Şimdi Ara

Windows Phone 8.1 Hakkında Her Şey. (İnceleme ve SSS için 1. mesajı okuyun) (211. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.773
Cevap
71
Favori
411.247
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 209210211212213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu whatsappda yazarken t9 gibi oluyor çok gıcık oldum ayarı neyim var mı 8.1de düzelirmi ?
    Birde şunu sorayım yeri gelmişken Whatsapp da birisi size wp simgeleri gönderiyorsa karşı tarafta mı wplidir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ByKodhan -- 13 Nisan 2014; 21:54:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Never4You

Ayarlardan konuşma seçeneğine girip hepsini kapalı yapın sorun kalmıyor.

abi konuşma dili yok zaten telefon da.

ana ekran da windows tuşuna basılı tutun sizde de çıkacak o uyarı.
  • Daha önce verilmedi sanırım 930 üzerinde mirecast özelliği

• quote:

Orijinalden alıntı: Core2han

2.3 gb yerimi açtım telefondan herşeyi sildim bakalım 12 yi geçince gelecek mi heyecanlı bekleyiş :) sabaha gelir diye düşünmekteyim ama aradım bulamadım belli bi saat belirtildi mi ?

Hocam 2.3 çok değil mi? Bende 1 gb boş yer var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şeriat Sucuğu kullanıcısına yanıt
    Mesaj gelince okuma işini diyorsunuz sandım. kulaklıktaki tuşa basılı tutarsanız o da aynı görevi görüyor aynı kulaklığ bende kullanıyorum herhangi bir sorun yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Will Graham

quote:

Orijinalden alıntı: Core2han

2.3 gb yerimi açtım telefondan herşeyi sildim bakalım 12 yi geçince gelecek mi heyecanlı bekleyiş :) sabaha gelir diye düşünmekteyim ama aradım bulamadım belli bi saat belirtildi mi ?

Hocam 2.3 çok değil mi? Bende 1 gb boş yer var.

her güncellemeden önce telefonu fabrika ayarlarna döndürüp yapıyorum resimler zaten skydrive da en güzeli o şekilde bence :)
  • KeÅŸke simdi gelse

• quote:

Orijinalden alıntı: Never4You

Mesaj gelince okuma işini diyorsunuz sandım. kulaklıktaki tuşa basılı tutarsanız o da aynı görevi görüyor aynı kulaklığ bende kullanıyorum herhangi bir sorun yok

Ben de her mesaj geldiğin de o windows tuşuna basmışıom gibi konuşma özelliği açılıyor. Bazen telefonla kulaklığın bağlantısını kitliyor ikisini de yeniden başlatmak zorunda kalıyorum.

Lumia 520 ve 620 de kullanıyorum ikisinde de aynı problem mevcut.
  • geliştirici hesabı açtım hadi bakalım kolay gelsin :)
  • Şeriat Sucuğu kullanıcısına yanıt
    bluetooth ayarlarında bluetooth kulaklığa farklı bi yolla bağlanı etkinleştirdiniz mi bende 820 var gayet stabil kullanıyorum.
  • Yarın gelmezse kan çıkar

• Güncelleme butonuna basıp duruyorum belki gelir diye

• Beyler konuyla alakası yok ama benim fotoğraflar sürekli kendini kopyalayıp çoğalıyorlar. Çektiğim her foto dan 10 ar tane olmuş. Ne yapmam lazım?

• quote:

Beyler konuyla alakası yok ama benim fotoğraflar sürekli kendini kopyalayıp çoğalıyorlar. Çektiğim her foto dan 10 ar tane olmuş. Ne yapmam lazım?

Telefonu sıfırlayınca sorun çözülüyor. Ben garantiye vermiştim sıfırladılar düzeldi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Beyler konuyla alakası yok ama benim fotoğraflar sürekli kendini kopyalayıp çoğalıyorlar. Çektiğim her foto dan 10 ar tane olmuş. Ne yapmam lazım?

arkadasinda var bu sorun 625de formatladi flan ama gecmedi bende merak ediyorum

• quote:

Hannibal'ın etkisinde kalmışsın sanırım.

• Hocam telefonu sıfırladım aynı hesaptan giriş yaptım fakat önceden ücretsizken indirdiğim uygulama şimdi para istiyor. Size önceden sorduğumda para istemeyeceğini soylemiştiniz

• pasuedxzbl kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler dostum

-------------
    @cannycvs
    Satın al butonuna bastığınızda zaten bu uygulamayı satın aldınız gibi bir ibare belirecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bay H -- 13 Nisan 2014; 23:05:47 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Komi

Güncelleme butonuna basıp duruyorum belki gelir diye

Bende Yapıyordum da baktım olmuyo bıraktım peşini :)

O kadar da denedik adam bi der ki lan o kadar deniyor verelim şua 8.1 i bi sevinsin.

Bugünlük umut kesildi :)

saat 12,01 olsun son kez deneyecem sonraki 16.00 - 20.00 ı bekleyeceğim.
  • Satı al dedikten sonra zaten satın alındı diye uyarı veriyor hocam bir sorun yok

• 
Sayfa: önceki 209210211212213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.