Şimdi Ara

Windows Vista için emeklilik vakti yaklaşıyor (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
1
Favori
537
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • ev kullanıcı için en güzel (görsel anlamda) işletim sistemiydi..
    paraya satın aldığım ilk ve tek işletim sistemi idi, :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fz18 -- 12 Nisan 2016; 8:52:08 >
  • crazy585858 kullanıcısına yanıt
    Vista nın surum numarası 6.0,
    7 nin surum numarası 6.1,
    8'in sürüm numarası 6.2,
    8.1'in sürüm numarası 6.3.

8.1 Windows 8'in üzerine gelen service pack gibi bir şey değil, ayrı bir işletim sistemi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ipli jeton -- 12 Nisan 2016; 10:04:56 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir tek evdeki masaüstümde kullandım ve silmeye de hiç niyetim yok bence en iyisi buydu...

• Şu işletim sistemine sövdüğüm kadar başka hiçbir işletim sistemine daha sövmemişimdir. Her şeyi sıkıntı her şeyi dertti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CaSsErDoDo -- 12 Nisan 2016; 11:42:01 >
  • Şu hayatta bi Windows XP yi Bir de android 2.3 ü çok sevdim. Az sistem çok iş dedin mi üzerine tanımam... ( dos ortamından yetişmiş biri olarak )

• en kötüsü vista değil 8dir.

• Bana göre Windows 10 Vistadan daha kötü. Vistada adam akıllı kurunca hiç sorun yaşamıyordum 10da haftada bir yeni bi problem çıkıyor.
  • gcb1903 kullanıcısına yanıt
    Ben bilgisayarı aldığımda RAM'i 1 GB ve içinde Vista yüklüydü. Vista fazla RAM istiyorsa bilgisayarı o şekilde kursalardı. Performanssız bir bilgisayar kurmaları benim suçum mu? Üstelik Vista da performanssız çalışan bilgisayar XP ile coştu. Üstelik zamanı için kötü bir bilgisayarda değildi. RAM'i düşük bir bilgisayara Vista yüklemelerinin sebebi de microsoftun zorlaması. Ayrıca Vista XP'ye göre kullanışsızdı. Heryerde izin istiyordu. Bir oyun kuracaktım. İnternetten bayağı uzun bir sürede indirmiştim. Her istediği izini de veriyordum. Ama izinleri vermeme rağmen izinlerden dolayı bir yerde hata verdi. Oyunu yükleyemedim. Büyük ihtimalle oynadığın oyun XP'de de çalışıyordur. Sen Vistayı aktif bir şekilde kullanıyor olabilirsin ama XP'yi aktif olarak kullananlar Vistayı aktif olarak kullananlardan kat kat fazla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cangunner

XP-iyiVista-kötü7-iyi8-kötü8.1-iyi10-kötü10+yıl dönümü güncellemesi-muhtemelen iyiMicrosoft anneannelerimizin babaannelerimizin yolunda ilerliyor. Bi ters bi düz :D

Klasik ezberden konuşan, internet geyiği yol bulan kullanıcı safsatası.

• quote:

Orijinalden alıntı: cyberfalcon

Ben bilgisayarı aldığımda RAM'i 1 GB ve içinde Vista yüklüydü. Vista fazla RAM istiyorsa bilgisayarı o şekilde kursalardı. Performanssız bir bilgisayar kurmaları benim suçum mu? Üstelik Vista da performanssız çalışan bilgisayar XP ile coştu. Üstelik zamanı için kötü bir bilgisayarda değildi. RAM'i düşük bir bilgisayara Vista yüklemelerinin sebebi de microsoftun zorlaması. Ayrıca Vista XP'ye göre kullanışsızdı. Heryerde izin istiyordu. Bir oyun kuracaktım. İnternetten bayağı uzun bir sürede indirmiştim. Her istediği izini de veriyordum. Ama izinleri vermeme rağmen izinlerden dolayı bir yerde hata verdi. Oyunu yükleyemedim. Büyük ihtimalle oynadığın oyun XP'de de çalışıyordur. Sen Vistayı aktif bir şekilde kullanıyor olabilirsin ama XP'yi aktif olarak kullananlar Vistayı aktif olarak kullananlardan kat kat fazla.

Hocam kendi kendinle paradoksa düşüyorsun. Sistemin kötü inatla iyi diyorsun.
    Bende inatla diyorum ki sizin sisteminiz yetersiz olursa Vista yavaş kalır. Ben ve benim gibi sistemi güçlü olanlar hiç sıkıntı çekmedi. Gayet güzeldi ve hala eski sistemimde kullanıyorum. Eğer çok düşük ram ile çalışan sistem sizin için en iyisi ise win 95 kurabilirsiniz. Gayet az belleğe ihtiyacı var.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.