Şimdi Ara

Windows 10 SSD Değişimi Sonrası Onarım Ekranında Kalıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
246
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar dün akşam bilgisayarımın harddiskine ekleme yapıp bir SSD taktım. Her şey normal bir şekilde Seagate yazılımıyla da C'deki sistem dosyalarını da SSD'ye kopyalamak isterken PC kendini yeniden başlatmak istedi. Onayladıktan sonra karşıma onarım ekranı geldi. Başlarda anlamlandıramadım Windows 10'u kullanmaya devam et dedim, beni tekrar onarım ekranına attı. Diğer tüm onarma, kurtarma, sistem geri yükleme seçeneklerini denesem de beni sürekli onarma ekranına geri atmaya devam etti. Anlayacağınız şuan hiçbir şekilde bilgisayarı açamıyorum. İnternette bu durum hakkında araştırma yaptım ve Windows'un kendi ISO dosyasını indirip USB belleğe atmam gerektiğini ve oradan BIOS'a girip USB'yi birinci sıraya almam gerektiğini öğrendim. Ancak buradaki diğer bir sorun da bunu yaptığımda benden bir lisans anahtarı isteyecek olması benim de elimde herhangi bir lisans anahtarı mevcut değil, Windows bilgisayarın içerisine gömülü vaziyette. Bu sorun hakkında ne yapmam gerektiğini bilenler beni aydınlatırsa çok memnun olurum, iyi çalışmalar.

Ekleme: USB'ye Windows'u kurup hallettim. Lisans kodunu ise otomatik olarak algıladı, girmeme gerek kalmadı. Sorunu bu şekilde çözmüş oldum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi furkanuc -- 21 Kasım 2019; 23:57:2 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.