükmüyor. Ben dosyayı bozmadan eksik kodları ekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FunSociety -- 20 Mart 2020; 0:58:20 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FunSociety

Kardeşim yazılar kaymıyor. Yeni eklenen yazılar oyunda gözükmüyor. Ben dosyayı bozmadan eksik kodları ekliyorum.
    öncelikle eline sağlık.senin yamanda bir problem yok kayma vs.ama item açıklamalarında occoult damage leri büyü hasarı diye yazmışsın.neredeyse hespinde büyü hasarı diyor.o yüzden statlar doğru düzgün ayarlanmıor.
  • TÜRKÇE YAMA <--- LİNK Çevirmen Saldırı gizli hasar ve büyü hasarına yetenek diye yazmış ben sadece büyülere yazdıgını sanmıştım ondan büyü diye değiştirmiştim. BU yama da Spell = Büyü--- Skill = Yetenek -----Occult Damage = Gizli hasar olarak değişmitir. Oyunun geri kalan kısmı Yandex çeviri ile çevrili & 90 lık bir kısım . Translete çeviriyi istemeyenler bu yamadaki EIM dosyasını orjınal Oyunun ingilizce dil dosyasına atarlarsa sadece itemler ve Pasif skiller türkçeleşir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-3925D0282 -- 20 Mart 2020; 8:49:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-3925D0282

TÜRKÇE YAMA <--- LİNK Çevirmen Saldırı gizli hasar ve büyü hasarına yetenek diye yazmış ben sadece büyülere yazdıgını sanmıştım ondan büyü diye değiştirmiştim. BU yama da Spell = Büyü--- Skill = Yetenek -----Occult Damage = Gizli hasar olarak değişmitir. Oyunun geri kalan kısmı Yandex çeviri ile çevrili & 90 lık bir kısım . Translete çeviriyi istemeyenler bu yamadaki EIM dosyasını orjınal Oyunun ingilizce dil dosyasına atarlarsa sadece itemler ve Pasif skiller türkçeleşir.
    en gerekli olan şeylerde bu gerisi benim için önemli değil.
    tşk ederim yama için.
    edit:tebrik ederim kodları bozmamışsın eline sağlık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Team NINJA -- 20 Mart 2020; 8:59:54 >

• Team NINJA kullanıcısına yanıt
    Şimdi akıllarda tek soru. Sizin translate çeviriler de özelden paylaşılmasına rağmen mesajlarınız siliniyorken, burada alenen paylaşılıyor ama tepki yok.
  • quote:

Kardeşim yazılar kaymıyor. Yeni eklenen yazılar oyunda gözükmüyor. Ben dosyayı bozmadan eksik kodları ekliyorum.
    ben anlamıyorum açıkcası ama yukarıda fotograf attım mesela ss ID: 77 yazıyor onlar degısmıs dıgerınde ss ID 78 yazıyor bunları duzenleyebılıyormusun
  • quote:

Orijinalden alıntı: FORZAFATHER

Şimdi akıllarda tek soru. Sizin translate çeviriler de özelden paylaşılmasına rağmen mesajlarınız siliniyorken, burada alenen paylaşılıyor ama tepki yok.
    Hocam o arkadaşın bana garezi var kimse artık. wolcen oynamaktan bu aralar onu delirtemiyorum wolcen işi bitsin delirtiriz yine dediğim gibi benim umrumda değil kim ne yapmış etmiş. Ben kendime çeviriyorum isteyenede atıyorum bu kadar basit. arkadaşın biri solsun blog açtı ordan paylaşıyorum artık.

• Team NINJA kullanıcısına yanıt
    En iyisini yapmışsınız hocam. Translate yamaya ben de karşıyım hatta oyuna saygısızlık olarak bile görüyorum. Ama bu kişisel bir tercihtir ve karışılmamalı bence. En azından Translate olduğu belirtilerek izin verilmeli bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Team NINJA

Hocam o arkadaşın bana garezi var kimse artık. wolcen oynamaktan bu aralar onu delirtemiyorum wolcen işi bitsin delirtiriz yine dediğim gibi benim umrumda değil kim ne yapmış etmiş. Ben kendime çeviriyorum isteyenede atıyorum bu kadar basit. arkadaşın biri solsun blog açtı ordan paylaşıyorum artık.

Alıntıları Göster
    Merhaba hiç yoktan iyidir en azından çeviriler gelene kadar bir kere oyun bitirilir sonra çıka yamalar ile tekrar bitirilir diye düşünüyorum. THE OUTER WORLDS'ü görünce şok oldum tüm oyunun translate ile çevirisi yapıldı mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Team NINJA

Alıntıları Göster
    Hocam blog adresini yollar mısın ordan takip edelim
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkan_NN

Hocam blog adresini yollar mısın ordan takip edelim

Alıntıları Göster
    imzada

• Single olarak oynayan ve act 2 dolaylarında olan varsa save atabilir mi? Benim save bugl olduğundan devam edemiyorum. Birisi yüklesin.
  • blog imzada demişsin imza nerede bulunuyor?
  • Arkadaşlar bu gün yamayı güncelledim. Cordanon'a kadar Türkçe. Görevlerde çeviri hataları giderildi. İkincil görevler çevrildi.

Malum Korona virüs yüzünden evdeyiz fakat derslerim devam ediyor. Bir yandan kendi hayatıma da vakit ayırmak zorundayım. Yavaş yavaş çevirmeye devam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FunSociety -- 28 Mart 2020; 20:34:28 >
  • quote:

Arkadaşlar bu gün yamayı güncelledim. Cordanon'a kadar Türkçe. Görevlerde çeviri hataları giderildi. İkincil görevler çevrildi.

Malum Korona virüs yüzünden evdeyiz fakat derslerim devam ediyor. Bir yandan kendi hayatıma da vakit ayırmak zorundayım. Yavaş yavaş çevirmeye devam.
    ilk bossu geçemedim oyundan soğudum ya :D
  • Nasıl sitelere yüklüyorsunuz şu yamaları ya. Keyif mi alıyorsunuz insanların uğraşmasından? Ya da para mı kazanıyorsunuz çıkan reklamlardan. Sekiz on tane reklam birikti üst üste.

Beyler Allah için şu yamayı düzgün bir yere yüklesin biri ya.

Yahu dosya yok dosya. Full clickbait sitesi. Açılacak diyor bekliyorum açılmıyor bile hiçbir şey. Vallahi yazık. Madem iyi niyetlisiniz google drive gibi yerlere yüklesenize.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zebercet -- 29 Mart 2020; 17:6:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zebercet

Nasıl sitelere yüklüyorsunuz şu yamaları ya. Keyif mi alıyorsunuz insanların uğraşmasından? Ya da para mı kazanıyorsunuz çıkan reklamlardan. Sekiz on tane reklam birikti üst üste.

Beyler Allah için şu yamayı düzgün bir yere yüklesin biri ya.

Yahu dosya yok dosya. Full clickbait sitesi. Açılacak diyor bekliyorum açılmıyor bile hiçbir şey. Vallahi yazık. Madem iyi niyetlisiniz google drive gibi yerlere yüklesenize.
    ms un crome tabanlı tarayıcısını kur.daha sonra adguard eklentisini yükle.
    hiçbir sitede reklam görmezsin.
    bu yamayıda 5 e kadar saydıktan sonra geç diyip dosyasyı tek tıkla reklam açmadan indirebilirsin.
    ikisi gerçekten çok iyi çalışıyor.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.