Şimdi Ara

Wolcen: Lords of Mayhem [PC] [ANA KONU] [ÇIKTI] (17. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
635
Cevap
16
Favori
27.611
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: arman09

Sisteminiz nedir bende 60ile 90 oynuyorum kasma hissetmiyorum monitörünüz kaç hz
    Hocam:
    Monitör 60Hz
    MSI dizüstü GTX 1060 grafik kartı
    Üstte arkadaşın yazdığı olayı deneyeceğim,sıkıntı donanımdan değil zannediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AeternusVale

Hocam Act-1'de Mouse polling rate ile ilgili bir sıkıntı var, eğer polling rate yüksek bir mouse ile oynuorsanız mouse hareket ettirdiğinizde fpst 5-10'lara düşüyor.

Polling rate'i 125 getirin bu şekilde act-1 bitirin .
    Deniyorum hocam,bilgi için teşekkürler.

Ekleme:Son güncellemeyle sorun ortadan kalktı,yardımcı olan arkadaşlara teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alperhan52 -- 15 Şubat 2020; 16:12:45 >
  • arman09 kullanıcısına yanıt
    evet ok yağdırıyorum bir de taret skill düştü onu kullanıyorumWolcen: Lords of Mayhem [PC] [ANA KONU] [ÇIKTI]
  • captanico kullanıcısına yanıt
    Bende warrior um build ne önerirsiniz kratos un bıçakları kullanıcam skill olarak

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • arman09 kullanıcısına yanıt
    aslına bakarsanız net bir şey söylemek pek olası değil.daha deneyimlemediğm skiller var , mesela güzel bir pistol gelse bir iki değişiklik yapacağım ama henüz henüz düşüremedim , yukarıdan ok yağdırma ve taret şu an favorilerim.oyunun ilerleyen anlarında ne olur bilemem.aslında pasif skillerin de etkisi ile çeşitlilik o kadar çok ki herhangi birinin şöyle yapmak en iyisidir diye bir söylemde bulunabileceğini sanmıyorum ne nedir oyunu oynadıkça ve daha çok kişi fikir beyan ettikçe ortaya çıkacak.bence kafanıza göre takılıp en azından kendi fikirlernizle story modu bitirin , en azından kafanızda bir şablon oluşur , twitchten yada benzeri platformlardan yayıncıları izleyerek neler yapılabilir daha ilerisi için adımlar atabilirsiniz.

ben arada alkaizer ve quin69 u izlemeye çalışıyorum değişik tecrübeleri görmek için
  • Var mı birlikte oynayabileceğimiz bir grup, arada birlikte yayın açıp kayıt alabileceğim :)

steam linkim

https://www.youtube.com/watch?v=0GhegI9rzh4&feature=youtu.be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sinerjji -- 15 Şubat 2020; 13:37:23 >
  • captanico kullanıcısına yanıt
    Peki tşkler

• Allah kahretsin bu oyunu hala oynayamadım. Serverlar gayrifaal durumda diyor bağlanmıyor. Millet kaç level olmuş biz daha başlayamadık bile.
  • ben bu oyunu alpha aşamasında indirip oynamıştım. çok fazla sorun vardı fps sorunları skill geç atma bin tane sorun. acaba bu sorunlar giderildi mi oynayan arkadaşlar? ona göre satın alabilirim.
  • siz online modda mı oynuyorsunuz? Twitchde izlediğim kadarıyla çoğunluk offline oynuyor.
  • Oyunda aynı anda 2 class kullanılabilmesi çok çok iyi, inanılmaz bir çeşitlilik sağlayabilir.duz okçu giderken bir elime catalyst bir elime de pistol almam sonucu hem mage hem hunter olarak oyuna devam etmem inanılmaz keyif veriyor bana şu anda. Aynı şekilde hem mage hem melee veya hem okçu hem melee seklinde de karakterler yapılabilir :) bence tek bir class ile kendimizi sınırlandırmamalıyız :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunun bu kadar tutulacağını geliştiriciler de beklememiş sunucular ilk gün patladı şimdi akşam sekize kadar sunucu bakımı var kimse online oynayamıyor. Oyunu çıkmadan 2 gün önce aldım o haline göre bile inanılmaz çok değişiklik var almak isteyenleri pişman edeceğini düşünmüyorum. Tabi oyundan ne beklediğine göre de değişir.
  • aron2186 A kullanıcısına yanıt
    Bir elimize kılıç bir elimize yay nasıl alıyoruz hocam bende yay koyunca kılıcı bırakıyor şuanda bir elimde kılıç bir elimde catalyst var

• Online sorunları nedeniyle iade ettim oyunu. Güzel oyun , stabil hale gelince oynanır. Hangi oyun olursa olsun ilk çıktığı zamanlarda server problemleri yaşamaya alıştık ama sinir harbi yaşamamak ve oyundan soğumamak için biraz daha beklemeye karar verdim .

• quote:

Orijinalden alıntı: arman09

Bir elimize kılıç bir elimize yay nasıl alıyoruz hocam bende yay koyunca kılıcı bırakıyor şuanda bir elimde kılıç bir elimde catalyst var
    Yay değil hocam pistol alıyoruz :) ama hunter skilleri pistol kullanınca da aktif olduğu için çok dehsetül vahşet bir karma ortaya çıkıyor :)

• aron2186 A kullanıcısına yanıt
    :D

• dun 4 saat oynadim.
    eksiler;
    seslendirmeler cok amator
    birbirini tekrar eden yaratiklar cogunluk.
    kucuk bir yaratik yasarken size zarar veremiyorken öldukten sonra toksit hasari sizi öldurebiliyor,ne oldugunu anlamiyorsunuz.(dengesizlik)
    dusen itemler tatmin etmiyor,merak uyandirmiyor.
    kamerayi dönduremiyorsunuz
    vurus hissi zayif,mobil oyunlardaki gibi.
    artilar;
    grafik

grim dawn dan daha cok keyif almistim sahsen. begenenler bu tur oyunlara asina degil sanirim.
    sonuc;amatör eglendirir

• Dün açıklama yapıldı, Türkiye saati ile saat 20:00 online kısmı açılacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RASYONALIST

dun 4 saat oynadim.
    eksiler;
    seslendirmeler cok amator
    birbirini tekrar eden yaratiklar cogunluk.
    kucuk bir yaratik yasarken size zarar veremiyorken öldukten sonra toksit hasari sizi öldurebiliyor,ne oldugunu anlamiyorsunuz.(dengesizlik)
    dusen itemler tatmin etmiyor,merak uyandirmiyor.
    kamerayi dönduremiyorsunuz
    vurus hissi zayif,mobil oyunlardaki gibi.
    artilar;
    grafik

grim dawn dan daha cok keyif almistim sahsen. begenenler bu tur oyunlara asina degil sanirim.
    sonuc;amatör eglendirir
    Nasıl bir ustasın sen öyle üstadım önünde saygıyla egilmek gerek...

• Oyunda crafting sistemi yok mu ? 22 level oldum ama hala boyle bir sistem yok .

• 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.