Şimdi Ara

Wolcen: Lords of Mayhem [PC] [ANA KONU] [ÇIKTI] (15. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
635
Cevap
16
Favori
27.612
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oldukça iyi olmuş kesinlikle alınması tavsiye edilir , 1 haftaya oturmuş olur , sonrasında ciddi şekilde geliştirilmeye devam edilicekmiş.
  • Hunter yani okçu bu oyunda çok mu güçlü yoksa bana mı öyle geliyor bilemedim :) Bir de ölünce 3 sefer yerden kalkma hakkımız var sanırsam.Yani demek istediğim ölmek diğer oyunlardaki gibi karakteri cezalandırmıyor sanırım.
  • bir klan kurma düşüncesi içerisindeyim hali hazırda diablo 3 dobalak klan adı altında bir oluşumumuz zaten var(https://forum.donanimhaber.com/dobalak-klan-uyeleri--92147348).istekli olan olursa dobalak clan wolceni de oluşturabiliriz.

neler yapabiliriz ?oyun çok yeni olduğu için herkes için türkçe açıklamalı bir rehber.nedir , ne nasıl yapılır , oyun içi günlük aktiviteler varmıdır vs vs benim ingilizcem çok zayıf olduğu için ben konulara hakim değilim.bu işi ben yaparım diyen bir cengaver çıkarsa etrafında bir arkadaş çevresi oluşturup güzel bir topluluk oluşturabiliriz sanırım.dobalak clan discord sunucumuz var.bu sunucuda wolcen kanalında buluşabilir , bilgi paylaşımında bulunabiliriz.

dediğim oluşuma istekli olan olursa bana ismi steam ad yada wolcen tagla beraber yaşlarını da yazıp gönderirlerse bir liste oluşturabilirim.yok olmaz ben bir klan kurdum niye orda toplanacağız diyen bir arkadaş olursa sorun değil orada toplaşırız :D

bu oluşum için en az 10 kişi olsun ki oyun oyanaycak 3-4 kişi bulalım akşamları.ben arada yayında açıyorum hem konuşur sohbet eder hemde izleyenlere (izleyen olursa tabii) hoşça vakit geçirtir bilgi paylaşımında bulunuruz.

yalnız istekli olanlar olursa yaşları özellikle yazalım ben 50 ye (yaş 47) merdiven dayamış biri olarak bir hırs içerisinde değil hoşça vakite geçirebilmek için oynamak istiyorum.

herkese keyifli günler

• Juvixted kullanıcısına yanıt
    teşekkürler hocam.
  • Oyun çok güzel olmuş bence. İlk melee başlamıştım ama sonra büyücü karakterle devam ettim, sanki büyücü biraz ovwrpowered olmuş gibi. Minimap beğenmedim, minimapte fog of war dediğimiz gitmedigimiz yerlerin sisli olması olayı olmuyor, daha doğrusu var da ölçekle ilgili bir sorun var. Tüm haritayı açınca görebiliyorsunuz ancak...

Aktif ve pasif skill lerin seçimi ve oyuna yansıması biraz farklı olmuş, alışana kadar biraz oynamak lazım. Genel olarak zevkli ve kaliteli bir oyun olmuş, sadece senaryosu biraz patates...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İdrak İstimlak -- 14 Şubat 2020; 11:45:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yp140

Hocam, naber?
    İyiyim hocam , siz nasılsınız?
  • oyun kendini oynatıyor gayet akıcı ve güzel yalnız vendorlar çok işlevsiz skill yada item alıyorsun 2 dk sonra kesin aynısı düşüyor yada görevde çıkıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: İTÜinş

İyiyim hocam , siz nasılsınız?

Alıntıları Göster
    Tanidiniz mi hocam beni?

