Şimdi Ara

Windows Phone 8.1 Hakkında Her Şey. (İnceleme ve SSS için 1. mesajı okuyun) (210. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.773
Cevap
71
Favori
411.251
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 208209210211212
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar tlumia telefonunu nokianın bh-111 bluetooth kulaklığı ile kullanan varmı aranızda?

Mesaj geldiği zaman windows tuşuna basılmış gibi konuşma seçeneği açılıyor telefon uzağımda olduğu için de hemen müdahale edemiyorum sinirlerimi acayip bozuyor bu durum.

Bu windows tuşunda ki konuşma seçeneği iptal edilemiyor mu?
  • yekzan Y kullanıcısına yanıt
    Bir sonraki büyük güncelleme olan Threshold ile çok zengin bir canlı karo desteği gelmesi bekleniyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bay H -- 13 Nisan 2014; 20:30:36 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mert25

quote:

Orijinalden alıntı: MustaTheGamer

4-5 satır siyasi içerikli yorum yazıp ta sonrasında ''neyse yeri burası değil, uzatmayayım, konuya döneyim'' diyen ''ayakkabı kutularından'' bahsedip kesin hüküm belirlenmemiş konuları bu konu başlığı altında konuşan arkadaşlar komik olmayın. Saydırıp saydırıp neyse konuya dönelim demekle yazdıklarınız oradan kaybolmuyor. WP 8.1 konusu burası. Varsa hala seçimlerden sonra da sindirme sorunu olanlar bu sorunlarını forumun diğer bölümlerinde ya da sindirim hapları ile gidersinler. Koskoca forumda siyaset tartışacak yer bu ve bunun gibi konu başlıkları değil. Sizin gibi düşünmeyen insanları buralarda cevap vermek suretiyle karşı karşıya getirmek zorunda bırakmayın.

Yazdıklarınıza sonuna kadar katılıyorum. Bahsettiğin saydıranları görünce dayanamayıp cevap yazmak istiyorum, hatta bazen yazıyorum da. Fakat bunu yapmakla konuya ve üyelere karşı saygısızlık ettiğimi görüp pişman oluyorum. Bu nedenle önce saydırıp, sonra "burası yeri değil" diyenleri kınıyorum. Bundan sonra böylelerini şikayet edeceğim.

Karşılık vermek veya belli bir siyasal iktidarı savunmak zorunda değilsiniz. İsteyen istediği fikrini ve eleştirisini söyleyebilir.Yalnız şahsınızı direkt ilgilendiren bir yorum varsa elbette karşıt yorum yapmak hakkınızdır.

Gördüğüm kadarıylada arkadaşlar siyasi bir yorumda yapmamışlar , vergilerden ve hayat pahalılığından yakınmışlar. Buna bende katılıyorum.
    Artık onuyu kirletmeyelim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-23FDEF6CC -- 13 Nisan 2014; 20:31:57 >

• Şeriat Sucuğu kullanıcısına yanıt
    Bende var şarja takıp denerim birazdan kullanmayalı bayağı oldu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: frapsxx

quote:

Orijinalden alıntı: mert25

quote:

Orijinalden alıntı: MustaTheGamer

4-5 satır siyasi içerikli yorum yazıp ta sonrasında ''neyse yeri burası değil, uzatmayayım, konuya döneyim'' diyen ''ayakkabı kutularından'' bahsedip kesin hüküm belirlenmemiş konuları bu konu başlığı altında konuşan arkadaşlar komik olmayın. Saydırıp saydırıp neyse konuya dönelim demekle yazdıklarınız oradan kaybolmuyor. WP 8.1 konusu burası. Varsa hala seçimlerden sonra da sindirme sorunu olanlar bu sorunlarını forumun diğer bölümlerinde ya da sindirim hapları ile gidersinler. Koskoca forumda siyaset tartışacak yer bu ve bunun gibi konu başlıkları değil. Sizin gibi düşünmeyen insanları buralarda cevap vermek suretiyle karşı karşıya getirmek zorunda bırakmayın.

Yazdıklarınıza sonuna kadar katılıyorum. Bahsettiğin saydıranları görünce dayanamayıp cevap yazmak istiyorum, hatta bazen yazıyorum da. Fakat bunu yapmakla konuya ve üyelere karşı saygısızlık ettiğimi görüp pişman oluyorum. Bu nedenle önce saydırıp, sonra "burası yeri değil" diyenleri kınıyorum. Bundan sonra böylelerini şikayet edeceğim.

Karşılık vermek veya belli bir siyasal iktidarı savunmak zorunda değilsiniz. İsteyen istediği fikrini ve eleştirisini söyleyebilir.Yalnız şahsınızı direkt ilgilendiren bir yorum varsa elbette karşıt yorum yapmak hakkınızdır.

Gördüğüm kadarıylada arkadaşlar siyasi bir yorumda yapmamışlar , vergilerden ve hayat pahalılığından yakınmışlar. Buna bende katılıyorum.
    Artık onuyu kirletmeyelim.

