Şimdi Ara

Wolcen: Lords of Mayhem [PC] [ANA KONU] [ÇIKTI] (14. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
635
Cevap
16
Favori
27.611
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Online mode giremiyor bende nedense sizlerde de öyle bir sorun var mı arkadaşlar?

Bir de karakterlerimiz silindi mi acaba kendi karakterimi göremiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aron2186 -- 13 Şubat 2020; 21:48:30 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aron2186 A kullanıcısına yanıt
    evet online mode girmiyor.birlikte online oynamak isteyen olursa istek atsın toplanalım :D

steam arkadaş kodu:68697656
    steam id:nihkoc
    steam profil:https://steamcommunity.com/id/captanico/
  • Beklenilenden bile fazla ilgi var , serverlar overload olmuş durumda , yarına toparlamış olur herhalde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: captanico

evet online mode girmiyor.birlikte online oynamak isteyen olursa istek atsın toplanalım :D

steam arkadaş kodu:68697656
    steam id:nihkoc
    steam profil:https://steamcommunity.com/id/captanico/
    Hocam peki betada oynadığımız karakterler silindi mi acaba

Az sonra ekleyeceğim sizi,benim de aron2186 denk geldikçe oynarız beraber :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aron2186 -- 13 Şubat 2020; 22:39:48 >
    Beta da ki herşey silindi.

istek gönderen arkadaşları ekledim..offline modda biraz oynadım 2 defa crash oldu 3. ye bir daha girmeye çalışmadım twitch de Quin69 u izleyeyim dedim online moda girme savaşı veriyor şu anda :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi captanico -- 13 Şubat 2020; 23:2:40 >
  • ee bı dahamı patch geldı
    15gb ındırıyor suanda
  • 2-3 yıl evvel bi 100 saat path of exile oynamıştım, bu oyuna benzettim almaya değer mi arkadaşlar ?
  • Coco.Jambo kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle değeceği kanısındayım.

Bu arada offline moddaki karakterler online moda geçirilemiyormuş, bilmeyen arkadaşlar bu konuda dikkatli olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Juvixted

Kesinlikle değeceği kanısındayım.

Bu arada offline moddaki karakterler online moda geçirilemiyormuş, bilmeyen arkadaşlar bu konuda dikkatli olsun.
    Biraz önce çok acı bir biçimde fark ettim durumu.
    3 saat oynadıktan sonra hepsinin boşa olduğunu anladım...
  • 3 saatlik tecrüben sonucu oyunu çok beğendim.
    Spell'den yürüdüm ve karakterdeki gelişimi bariz bir biçimde gözlemledim.
    Tavsiye ederim...
  • oyunu malum ortamlarda da gördüm, kafi bir senaryosu var mı ki offline kısmının? online hala oturmamış sanırım millet twitch'de offline oynuyor genelde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gaara34 -- 14 Şubat 2020; 1:13:4 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yeniada

3 saatlik tecrüben sonucu oyunu çok beğendim.
    Spell'den yürüdüm ve karakterdeki gelişimi bariz bir biçimde gözlemledim.
    Tavsiye ederim...
    Ben de early accessde spell ağırlıklı bi karakter oynamıştım ve bayağı hoşuma gitmişti.Yine aynı tarz bi karakter yapmayı düşünüyorum ilk karakterim olarak fakat offline modda karakter kasmaktansa birazcık daha sabredip online modun stabil hale gelmesini bekliyorum şu anda.

Bu arada steam üzerinden ekleşebiliriz isteyen arkadaşlarla.

Steam arkadaş kodum: 60606133

• oyunda türkçe dil var ama çevirmi yarım kalmış ondanmı menüye eklememişler 1 2 değişiklik ile türkçe oluyor ama çoğu yer dediğim gibi eksik olduğundan bozuk gözüküyor.
    büyük ihtimalle dil desteği gelir oyuna.
  • Takipteyim inceleme izleyeyim bi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • online mod aktif oldu ama saatte 01:30 oldu oyun içi ekleme isteyen varsa wolcen tag:niko.8688 spell oynamayı düşünüyorum ama son anda melee char da kasabilirim.offline da 12 level yapmıştım mecbur bastan başlayacağız ama birlikte oynanırsa daha çabuk lvl alınır.
  • 5 saat witcher oynadim tik yok on dakika suna goz atip cikayim dedim pc dondu anasini satayim kasadan kapatmak zorunsa kaldim. 5 yildir gelistiriyorsunuz ortaya cikan sonuc bu mu yani.

• sürekli download yaptığım için offline olarak başlıyacam ama acaba ilerde online ile ilgili başka içerik gelir mi acaba merak ediyorum
  • Oyunu dün oynadım beta dan sonra full sürüme bayıldım video çekip YouTube atayım dedim render yapamadım render sırasında ya program kapanıyor ya pc rest atıyor 650 w 80 güç kaynağı ryzen 5 3600 rtx 2070 Super gaming x trio 16 3200 mhz ram im var sanırım render uzun sürdüğü için oluyor ama nasıl çözerim bu sorunu bulamadım 3 farklı programla denedim olmuyor kullandığım da vinci resolve camtasia shotout 3ünde de aynı sorun var mp4 formatında renderlıyorum YouTube için

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.