Şimdi Ara

windows güncellemesi ve nvidia güncellemesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
187
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar dün windows güncellemesi ve nvidia geforce experience güncellemesi geldi ikisinide yaptım hemen sonra elektrikikte dalgalanma olmaya başladı bilgisayara zarar vermesin diye kapattım birkaç saat sonra açtığımda her zaman başladığında açılan programları yüklemesinde bi problem yoktu ama oyunlara girdiğim de fps 30 un üstüne çıkmaz oldu.pubg de 80-90 fps alırken 30 fpsnin altına düştü war thunderda da aynı sorun var interneten oynamadığım oyunlarda da aynı sorun var.kasadan yanık kokusu falan gelmiyor bütün parçaları söktüm temizledim geri taktım, driverları kaldırıp tekrar yükledim değişen bişey olmadı.elektrik dalgalanmasından mı yoksa güncellemelerden mi bilmiyorum forumlarda aradım anlatılanları harfi harfine yaptım ama değişen bişey olmadı.işletim sistemim:
    AMD FX 8300 tm 8 çekirdekli 3,30 Ghz
    windows 10 64 bit işletim sistemi
    16 Gb ram
    ekran kartı nvidia 1060 6GB OC

daha önce böyle bir sorun yaşayan yada çözüm bilen arkadaşlardan yardım bekliyorum şimdiden teşekkürler.

• Bende de benzer bi sorun var nvidia windows 10 ve adobe premiere. Güncelleme sonrası premiere kasmaya başladı montaj yaparken görüntü donuyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cevabınız için teşekkür ederim.işlemci hızın mı düştü acaba bendede güncellemeden sonra donma kasma olmaya başlamıştı oyun oynamayı bırak bilgisayar klasörleri bile zorla açıyordu bide aynı gün elektrik de gitgel olunca hangisinden kaynaklandığını anlamamıştım.o gün 3,20 ghz üstünde olması gereken işlemci hızı 1,39 a sabitlenmişti onu dahttps://www.youtube.com/watch?v=-Lt3NVLNcNg bu videodan deneyerek çözmüştüm pek bilgili değilim sağdan soldan bulduğum kadarıyla biliyorum o kadar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.