Şimdi Ara

Windows Phone 8.1 Hakkında Her Şey. (İnceleme ve SSS için 1. mesajı okuyun) (460. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.773
Cevap
71
Favori
411.250
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 458459460461462
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet benden de telefon numaramı ve modeli istemişti yolladım bugünde derdimizi bir nebze anlatmaya çalıştım mailde bugün düzelme var gibi zamanında geliyor bildirimler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://m.aliexpress.com/item/1804449487.html

linkteki batarya nasildir 525 icin?

• quote:

Orijinalden alıntı: Peregrino

http://m.aliexpress.com/item/1804449487.html

linkteki batarya nasildir 525 icin?

Ben L520 kullanıyorum linkteki batarya ile aynı model. L525 ile de aynıdır herhalde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: frapsxx

Wp ne zaman adam olur biliyor musunuz , sürdürülüyor ve yükleniyor olayını aştığı zaman adam olur.

Acaba 1520 ve 1020 kullananlar bunlarla karşılaşıyor mu? 920de varmış galiba

• quote:

Orijinalden alıntı: DUSTER04

quote:

Orijinalden alıntı: frapsxx

Wp ne zaman adam olur biliyor musunuz , sürdürülüyor ve yükleniyor olayını aştığı zaman adam olur.

Acaba 1520 ve 1020 kullananlar bunlarla karşılaşıyor mu? 920de varmış galiba

Hepsinde olabiliyor kafaasına estiği zaman yapıyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben konuyu biraz kaçırdım arkadaşlar. benim cihaz 8.1den sonra pili su gibi emiyor. Arkaplan görevlerinde sadece 3 uygulama izinli. Başka yaşayan var mı bu sorunu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tracygrady

ben konuyu biraz kaçırdım arkadaşlar. benim cihaz 8.1den sonra pili su gibi emiyor. Arkaplan görevlerinde sadece 3 uygulama izinli. Başka yaşayan var mı bu sorunu?

2g veya wifi de iken sorun yok ama 3g ile nerdeyse kronometre gibi kullanabilirim

• quote:

Orijinalden alıntı: The dark lord

Windows phone 8.1 de Field test uygulaması çalışıyor mu? (arama kısmından ##3282# ile erişiliyor ve amber güncellemesi ile kapatıldı bu özellik) Ayrıntılı 3g ayarlaması programı. Cevaplarsanız sevinirim.

Güncel

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Windows phone 8.1 de Field test uygulaması çalışıyor mu? (arama kısmından ##3282# ile erişiliyor ve amber güncellemesi ile kapatıldı bu özellik) Ayrıntılı 3g ayarlaması programı. Cevaplarsanız sevinirim.

Güncel

Dediğin yoldan bir şey bulamadım. Ne girdi ne çıktı.

• Genelde telefonu sıfırlayınca düzeldiğini söylüyorlar, ben denedim işe yaradı. Siz de deneyin isterseniz

• Sonunda telefon yapılmış yarın alıp 8.1 kurmak için can atıyorum. Sen gel burada aylarca şafak say 8.1 çıktığı gün telefonu servise ver ne çileli bir telefon kaderim varmış arkadaş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Halfmoon37

Sonunda telefon yapılmış yarın alıp 8.1 kurmak için can atıyorum. Sen gel burada aylarca şafak say 8.1 çıktığı gün telefonu servise ver ne çileli bir telefon kaderim varmış arkadaş.

Windows Phone'a geçtiğin halde imzanda hala Apple simgesi var. O imza orada durdukça Windows'un laneti üzerinden kalkmayacak.
  • Bir gün böyle bir cevap bekliyordum ne yalan söyleyeyim. Şaka bir yana tablette haala ipad forever oradan kalma, güzelde duruyor değiştirmeye kıyamıyorum.
  • Haziran ayında Facebook için güzel bir güncelleme geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bay H -- 2 Mayıs 2014; 20:06:34 >
  • müzik dinledikten sonra tamamen kapatmayı bir türlü beceremedim... bunun bir yolu yok mu?

• beyler telefonu kapatıp hattı aldım hatla bi işim vardı sonra hattı tekrar taktım açılmıyor böyle smile resim geldi
     Windows Phone 8.1 Hakkında Her Şey. (İnceleme ve SSS için 1. mesajı okuyun)

undefined

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Manchester United -- 2 Mayıs 2014; 20:14:34 >
  • Microsoft phone insider dan mail geldi 8.1 güncellemesi için Hazır mısınız diye. Abd de kullanıma sunuldu sanırım? Telefon güncellemelerine gidin diyordu.
    Doğru mu anlamışım hocam?

• mailin içeriğini bilmiyorum fakat güncellenme daha yayınlanmadı.

---------------------------------

@like.no.other

Maalesef 3. parti uygulamalar ile tamamen sonlandırmak mümkün şuan için.

Eminem Stan

Eğer Hard reset işlemini yapmana rağmen bu halde ise Nokia Recovery Tools programını indir ve cihaza sıfır işletim sistemi kur
  • ya hocam nerden kuracaz ve acba neden bu böyle oldu canımı sıkmaya başladı @MR. H

• Bu ay içerisinde dosya yöneticisi gelebilir.

Windows Phone 8.1 Hakkında Her Şey. (İnceleme ve SSS için 1. mesajı okuyun)

@eminem stan

http://www.nokia.com/us-en/support/software-recovery/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bay H -- 2 Mayıs 2014; 20:41:55 >

• 
Sayfa: önceki 458459460461462
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.