Şimdi Ara

Windows Phone 8.1 Hakkında Her Şey. (İnceleme ve SSS için 1. mesajı okuyun) (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.773
Cevap
71
Favori
411.927
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mukemmel olacak, heyecanla bekliyorum bu guncellemeyi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bize niye e-mail gelmez biz de geliştirici değil miyiz yahu ayrımcılığa bak
  • Dendiği gibi yavaş yavaş RT ile WP tek çatı altında birleşip tek bir platform oluyor (.appx uzantılı kurulumlar)

Bu demektir ki RT ile WP uygulamaları .apk gibi kullanılabilecek
  • Keşke uygulama kapatma aşağı değilde yukarı olsaydı. iOS 7 de alıştım yukarı kaydırmaya 8X de tam tersi olmadı şimdi bu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arama butonu sorunu çözülüyor

Uygulamalarda yanlışlıkla bastığımız arama tuşu sorunu çözülüyor. Artık uygulamalarda arama tuşuna 2 kere basmamız gerekecek. Bu sayede uygulamalarda yanlışlıkla arama tuşuna basma çilesi sonlanıyor.
  • Wp 8.1 384x640 çözünürlüğünü destekliyormuş.
  • Ekran görüntüleri atılmış. İlk mesaja. silinebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Blacktree -- 12 Şubat 2014; 2:11:16 >
  • http://www.youtube.com/watch?v=r0K5eoSMsQY

Böyle bir video var yenilikleri gösteren
  • Bu wp'lu telefonların dönüm noktası eğer microsoft bu güncellemedede eksiklerini kapatamazsa ben dahıl herkezin gözünden düşer düşmesi lazımda yani 2 yıl olmuş koskoca microsoft bu ufak açıklıkları kapatamıyosa çekilsin pazardan çekilsin.

• Tarayıcıda sekme seçeneğini kaldırmışlar onun yerine pencere koynuşlar N9 gibi bunun amacı da bu yöntemin bir sayfa hata verdiğinde diğerlerini etkilememesi
     Windows Phone 8.1 Hakkında Her Şey. (İnceleme ve SSS için 1. mesajı okuyun)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cpt.LawLess

Tarayıcıda sekme seçeneğini kaldırmışlar onun yerine pencere koynuşlar N9 gibi bunun amacı da bu yöntemin bir sayfa hata verdiğinde diğerlerini etkilememesi
    [im2age]https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/t1/1798478_626356847402152_1712932281_n.jpg[/simage]

ben sık kullanılanları da göremedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ademoz05 -- 12 Şubat 2014; 13:46:24 >
  • Martta developer hesabı kullananlara betayı salarlar inşallah.
  • 8.1 ayrıntılarını öğrenice biz

• egemen_e kullanıcısına yanıt
    Beta başlangıcı Nisan ayında
  • yapma bea
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Blacktree

Arama butonu sorunu çözülüyor

Uygulamalarda yanlışlıkla bastığımız arama tuşu sorunu çözülüyor. Artık uygulamalarda arama tuşuna 2 kere basmamız gerekecek. Bu sayede uygulamalarda yanlışlıkla arama tuşuna basma çilesi sonlanıyor.

İşte bu ya, keşke komple kaldırma imkanımız olsaydı.
  • Sistemin adam olduğunu göremeden gitti
  • Ben yeni CEO'yu şimdiden sevdim he

@mudeb@MR. H
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurboCore

Dendiği gibi yavaş yavaş RT ile WP tek çatı altında birleşip tek bir platform oluyor (.appx uzantılı kurulumlar)

Bu demektir ki RT ile WP uygulamaları .apk gibi kullanılabilecek

Dostum RT ne demek acaba bilmiyorum çok cahilim

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.