Yüzbaşı
27 Nisan 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 19 (Bu ay: 0)
Gönderileri
outlook da dört kişi toplamda 20 mail atıp görüşüyor. Bunlardan biri bu yapılan görüşmelerden 3 maili silip bir başkasına gönderiyor. maili alan yeni kullanıcı 3 tane Mailin silindiğini nasıl anlar?

Şimdiden teşekkürler.
internetimi komşum ile paylaşmak istiyorum. tp link wireless modemim var bu modeme çok iyi bağlantı sağlayamıyoruz, arkadaşımın evi 40-50 metre olduğu için 1 diş çekiyor. tp-link 5110g model AP aldım. benim bağlantımı güçlendirip nasıl kuvvetli bir şekilde bağlantı sağlaya biliriz? 192.168.254 ile ap'nin içine giriyorum ama bir türlü ayarlayamadım. kablosuz olarak aldığı ağı gene kablosuz dagıtacak şekilde nasıl ayarlayacağım? şimdiden herkese teşekkürler
iş yerinde çay molası ve yemek molasını çalışanlara bildirecek bir proğrama ihtiyacım var.
10:00 da çay molasında çalacak
10:15 de mola bittiği zaman çalacak
13:00 da yemek molasında...

istediğim zaman aralıklarını girip ayar yapılabilen bir proğram biliyor musunuz. uyarılar 7-8 sn kadar sürmeli yani 10:00:00 başladıysa 10:00:07 bitmeli ikaz.

ilginize şimdiden teşekkürler iyi forumlar.
2008 pardusu kurdum fakat ses kartında sorun yaşattı bende 2007 ye döndüm. lynx lynx sürümü.
bu sürüme ff nasıl kuracağım bir türlü çözemedim.
bahsi geçen iki üründe motora ve şanzumana katılan bor bazlı sürtünmeyi azaltıcı ve yakıt ekonomisi sağlayan katkılar. acaba hangisi daha iyi ve paranın karşılığını daha iyi verir.
xp den ubuntuya geçmek istiyorum ubuntu kurdum ama bir türlü yazıcyı tanıtamadım. yazıcının cd'sinin içinde linux altında sürücüsü var fakat nasıl kuracağım yardım ederseniz sevinirim.
elektiriği bedava kullanan ev

aramadığım yer kalmadı en son buraya başlık açaçağım artık uygun değilse yöneticiler taşırlar.
sistemde windoza ve pardus caracal kurulu. modem ayarlarını (us robotics) cd deki programı windoza kurup ayarladım. bilgisayar bağlantısı ethernet kablosu ile (usb değil) ama pardusu açtığım zaman bağlantı olmuyor. yardımlarınızı bekliyorum

matlab yerine kullanabileceğiniz bir programdır. linux versiyonuda sitesinde mevcuttur. 15.3 mb büyüklüğünde matlabdan oldukça küçüktür haliyle bazı özellikleri yok ama bunlar fazla kullanılmayanlar. genelde öğrencilerin işine yarar diye düşündüm. buradan windows için olanını indirebilirsiniz. site adreside burası ben fazla matlab bilmiyorum öğrenmeye çalışıyorum. onun için soracağınız sorulara cevap veremeye bilirim kusura bakmayın...

Arkadaşlar, xp yüklü olan bilgisayarıma bardus kurdum xp c: de kurulu d: ye de pardusu kurdum ilk açılış sayfasında hangisinden açmak istiyorsun diye soruyorya öğle olsun istedim ama malesef, bilgisayar hiç açılmıyor, açılışta cd soruyor!!! bios'tan ilk açılış hard disk olduğu halde? ne pardus ile açıyor nede xp ile? bu konuda bir fikri olan var mı ben gene bilgisayara eski xp şekline nasıl getire bilirim?
Hakkında
Meslek: malzeme ve metalurji müh.
Forum İmzası:
Nerde Kalmıştık...

Pentax K-5
Pentax SMC-DA Star f/2.8 50-135mm ED [IF] SDM
Pentax SMC-DA 40mm f/2.8 Limited **** Sigma 105mm F/2.8 EX DG Makro ****Tamron 17-50mm F/2.8 LD XR DiII SP
Jupiter MC (M42) F/2 85mm ****Pentax M-50mm F/1,7
Pentax Smc 50-200mm F/4-5. 6 Da Ed
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 5 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 8 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 395
İkinci El Bölümü Mesajları: 1
Konularının görüntülenme sayısı: 22.489 (Bu ay: 216)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İşletim Sistemleri ve Yazılımlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.