Şimdi Ara

Windows'unuzu Onarın / Düzenleyin / Zararlılardan Arındırın (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
89
Cevap
0
Favori
4.550
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • eline sağlık rietveld.insana baya zaman kazandırıyorsun.
  • sağolasaan indirmeye başladım
  • İndirdim ve kullanmaya başladım, gerçekten çok başarılı bir program. Teşekkürler Rietveld!!1
  • Ya çok Teşekkürler. Gerçek süper bi program. Tam aradığım Şey. Emeğine Sağlık :D
  • Abi bu proğram TÜRKÇE değilki
  • %52 indiriyorum
  • sağol emrah

iş yerinde gerçekten böle bişeye ihtiyacım vardı
  • hakkaten çok iyi bir program ellerine sağlık
  • Ellerine sağlık
  • Tşkler, güzel bir program işe yarar....
    Sağol...
  • Riet senin sayende benimde güzel bir arşivim oldu çok teşekkürler..
  • Arkadaşlar Benim bilgisayarda Explorer ve internet explorer in menülerinde görünüm > araç çubukları > sekmesinde eklenti olan araç çubukları mesela standart düğmeler, aders çubuğu eklenti olan google toolbar, esnips toolbar ve bu gibi toolbarların check box ve yazıları silik görünüyor tıkladığımda hiçbir işlem yapmıyor. yani menü öğreleri enabled değil. neden ve nasıl düzeltebilirim? şimdiden ilgileriniz için teşekkür ederim. mail murbeksoftADhotmailDOTcom AD malum Altgr+Q dot ise malum nokta :) bana yazarsanız sevinirim
  • Ya arkadaşlar bu Proğram Türkçe mi Değilmi kurdum ama bu İngilizceeee Türkçe için ne yapcağız
  • ya arkadaslar bu programın lisanslı satın aldım bana seri numarası falan gonderdiler bunları nereye giricem
  • Arkadaşlar programın bir önceki sürümü Türkçe idi.

Yeni sürümde kaldırmışlar sanırım.Kusura bakmayın.

• Tmm Rietveld sorun deil zaten inglisce olan sürümüde kullanmak seninde dediqin gibi kullanımı kolay
  • ellerine sağlık. çok yararlı oldu...
  • eline sağlık
  • Teşekkürler hocam
  • ben denedim çok hoş bi program sistemi çok iyi stabilize ediyor ve hız gözle görülür biçimde artıyor
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.