• Shovel Knight kullanıcısına yanıt
    uzun zamandır bir oyunu oyanama hevesi yoktu ufaktan bir kıvılcım yaktı bende akşam ofline da tadı damağımda kalmıştı iş bitse evde oynasam heycanı var şu an :D...skill ağacı poe ye benziyor 2.yada 3. katmanı ilk katmanın etrafında sağa sola döndürebilmemiz değişik bir deneyim katacak gibi, bir de bu soketli eşyalar da 1, 2 ve 3. defansif bölümler var düşen taşlarda da ona göre etkiler yaratacak kısmlar var bayağı teferruatlı olacak gibi.bunları iyi çözmek lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi captanico -- 14 Şubat 2020; 12:8:29 >
  • Takip

• quote:

Orijinalden alıntı: captanico

bir klan kurma düşüncesi içerisindeyim hali hazırda diablo 3 dobalak klan adı altında bir oluşumumuz zaten var(https://forum.donanimhaber.com/dobalak-klan-uyeleri--92147348).istekli olan olursa dobalak clan wolceni de oluşturabiliriz.

neler yapabiliriz ?oyun çok yeni olduğu için herkes için türkçe açıklamalı bir rehber.nedir , ne nasıl yapılır , oyun içi günlük aktiviteler varmıdır vs vs benim ingilizcem çok zayıf olduğu için ben konulara hakim değilim.bu işi ben yaparım diyen bir cengaver çıkarsa etrafında bir arkadaş çevresi oluşturup güzel bir topluluk oluşturabiliriz sanırım.dobalak clan discord sunucumuz var.bu sunucuda wolcen kanalında buluşabilir , bilgi paylaşımında bulunabiliriz.

dediğim oluşuma istekli olan olursa bana ismi steam ad yada wolcen tagla beraber yaşlarını da yazıp gönderirlerse bir liste oluşturabilirim.yok olmaz ben bir klan kurdum niye orda toplanacağız diyen bir arkadaş olursa sorun değil orada toplaşırız :D

bu oluşum için en az 10 kişi olsun ki oyun oyanaycak 3-4 kişi bulalım akşamları.ben arada yayında açıyorum hem konuşur sohbet eder hemde izleyenlere (izleyen olursa tabii) hoşça vakit geçirtir bilgi paylaşımında bulunuruz.

yalnız istekli olanlar olursa yaşları özellikle yazalım ben 50 ye (yaş 47) merdiven dayamış biri olarak bir hırs içerisinde değil hoşça vakite geçirebilmek için oynamak istiyorum.

herkese keyifli günler
    Hocam ben dahil olurum böyle bir şey olursa. Steam nick aron2186 benim.Yaş da 34 :) Yaş sınırı diğer oyunlara göre biraz yüksek sanırım bu oyunu oynayanların :)

• aron2186 A kullanıcısına yanıt
    tamamdır akşam gidince ekliyorum , dün steam üstünden de 3,4 arkadaş istek göndermişti 10 kişiyi geçeriz sanırım..
    online girme konusu hala sıkıntılı sanırım , bir arkadaş mesaj atmış neden giremiyorum diye , bugün deneyimleyen var mı aramız da?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi captanico -- 14 Şubat 2020; 13:12:14 >
  • captanico kullanıcısına yanıt
    Hocam bende ekledim sizi oyundan. Yaş 38. Yaklaşık 15-20 dakikadır online girmeye çabalıyorum nafile olmuyor:(
  • Ir0n MaideN kullanıcısına yanıt
    inşallah online oynama sıkıntısını hallederler de keyfimiz kaçmaz.diablodan sonra ilaç gibi geldi bu oyun bana poe ye bir türlü kanım ısınmamıştı.
  • Ben şahsen oyunu çok muthiş buldum. Cok iyi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Alphaaaa

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yp140

Tanidiniz mi hocam beni?

Alıntıları Göster
    Francis sen misin kral?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zebercet

5 saat witcher oynadim tik yok on dakika suna goz atip cikayim dedim pc dondu anasini satayim kasadan kapatmak zorunsa kaldim. 5 yildir gelistiriyorsunuz ortaya cikan sonuc bu mu yani.
    Oyun kütüphaneden kendi kendine silinmiş şimdi de. 2015ten beri steam kullanırım aktif şekilde, ilk kez başıma bu oyunda geldi. Valla helal.
  • alev animasyonu bildiğin 15 fps kare kare dalgalanıyor ne zaman yanan bir şey olsa gözüm hep oraya takılıyor
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.