Şimdi Ara

wireless soundbar aşırı parazit sorunu ( sadece aux modunda)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
562
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar bugün soundbar aldım ve içinden çıkan aux kablosuyla bilgisayara bağladım aşırı parazit sorunu yaşıyorum.normal kablosuz bağlantı yapıp müzik dinlerken en ufak bir parazit sesi yokken bu aux moduda yüksek parazit sesi geliyor.bu konuda yardımlarınızı bekliyorum şimdiden çok teşekkür ederim.

• Merhabalar; aux kablonuzu çıkardınız da ve aux moduna aldığınız da yine ayni problem var mi ?

Eğer yoksa, büyük ihtimal sistem pek kablonuzu beğenmişe benzemiyor. Başka bir kabloyla denemenizi öneriyorum. Hatırı sayılır bir markanın kablosunu alın; Belkin, Philips, Hama vs vs ucuz yollu bunlar aklıma geldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokhan2

Merhabalar; aux kablonuzu çıkardınız da ve aux moduna aldığınız da yine ayni problem var mi ?

Eğer yoksa, büyük ihtimal sistem pek kablonuzu beğenmişe benzemiyor. Başka bir kabloyla denemenizi öneriyorum. Hatırı sayılır bir markanın kablosunu alın; Belkin, Philips, Hama vs vs ucuz yollu bunlar aklıma geldi.
    gökhan bey şöyle izah edeyim. robot konuşma olayı var bunda.şimdi ben içinde çıkan iki ucu 3.5 m aux kablosunun bir ucunu takınca aux input mode diye uyarı geliyor ve hoparörde cızırtı başlıyor ve kablonun açıkta kalan diğer ucunu sağa sola oynattıkça değişkenlik gösteriyor artıyor o cızırtı.kabloyu çıkarıncada the bluetooth falan bişey diyor hiç cızırtı falan olmuyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.