Şimdi Ara

Windows 8 Sonlanmayan Otomatik Onarım.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
3
Favori
69.203
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Windows 8 64 bit işletim sistemine Eset Smart Security 6 kurulumu gibi bir hata yaptım, ve sonrasında bilgisayarı yeniden başlattığımda otomatik onarım için hazırlanıyor uyarısı çıkıyor ve siyah ekrana geçip kalıyor. Bu forumda veya diğer kaynaklarda bu sorunun net bir çözümüne erişemedim.

Çözüm denemeleri :

Güvenli Mod ile açmak = f8 veya Shift+f8 kombinasyonu çalışmadığı için açamadım. Bazı kaynaklar shift+f8 olduğunu ama zamanlamanın doğru yapılması gerektiğini söylemiş :) Nasıl bir zamanlama bi tutturamadım.

Windows 7 kurma denemesi = Açılan ekranda Windows 7 şimdi yükle dediğimde donup kalması.

Boot edilmiş Windows ile oturum açmak = Blue screen hatası.

Cihazın Recovery desteği bulunmuyor.

Çözüm önerileriniz nedir ?

Teşekkür ederim...

• bende de böyle onarım sorunu olmuştu ama kendisi onardı düzeldi bi daha olmadı
  • quote:

Orijinalden alıntı: fikirzede

Merhaba;

Windows 8 64 bit işletim sistemine Eset Smart Security 6 kurulumu gibi bir hata yaptım, ve sonrasında bilgisayarı yeniden başlattığımda otomatik onarım için hazırlanıyor uyarısı çıkıyor ve siyah ekrana geçip kalıyor. Bu forumda veya diğer kaynaklarda bu sorunun net bir çözümüne erişemedim.

Çözüm denemeleri :

Güvenli Mod ile açmak = f8 veya Shift+f8 kombinasyonu çalışmadığı için açamadım. Bazı kaynaklar shift+f8 olduğunu ama zamanlamanın doğru yapılması gerektiğini söylemiş :) Nasıl bir zamanlama bi tutturamadım.

Windows 7 kurma denemesi = Açılan ekranda Windows 7 şimdi yükle dediğimde donup kalması.

Boot edilmiş Windows ile oturum açmak = Blue screen hatası.

Cihazın Recovery desteği bulunmuyor.

Çözüm önerileriniz nedir ?

Teşekkür ederim...

Windows 8 işletim sistemini flash belleğe yükle ve bilgisayar açılırken tak. Onarımı yapar.

• Arkadaşlar bilgisayarımda dün geceden beri bir sorun alıyorum Windows 8 kullanıyorum ve bilgisayarım hiç bir şekilde açılmıyor ve En son Otomatik onarım Başlığı altında bir yazı çıkıyor mavi ekranda Otomatik Onarma kişisel bilgisayarınızı onaramadı.
    Kişisel bilgisayarınızı onarmak üzere başka seçenekleri denemek için ''Gelişmiş Seçenekler'' öğesine; bilgisayarınızı kapatmak için ''Bilgisayarınızı kapat'' öğesine basın.
    Günlük Dosyası D:\Windows\System32\Logfiles\Srt\SrtTrail.txt

Bana bir yardımcı olursanız çok sevinirim
  • BurakAldogan B kullanıcısına yanıt
    win 8 kurulum diskini takıp onarımı deneyin.
  • NsncHunter1 N kullanıcısına yanıt
    Kardesım nasıl olucak ben bılgısayarı acamıyom sureklı onarıma hazırlanıyor dıyor sonra mavı ekran ıcersınde kısısel bılgısayarınız bır hata ıle karsılastı dongusu oluyor ne yapmalıyım
  • Bende ayni sorunla karsilastim yardim lutfen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fikirzede F kullanıcısına yanıt
    Bilgiasyarı aç otomatik onarım falan bi kaç kez yeniden başlıyacak yarım saati bulabilir sen elleme sonra ekrana Windows doğru yüklenmemiş gibi gözüküyor gelişmiş seçenekler > olacak ona tıklayıp güvenli moda geçeceksin (ağ ile destekli). Güvenli mod açıldıktan sonra buhttp://bekirakgul.wordpress.com/2011/02/01/guvenli-modda-installer-hizmetini-kullanmak/ makaleyi uygula sonra pc yi yeniden başlatmadan program kaldıra gir ve eseti kaldır ondan sonra bu makalede uyguladığın işlemi tersine çevir (http://bekirakgul.wordpress.com/2011/02/01/guvenli-modda-installer-hizmetini-kullanmak/) sonra pc yi yeniden başlat Allah'ın izniyle pc düzelmiştir.

• banada aynısı oldu 9 saat bekledim ve hala aynı şeyi diyor bilgisayarı açtığımda önce otomatik onarıma hazırlanıyor diyor 3 dakika kadar bekletiyor sonra siyah ekranda 2 dakika kadar bekletiyor kişisel bilgisayarınızda tanılama yapıyor yazısı çıkıyor sonra bir yazı daha çıkıyor siyah ekrandan sonra yazı 4 saniye gözüktüğü için okunmuyor
    ellemiyorum yinede olmuyor ne yapıcam bi yardım edin ?? javascript:void(opener.AddText('[sm\=alsaa.gif]'));self.focus();
  • quote:

Orijinalden alıntı: elif.mertinki

banada aynısı oldu 9 saat bekledim ve hala aynı şeyi diyor bilgisayarı açtığımda önce otomatik onarıma hazırlanıyor diyor 3 dakika kadar bekletiyor sonra siyah ekranda 2 dakika kadar bekletiyor kişisel bilgisayarınızda tanılama yapıyor yazısı çıkıyor sonra bir yazı daha çıkıyor siyah ekrandan sonra yazı 4 saniye gözüktüğü için okunmuyor
    ellemiyorum yinede olmuyor ne yapıcam bi yardım edin ?? javascript:void(opener.AddText('[sm\=alsaa.gif]'));self.focus();

Ayni sorunu suan bende yaşıyorum. Çözüm bulabildiniz mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mavi ekranda gelişmiş seçenekler-> sistem geri yükleme yaparsanız çözülür
  • 1 hafatdr aynı sorun var
    asus k55vj serisi laptop um var
    ilk açıldığı zaman bios ekranı geliyordu ne yaptıysam biostan çıkamadım
    sonra tıkır tıkır ses gelmeye başladı bir kaç arkadaş hdd kafa attığını söyledi
    sanırım hdd değişecek
    garanti bitti :(

ne yapacağım bilmiyorum.
  • Cokmu cozum bulan arkadaslar kaldik boyle erisemiyoruz pc ye siz neler yaptiniz baska halen cozemedinizmi

• Sorunu çözebildiniz mi hocam? Aynı sorun şu an bende de var. Otomatik onarıma hazırlanıyor yazıyor ve daha sonra siyah ekranı geçemiyorum. Format atmayı denedim ama cd ile başlatınca da aynı sorun devam ediyor.

• Up, sorun bende de var, yok mu çözen

• yardım
  • Arkadaşlar yok mu çözüm. Bilgisayarım siyah ekranda onarımda kaldı daha da devamı gelmiyor ?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.