Şimdi Ara

Wolcen: Lords of Mayhem [PC] [ANA KONU] [ÇIKTI] (18. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
635
Cevap
16
Favori
27.609
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • serverlar açılmadı sanırım giremiyoruz bir türlü
  • captanico kullanıcısına yanıt
    Bakım süresini uzattılar. Herhangi bir saat verilmedi.
  • çok can sıkıcı olmaya başladı arık oyun hala online oynanamıyor
  • Türkiye saati ile 15:00'dan sonra açılacağını söylediler.
  • Diyecek bir şey yok. Üç gündür neyin bakımı bu. Kaç zamandır planlanmıyor mu bu çıkış neden hazırlanmıyorlar başta?
  • açıldıktan sonra düzgün çalışacağının da garantisi yok
  • Ben 4 senedir beklediğim için 3-5 gün daha beklemek bana koymuyor ama diğer arkadaşları anlayabiliyorum.En azından online modda bi karakter açmaya izin verip şimdilik o karakterleri offline modda oynatsalar aslında problem kalmayacak.

Ama adamların da gerçekten beklemediği bi oyuncu sayısı var.Aktif olarak 50-60k'nın altına pek düşmüyor.Bir de online problemi çözüldüğünde bu sayı 100k'yı geçecektir.Bu büyüklükte bi server sağlamak da çok basit bir şey değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • son durum hala üstünde çalışıyorlar ama e zaman gerei geleceği belli değil

Wolcen: Lords of Mayhem
    Duyuru
    Online server status
    Hello everyone,

After applying a hotfix last friday, users reported that their characters were missing, their stashes emptied, and their endgame progression wiped.

Immediately, we took the decision to shut down servers to prevent this from happening to a large amount of players while we find a way to fix it.

This issue was caused by a too large amount of requests leading the database to drop. We contacted our partners and looked for a solution with them, but that implied rolling back to a previous save of the database shortly before the hotfix.

Since then, we are working with our partners to restore the database and merge it with the current one, while fixing the issues that caused these incidents.

Unfortunately, other complications appeared in the process that led us to continuously push back the ETAs we provided for the resolution of the situation, and we're still working hard to fix these issues and make sure that the game works properly Online, which can still take some time.

Know that we're aware of other issues, including issues impacting the game's economy, and we're also working on them.

We want to sincerely apologize for the inconvenience, and to assure you that we're working around the clock to fix everything and ensure that you will have a pleasant experience when the Online mode comes back.

We will keep you informed on the evolution of the situation.

• Oyunun içi dışı heryeri bug dolu ben 3,5 saat sonunda iade ettim. Bidahada almaya niyetim yok.

online modu önce 16 saat sonra bir 16 saat daha bakıma girdi. 30+ dolar verdikleri oyunu 30 saattir oynayamıyor oyuncular. ilk çıktığı gün oyuncuların yüzde 50si oyuna girememişti. 2. gün getirdikleri hotfix milletin karakterlerini ve stashlerini silmesine yol açtı. online kısmı facia yani.

offline kısmına geliyorsun orası da kötü. yapımcı 8 senedir oyunu geliştiriyorum diyor.3 senedir alphada oyun. gem duplicate ile gold bugı var. yüzde 2 milyon magic finda ulaşabildiğin bug var. ki bunlar online modda da geçerli sadece serverlar kapalı olduğu için millet kapıların açılmasını bekliyor.

hadi mf,gold vs çok önemli değil diyelim. level 60dan sonra karakterleri crash yiyip silinen redditte pek çok kişi var.

bu hatalarla oyunu release etmek tamamen saçmalık. poe killer ya da diablo killer olması imkansıza yakın. anca bu oyunların sezon aralarında oynanacak çerez oyun statüsünde kalır bu haliyle.

Halen bu oyuna ümit bağlayan toparlayacak diyenler verdikleri para ile kendilerini kandırıp dursunlar. Oyun rezalet ötesinde.

• diablo ile karşılaştırınca nasıl alamaya değer mi
  • Oyuna giriyorum guncelle otunu diyor ama steamde güncelleme dosyası inmiyor,nasıl olacak bu iş 😐

• Crafting e taktim level 22 oldum act 1 deyim crafting system tanıttılar ama oyunda crafting görmedim acaba sonra mı açılıyor yoksa yok mu ?

• serverlar gelmiş.
  • captanico kullanıcısına yanıt
    Geldi ama anında çöküyor ve oyun kurmuyor.

• Son çıkan fix de bir işe yaramadı. Şahane. Beklenmedik ölçüde şahane hem de. Oyunun erken erişimdeki satış rakamları üzerinden dahi bir planlama yapılabilirdi. Çıkışın bu denli olay yaratacağını beklemiyorduk demek kolaya kaçmak oluyor. Oyunu 2016da 23 lira gibi bir fiyata almışım, o açıdan bir kaç günün önemi yok elbette ama kriz yönetiminde sınıfta kaldılar.
  • furandor kullanıcısına yanıt
    ben şanslıydım sanırım online oyun kurabildim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-225FEBD6D

diablo ile karşılaştırınca nasıl alamaya değer mi
    Diablo derken hangi Diablo'dan bahsediyoruz?

3.sunu diyorsan zaten her oyun ne kadar kotu olursa olsun otomatikman daha iyi olarak piyasaya cikiyor.
  • Ulan oynayabildim sonunda bee. Bir saat oynayıp sonra serverdan düştü ben de kapattım. Yalnız nasıl oynamışım var ya meredi. Şu sorun tam anlamıyla çözülse de onlarca saat gömsem şuna.
  • dün 3 arkadaş oyun kurup oynayabildik şanslıydık. 22 level kadar oynayabildik. Buglar var evet ama düzelecektir ve potansiyeli olan iyi bir oyun. Bilinen bir firma çıkarmış olsaydı inanın yer yerinden oynardı.buna rağmen 80k-100k bandında oyuncu sayısı var. Buglarla karşılaşırsanız üzülmeyin bence düzelecektir. Bankayı genişlettim ben mesela nolur ne olmaz mor itemleri attım içeri act den town atıp gelince banka yükseltmem sıfırlanmış itemler kaybolmuş:) d4 bekleyene kadar bizi tutar
  • qo0oki kullanıcısına yanıt
    Bende tek bug yarasalara vuramamak 1 tane kalıyor vuramıyosun silah değiştirmek gerekiyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.