Şimdi Ara

Windows Phone 8.1 Hakkında Her Şey. (İnceleme ve SSS için 1. mesajı okuyun) (461. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.774
Cevap
71
Favori
411.150
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 459460461462463
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler whatsapp düzeldi az önce sonra geri bozuldu neden böyle oluyo

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler hocam @MR. H

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Joe Belfiore tarafından gelen Dosya Yöneticisine ait ekran görüntüleri

Windows Phone 8.1 Hakkında Her Şey. (İnceleme ve SSS için 1. mesajı okuyun)  Windows Phone 8.1 Hakkında Her Şey. (İnceleme ve SSS için 1. mesajı okuyun)

Windows Phone 8.1 Hakkında Her Şey. (İnceleme ve SSS için 1. mesajı okuyun)  Windows Phone 8.1 Hakkında Her Şey. (İnceleme ve SSS için 1. mesajı okuyun)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mordecaí

Microsoft phone insider dan mail geldi 8.1 güncellemesi için Hazır mısınız diye. Abd de kullanıma sunuldu sanırım? Telefon güncellemelerine gidin diyordu.
    Doğru mu anlamışım hocam?

Bana da geldi bir heves denetledim de tırt.
  • hocam programda böyle hata verdi sizide uraştırıyorum ama usb den bağladım sonra WP8 aygıtını kurtar diyorum 3-4 dk. bekliyor sonra bu bildirimi verdi ?
     Windows Phone 8.1 Hakkında Her Şey. (İnceleme ve SSS için 1. mesajı okuyun)

undefined

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Manchester United -- 2 Mayıs 2014; 20:55:53 >
  • böyle bir şey nasıl oluyor anlam veremiyorum ama gayet güzel Bi platform wp :) müziği şimdilik diğer telefondan dinliyorum ama umarım bu müzik kapatma olayına kısa surede çözüm getirirler.

• w.up duzeldi artik mesajlar duzgun gidip geliyr.
  •  Windows Phone 8.1 Hakkında Her Şey. (İnceleme ve SSS için 1. mesajı okuyun)
    1 saat önce geldi

• quote:

Orijinalden alıntı: MR. H

Adresteki programı deneyin.

http://download.fds-ncom.nokia.com/supportFiles/phones/files/recovery/NokiaSoftwareRecoveryToolInstaller.exe

ya hocam, yazılım bu telefon için kullanılmaz dedi bu seferde akşam akşam uğraştırdığım şeylere bakın yaa @MR. H

• bugün 8.1 yüklü telefonu sıfırladım sıfırlamadan önce uygulamalar+ayarlar ve mesajları yedekledim fakat sıfırlama bittikten sonra yedeklemeye geri girdiğimde geri yükle diye bir yer göremedim çoğu uygulamayı mağazadan yeniden yükledim kişiler ve mesajlar kendiliğinden yüklenmiş fakat uygulama ve ayarları geri yedekleyemedim bir türlü atladığım bir yerlermi var bilmiyorum varmı yardımcı olabilecek bir arkadaş,teşekkürler..
  • SERKAN BEY kullanıcısına yanıt
    Evet atladığınız bir yer var. Yedeklerinizi sıfırlama işlemi bittikten sonra başlangıç esnasında yapabilirsiniz.

@Expo

Evet bir mail olayı var fakat güncellenme yayınlanmadı.

• Bir önceki program ile (software updater) cihazı bağlamadan önce yapman gerekenler. Daha sonrasında ise cihaz artık kurulum için hazırlanıyor.

• dostum sağol ben uyku haliyle orayı kaçırmışım anlaşılan yalnız sıfırlamadan sonra ayarlardan dokun kaybolmuş bölgeyi amerika yaptım dokun geldi fakat ordada Windows tuşları titrer açma kapama yok geri tuşuna bastıkça titriyor acayip sinir bir durum mağazada dokun için güncelleme vardır belki diye arattım oradada bir şey bulamadım ne yapabilirim?teşekkürler..
  • SERKAN BEY kullanıcısına yanıt
    Nokia'nın sisteme kazandırdığı ek özellikler sıfırlama işleminden sonra ek uygulama güncellemeleri ile gelmekte.

Dokun bölümü güncelleme kısmı.
    http://www.windowsphone.com/en-us/store/app/touch/bbc57c87-46af-4c2c-824e-ac8104cceb38

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bay H -- 2 Mayıs 2014; 21:50:08 >
  • Malasef aynı şekilde yaptım videolarada baktım aynı yöntemde denedim ama olmadı @MR. H

Not:
    Hocam sizide rahatsız ediyorum boyna ama kusura bakmayın

• Bununla beraber wp tadından yenmez olur artık

• NamelessWonder kullanıcısına yanıt
    Ah birde çökmeseydi @NamelessWonder

• 8.1 kararlı surum ne zaman gelir yaz ayları yazıyoda tahminen mesela temmuzu bulurmu yada mayıs sonu felan gelirmi.

• teşekkürler mağazada bulamadım SysApp Pusher ile güncelledim oldu
  • 
Sayfa: önceki 459460461462463
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.