Şimdi Ara

Windows'unuzu Onarın / Düzenleyin / Zararlılardan Arındırın (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
89
Cevap
0
Favori
4.550
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HiperX -- 28 Kasım 2006; 12:53:22 >
  • yine güzel bir şey riet
  • programla bilgisayarı taratıp resimdeki çıkan sonuçlardan sonra REPAİR tuşuna bastım.

İnternetim ve programlar felç oldu.Sistem geri yükleme ile zor düzelttim. Ben mi yanlış yaptım iyi bilmeyen kullanmasın

Windows'unuzu Onarın / Düzenleyin / Zararlılardan Arındırın
  • Başka kullananlarda sorun oldumu arkadaşlar ona göre yükleyeceğim.
  • Böyle programlara ben güvenmiyorum, eninde sonunda bir yerden açık veriyorlar ya da işleri yanlış yapıp ayarları bozabiliyorlar, yine de paylaşım için teşekkürler.
  • Arkadaşlar bende bu proğramın pro'su var ayıptır söylemesi ücretsiz olan bu proğramdan ziyade pro daha iyi iş yapıyor ama işte herşey o ama da gizli ilaç bulmanız lazım
    Paylaşım için teşekkürler emeğe saygı diyorum. bunu da rahatlıkla kullanabilirsiniz
  • @ALTILIM a katılıyorum.. Bu programla taratma yaptım ve o andan itibaren bağlantı hızım ve bilgisayarım yavaşladı.. Bunun sebebi nedir arkadaşlar
  • ben birkaç kere çalıştırdım ama herhangi bir sorun çıkmadı,bir problem yok...
  • acaba sürekli programı açık bıraktığımızdamı öyle oluyor..Bednimkisi sürekli açık çünkü şuan çıkış yaptım bakalım bugün bi deneyeceğim.. İnşallah ondandır
  • Bende burda verildiğinden beri kullanıyorum hiç bir sorun yaşamadım.
    Arkadaşlar ne oluyo böyle ya dün spyware doktor sorunları bügün bu programın sorunları silelim mi ne yapalım sistem dağılmasın
  • walla ne yapıcağımızı şaşırdık ..kullansan bi dert kullanmasan ayrı bir dert.. bende hiçbirşey anlamış değilim .Yalnız bazı programlar varki olmazsa olmaz ve son derecede başarılı oluyorlar..Bakalım nolacak biz kullanıcıların hali
  • Arkadaşlar bir de daha önce göndermiş olduğum sonuçlara bakarmısınız.
    SECURTY DEFENCE bölümündeki bulunan 29977 sayısı neyi ifade ediyor.
    Ayrıca bilgisayarı Regisry cleaner programı ile sürekli taratıyorum.Bu program 281 hata bulmuş bu nasıl olur yav.bilgisayarda problemsiz bölüm kalmamış.

Ben programa kötü demedim ama dikkatli olmak lazım.
  • Programın 2.3.0.726 sürümü çıktı.Linkini güncelledim.

İyi Forumlar...

• Link ölmüş forbidden or missing file diyorrr
  • Alla alla daha dün çalışıyordu.

Neyse değiştirdim linki.

• çok ilginç linke tıklaynca hata veriyor ama siteye girip buldum indiriyorum ama link aynı
  • Yok linki değiştirdim.Çalışıyor artık.Şimdi kontrol ettim daha.

• abicim bilgisayarım için ne arıyorsam yemin billah sadece sende bulabiliyorum.ellerine ve emeğine sağlık...
  • saol dostum güzel paylasımların var
  • Programın 2.3.0.726 sürümü çıktı.Linkini güncelledim.Ayrıca Pro sürümünüde ekledim.

İyi Forumlar...

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.