Şimdi Ara

Windows 8 İle PC'nizde Xbox 360 Oyunu Oynayın (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
8.880
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Utku-s

quote:

Orijinalden alıntı: Burakc-

quote:

quote:

Oh oh iyi olur ha oynayacak bir sürü oyun çıkar.PC'ye sayıyla oyun geliyor zaten 2012 sonuna kadar bile 15-20 tane oyun çıkacak.Nedir ki bu.

hepsine para yetiştirebiliyor musun ki o 20 oyunun anlamadım :D

Başka türlü sorsan gerçek cevabımı verirdim ama böyle tahrik edici soruya böyle cevap ;

Windows 8 İle PC'nizde Xbox 360 Oyunu Oynayın

aslında tahrik etmeye çalışmadım ama resim güzel :D

Ne bileyim kusura bakma mesajı okuyunca ilk olarak yanlış anladım

Başka konudada yazmıştım öğrenci adamız oyuna para veremiyoruz ama para kazanmaya başlayınca seve seve satın alırım zaten.Oyun yapımının ne kadar zor olduğu hakkında fikrim var kendimde bulaşmıştım çünkü bu işe.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Oh oh iyi olur ha oynayacak bir sürü oyun çıkar.PC'ye sayıyla oyun geliyor zaten 2012 sonuna kadar bile 15-20 tane oyun çıkacak.Nedir ki bu.

hepsine para yetiştirebiliyor musun ki o 20 oyunun anlamadım :D

Başka türlü sorsan gerçek cevabımı verirdim ama böyle tahrik edici soruya böyle cevap ;

Windows 8 İle PC'nizde Xbox 360 Oyunu Oynayın

aslında tahrik etmeye çalışmadım ama resim güzel :D

Ne bileyim kusura bakma mesajı okuyunca ilk olarak yanlış anladım

Başka konudada yazmıştım öğrenci adamız oyuna para veremiyoruz ama para kazanmaya başlayınca seve seve satın alırım zaten.Oyun yapımının ne kadar zor olduğu hakkında fikrim var kendimde bulaşmıştım çünkü bu işe.

her oyunu orjinal kullanmak akıl karı değil zaten de en azından multiplayeri olan oyunları orjinal almak lazımm

• Microsofttan sızan söylentilerin çoğu yalanlanıyor bu da yalanlanır herhalde
  • demiştim işte bi konuda ama inanmadılar alın işte haberi
    xbox 360 oyunlarının satışlarını durdurmıcaklar ama ps3 oyunları durucak bikaç sene sonra bu microsoft akıllı bi firma gercekten
  • Adamlar sattıkları konsoldan para kazanmıyorlar ki. Satılan oyunlardan para kazanıyorlar o yüzden Microsoft'u zarara uğratmaz hatta ek gelir sağlar. Ancak baza fanatikler bu durumdan memnun olmayacaklar.
  • Fenaa olur yaw.
  • Süper.
  • haber doğru ise yeni konsol 1.5 2 seneye çıkacak demektir
  • böyle birşey olacağını sanmıyorum microsoft eğer böyle bir hamle yaparsa konsol piyasasından çekilmesi gerekir yeni nesil bile çıksa 2013'e kadar yeni oyun duyuruları varken platformu bu şekilde katletmezler gibi geliyor bana sonuçta ms konsol piyasasında kendine yer edinebilmiş bir marka ms'nin böyle birşeye ihtiyacı yok.
  • Rüya gibi bence çok iyi !
  • Microsoft ilk önce hantal olan işletim sistemine reform sağlayarak daha hızlı daha dinamik bir çözüm getirsin kimse 200-300$ bir işletim sistemine verip de xbox 360 oyunlarını oynayacak kadar aptal değil.
  • LIVE Arcade oyunları oynanacaktır en fazla. Emülatörü yapılsa bile günümüzdeki hiçbir bilgisayar, servet değerindeki uçuk sistemler hariç, bir Xbox360 oyununu aslı gibi çalıştıramaz.
  • RevO'ya tamamen katılıyorum X360 olayı Win 8'i gazlayacak bu sayede eski oyunları için konsol aldıramasa bile bir GeOW 2, Reach falan satacak ki oyunların satışı bitmeyecek..Aynı zamanda konsol sektöründe de 720 ile kazanmaya devam edecek..Müthiş bir pazarlama, boşuna MS değiller..
  • quote:

Orijinalden alıntı: _RevO_

Sebebi belli, Microsoft X720'yi çıkardığı zaman, bu konsol, X360 oyunlarını çalıştırmayacak. Yeni PC alan kullanıcılar da eğer X360 klasiklerini oynamak isterse, Halo, Gears, Red Dead veya Forza gibi, X720 çıktığında 'içi geçmiş' hale gelecek X360'ı almak istemeyecektir. Windows8'i alacak; hem x360'ı hemde İşletim sistemi yeni olacak, üstüne de isterse x720'yi alacak...

Mantıklı bir sistem, yeni konsolun çıkmasıyla satışı düşecek eski konsolun gelir kaybını, yeni işletim sistemini bu özellikle lanse ederek çıkarmış olacak Microsoft.

Ne çakalsın sen Micro...

Katlıyorum, yeni nesil konsollar geliyor artık. Seneye E3 çok heyecanlı olacak. Umarım yeni nesil konsolların bilgileri, detayları, fotoğrafları erkenden düşmez de E3 gece keyfimizi baltalamaz.

• Windows 8'i de Xbox 360 oyunlarını da korsan torrentten indirip oynayacam ha ha ha :()
  • X360 belli başlı hit ve exc oyunları PCye port edilir.Ahanda Win8 x360 oyunlarını çalıştırıyor olur,zati x360 ölüm döşeğinde 1 seneye kalmaz toprağı atarlar üstüne

Emulator ile PCde X360 oyunlarını oynatamazlar,PS2,NGC,PSP etc emulatörleri bile PCde kasılıyorken,X360 oyunları nasıl Win8 üstünde çalışıcak

MS hep yaptığı tipik taşra uyanıklığı batan geminin malları ile hem Win8 satıcak hemde port edilmiş X360oyunlarını

Win8 dönersek tamamen ev kulanıcıya kilitlenerek hazırlanmış isşletim sistemi,Kurumlara satması zor durum böyle iken Win8 hedef kitlesi olan ev kullanıcısına cazip gelmesi için yanında Win8de çalışmak için kodlu x360 oyunlarınıda satma çabası

X360 1 dönemi kapattı şu saatden sonra 1 oyun fazla satsa ne olur satmasa ne olur.X360 öldükten sonra miras olarak kalan oyunlarınıda çöpe gidceğine Win8 birlikte satıp kasayı doldurmak

NaN MicroSoft Ne Çakalsın Olm...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackBeasT -- 12 Temmuz 2011; 8:18:42 >

• yha kesin xbox 720 gelio siz bana inanın sonra bak şu arkadaş demişti demeyin
    vede o kadar iddalı ki 360 ı gölgede bırakcağı kesin yhani
  • böyle birşeyin olma olasılığı aslında hayli yüksek çünkü windows 8 in lansmanın dünya çapında tam olarak yayılması neredeyse 1 2 sene alır bu süre zarfı içersinde de xbox360 miladını doldurur microsoft yeni bi konsol çıkartır aradaki jenerasyon açığınıda böyle bir uygulamayla kapar aslında akıllıca
  • windows 8 çıkana kadar yeni xbox çıkıcak o yüzden pek de risk yok .
  • Ohanees Burger!! Forza 4 Foreverr!!!
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.