Şimdi Ara

Windows media player yardımı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.190
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • öncelikle konu doğru yerdemi, emin değilim. arkadaşlar bir cafe de gördüğüm uygulamayı kendi cafem de yapmak istiyorum, bilgisi olanlar yardım ederse sevinirim. bilgisayardan filmlere girdiğimizde filmlerin afişine tıkladığımızda media playerın filmi açmasını nasıl sağlarız. hni online film sitelerine girdiğimizde filmiz üzerine tıklarızda film oynamaya başlar ya, kendi bilgisayarımda bunu nasıl yapabilirimacaba. bir nevi filmin afişine filmin kendisini gömmek yada köprülemek gibi birşey yapmak istiyorum. windows media playerda böyle bir özellik varmı yada bunu yapan başka bir player, program varmı ? galiba anlatabildim.

• video ikonlarını yada simgelerini filmin afişiyle değiştirmek mi istiyorsun?
  • quote:

Orijinalden alıntı: S

video ikonlarını yada simgelerini filmin afişiyle değiştirmek mi istiyorsun?

öyle yapsak bile, resim görünürlüğünü "Çok Büyük Simgeler" yaptığımızda simge büyümez ki.
    http://i.imgur.com/5RwrQnr.jpg
    örneğin verdiğim resimde olduğu gibi, görünümü büyük yapsam bile, simgeler küçük kalacaktır. ben filmi afişe gömmek istiyorum, yani afişe çift tıkladığında media player devreye girecek ve filmi oynatacak, artık hangisinin hangisine gömüldüğü farketmez. herhalde anlatabildim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hezarfen07 -- 19 Mart 2013; 14:11:14 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.