Şimdi Ara

Windows Phone 8.1 Hakkında Her Şey. (İnceleme ve SSS için 1. mesajı okuyun) (462. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.774
Cevap
71
Favori
411.241
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 460461462463464
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 1zeus1

8.1 kararlı surum ne zaman gelir yaz ayları yazıyoda tahminen mesela temmuzu bulurmu yada mayıs sonu felan gelirmi.

Haziran ayında resmi güncellemenin yayınlanmaya başlaması bekleniyor.
  • HTC tarafına dahamı erken gelecek?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Htc adına bilinen tek şey güncelleme içim çalıştıkları.
  • Güncelleme konusunda çok soru sorulmuş, açıklık getirmek istedim. Bildiğiniz gibi Nokia ve Microsoft'a yakın olan Nawzil tahmini tarihleri açıkladı. Ayrıca resim de atacağım bununla alakalı. Kesin tarihler olmamakla birlikte WP8.1 final sürümü 31 Mayıs'ta, -ki bu güncellemeyi büyük ihtimalle HTC cihazlar yükleyecek (çünkü HTC ayrıyeten firmware güncellemesi vermiyor cihazlarına Nokia gibi)-, Lumia telefonlara özel Cyan güncellemesi Haziran'da, WP8.1 GDR1 güncellemesi Temmuz, WP8.1 GDR2 güncellemesi Ekim'de olacak. GDR2'de ilgi çekici özellikler-yeniliklerin geleceğinden bahsediliyor.

Windows Phone 8.1 Hakkında Her Şey. (İnceleme ve SSS için 1. mesajı okuyun)

• Kilit tuşu bozuldu . Pazartesi nokia destek merkezlerinden birine göndereceğim telide WP 8.1 garantide sorun çıkartır mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mcroses kullanıcısına yanıt
    Tekrar bozuldu maalesef

• quote:

Orijinalden alıntı: JSmoove

Güncelleme konusunda çok soru sorulmuş, açıklık getirmek istedim. Bildiğiniz gibi Nokia ve Microsoft'a yakın olan Nawzil tahmini tarihleri açıkladı. Ayrıca resim de atacağım bununla alakalı. Kesin tarihler olmamakla birlikte WP8.1 final sürümü 31 Mayıs'ta, -ki bu güncellemeyi büyük ihtimalle HTC cihazlar yükleyecek (çünkü HTC ayrıyeten firmware güncellemesi vermiyor cihazlarına Nokia gibi)-, Lumia telefonlara özel Cyan güncellemesi Haziran'da, WP8.1 GDR1 güncellemesi Temmuz, WP8.1 GDR2 güncellemesi Ekim'de olacak. GDR2'de ilgi çekici özellikler-yeniliklerin geleceğinden bahsediliyor.

teşekkürler

• Çok fena sarj yiyor telefon. Es kaza konumu açık bırakırsam eyvah ki ne eyvah. Aşırı derecede ısınma yapıyor telefon artık. Sarjdayken artık nette bile dolaşırken ısınıyor. Oyunları soyleme gerek yok. 8.0 da bu kadar ısınma ve sarj sorunum yoktu. Birde xbox müzikte çalma listesine eklediğim muzikler listeden siliniyor. Yine yapıyorum yine siliniyor. Aynı sorundan muzdarip olan varmı?

• jumuu J kullanıcısına yanıt
    Hocam GoMusic uygulamasını tavsiye ederim bugün gelen güncelleme ile arayüzü vs. değişti güzel oldu gibi fakat bazı eksiklikleri var maalesef.

Uygulamayı önerdik ama varsayılan müzik uygulamasında bir farkı kalmamış bir de eksilmiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bay H -- 2 Mayıs 2014; 23:53:55 >
  • Hocam film izleme sitelerinde ki videoların tam ekran olmama problemini nasıl giderebiliriz bir bilginiz var mı?

• sahbaz061 S kullanıcısına yanıt
    8.1 ile oynatıcı sistemi değiştiği için bir yolu yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MR. H

8.1 ile oynatıcı sistemi değiştiği için bir yolu yok.

Anladım hocam teşekkürler. İyi geceler.

• Hayırlısıyla gelsede şu şarj sorununu gidersek yoksa telefonu camdan atarım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tall Man

Kilit tuşu bozuldu . Pazartesi nokia destek merkezlerinden birine göndereceğim telide WP 8.1 garantide sorun çıkartır mı ?

Benimde bozulmak üzere sanırım bir basıyor bir basmıyor :( garantiye de vermek istemiyorum ya. 8.1 yükleyip garantiye gönderen arkadaşlar var sorun olmadığını söylüyorlar forumda ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: JSmoove

Güncelleme konusunda çok soru sorulmuş, açıklık getirmek istedim. Bildiğiniz gibi Nokia ve Microsoft'a yakın olan Nawzil tahmini tarihleri açıkladı. Ayrıca resim de atacağım bununla alakalı. Kesin tarihler olmamakla birlikte WP8.1 final sürümü 31 Mayıs'ta, -ki bu güncellemeyi büyük ihtimalle HTC cihazlar yükleyecek (çünkü HTC ayrıyeten firmware güncellemesi vermiyor cihazlarına Nokia gibi)-, Lumia telefonlara özel Cyan güncellemesi Haziran'da, WP8.1 GDR1 güncellemesi Temmuz, WP8.1 GDR2 güncellemesi Ekim'de olacak. GDR2'de ilgi çekici özellikler-yeniliklerin geleceğinden bahsediliyor.

Son 15 gün kaldığında geri sayıma başlarız artık

• Yazın sıcak, gecicek her ay bir degisim var * _ *
  • İndirdim hocam. Hiç bişi anlamadım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selam beyler iyi geceler herkese, Clash of clans windows phone 8 e geldimi? Yada bi bilgisi olan varmı?

• quote:

Orijinalden alıntı: carterjr

Selam beyler iyi geceler herkese, Clash of clans windows phone 8 e geldimi? Yada bi bilgisi olan varmı?

maalesef henüz yok

• 
Sayfa: önceki 460461462463464
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.