Al işte, siz de aynı şeyi yapmışsınız. Önce konu dışı yorum yaz, sonra konuyu kirletmeyelim Kardeşim elbette vergilerden ve hayat pahalılığından yakınabilirsiniz ama yeri burası değil. Eleştirilen işte bu, fakat bir türlü bunu anlamaya yanaşmıyorsunuz. Konu wp 8.1, bunun dışında yazanları eleştiriyoruz. Siyasi ya da değil, bunların tartışıldığı konular var zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mert25 -- 13 Nisan 2014; 20:38:21 >

• Bu değişimleri görünce hala ms nin window8 konusunda ne yapması gerektiğine karar veremediğini düşünüyorum. DEvamlı sistem ile değişiklikler yapıyor. Başlat çubuğu veya menüsü , mouse ile kullanım olayları , sohbet uygulamasının kaldırılması , şimdide kutucukları değiştirmeye başlamışlar. Ya tutarsa diye düşünüyorlar.

Ben yeni laptop aldım içinde win8 yüklüydü gittim win7 yükledim. Bilgisayarda kutucuk olayı bence tutmadı ve tutmayacaktır. TElefonda güzel oluyor ona birşey demem.Ama masaüstüne yakışmayacak bir menü düzeni var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-23FDEF6CC -- 13 Nisan 2014; 20:40:32 >
  • Ne yapması bilmediği değil aslında kullanıcı isteği doğrultusunda hareket ediyor, w8 çıktığında herkes başlat istedi onu uyarlamaya başladı masaüstü deneyemini yetersiz bulundu onları geliştirdi.
    wp8 de özelleştirme yok dendi kutucuklara resim eklemeyi getirdi, bildirim merkezine herkes dert yandı bildirim merkezi geldi(aslında daha ilk başta olması gerekendi bu ancak Microsoft tahminimce diğer sistemlerden daha fazla farklı olmak istedi bunu eklemedi) yani diyeceğim şu ki Microsoft daha çok kullanıcıların şikayetlerine göre hareket ediyor bir sonra ki güncelleştirmede de bunu görebilirsiniz şuan en çok neyin eksikliği söz konusu olursa o eklenecektir.

• 2.3 gb yerimi açtım telefondan herşeyi sildim bakalım 12 yi geçince gelecek mi heyecanlı bekleyiş :) sabaha gelir diye düşünmekteyim ama aradım bulamadım belli bi saat belirtildi mi ?
  • Metro arayüz telefonlarda daha iyi oluyor çünkü dokunmatik ekranlar için tasarlandı. Masaüstü ve laptop ekranlarında fare imleci ile kullanmak biraz garip oluyor o yüzden.

Yarın bu saatlerde konu hiç olmadığı kadar hareketli olacak. Dakikada 10 mesaj bile atılabilir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Birinci sayfada yazıyor fakat buradan da yazmakta fayda var.
    Büyük olasılık ile yarın saat 16.00-20.00 arasında dağıtıma başlanacak.

• Saat tam olarak belli değil ama yarın 16.00-20.00 arası geleceği tahmin ediliyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Core2han

2.3 gb yerimi açtım telefondan herşeyi sildim bakalım 12 yi geçince gelecek mi heyecanlı bekleyiş :) sabaha gelir diye düşünmekteyim ama aradım bulamadım belli bi saat belirtildi mi ?

Daha once ki mesajlarda da belirtildi büyük ihtimalle 16.00 ile 20.00 arası.

• Şeriat Sucuğu kullanıcısına yanıt
    Ayarlardan konuşma seçeneğine girip hepsini kapalı yapın sorun kalmıyor.

• Konu düzenine karışmak istemem ama başlıkta belirt istersen 14 Nisan 16.00-20.00 arası diye çok soruluyor çünkü bu soru.

• orktas O kullanıcısına yanıt
    Hocam 1. mesajda var olduğu için ve tam bir saat olmadığı için yazmadım.

• Telefonun güneş ışığında okunabilirlik özelliği "Parlaklık" seçeneğinde "otomatik" yapınca aktif oluyor, onu fark ettim.
  • herkese tek tek teşekkürler gözümden kaçmış :)
  • Kaldı 1 gün, heyecanla bekliyoruz. 3 orta boy karo hizmetini bizim cihazlara da verenlerden ARO.

Bu arada bekledim bekledim yarın yapayım dedim ama karışıklıktan güme gider. Mistır Haş; eyvallah birader mükemmel yürüttün bu konuyu.
  • 8.1 yarin gelmesse microsofta fenaa sovulur

• quote:

Orijinalden alıntı: megablaster

Telefonun güneş ışığında okunabilirlik özelliği "Parlaklık" seçeneğinde "otomatik" yapınca aktif oluyor, onu fark ettim.

Evet kontrast ve diğer ayarları değiştirdiği için parlaklık ayarını otomatiğe alırsanız çalışır. Mesela parlaklığı yüksek şeklinde seçerseniz akranın kontrast ve renk değerlerinin hepsini orta ayarda ve ekran ışığını da yüksekte sabitlemiş oluyorsunuz ve güneşe göre değişmiyor bu yüzden bu geliştirme aktif olmamış oluyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Drahmizm -- 13 Nisan 2014; 21:52:23 >
  • 
Sayfa: önceki 208209210211212
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.