Şimdi Ara

Windows 8 İle PC'nizde Xbox 360 Oyunu Oynayın (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
8.880
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
    @Revo:Sonuna kadar katılıyorum dostum.+100000
  • quote:

Orijinalden alıntı: C.R.U.I.S.E.R

LIVE Arcade oyunları oynanacaktır en fazla. Emülatörü yapılsa bile günümüzdeki hiçbir bilgisayar, servet değerindeki uçuk sistemler hariç, bir Xbox360 oyununu aslı gibi çalıştıramaz.

Nasıl çalıştıramaz arkadaşım? XBox kaç yıl öncesinin teknolojisi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Einstein

quote:

Orijinalden alıntı: C.R.U.I.S.E.R

LIVE Arcade oyunları oynanacaktır en fazla. Emülatörü yapılsa bile günümüzdeki hiçbir bilgisayar, servet değerindeki uçuk sistemler hariç, bir Xbox360 oyununu aslı gibi çalıştıramaz.

Nasıl çalıştıramaz arkadaşım? XBox kaç yıl öncesinin teknolojisi.

Evet benimde o aklıma takıldı.Port ederlerse veya artık nasıl yapıcaklarsa win8'i öyle bir uyumlu yapacaklarki akıcı oynayabilcez.Heralde oturup emulatör yazcak halleri yok O zaman emulatörü kuralım win7'ye win7'de oynayalım.Adamlar işletim sistemine gömük birşey yapacaklar belliki.

• Eger boyle bir sey gerceklesirse hem Windows 8 hem de X720 alacagim. Micro bize destek verirse biz de ona veririz.
  • Çok iyi bir haber ya da söylenti..geow halo forza a.wake hep imrenerek bakmışımdır oynama fırsatım olmamıştı eğer gerçekse çok iyi olur...
  • heheyt bea helal olsun microsoft'a, seni seviyorum bill gates abi :D :D :D yapımcılar artık kayıramayacaklar konsolları yaşasın pc egemenliği.....! (ama bu sözlerimi saldırı olarak algılamayın, konsolları da severim ama abartılı değil...) windows 8 çıksın inşallah alacağım kaçarı yok :D god of war xbox 360'a çıkarmı ki yaw...?
  • Eğer bu habe gerçekse bir de benden bir öneri Microsoft'a eski konsolumuzu alsın. 100 dolar farkla yeni çıkacağı versin. Biz o kadar para veriyoruz. Çok saçma bizim konsollar çöp oluyor o zaman.
  • Microsoft, Xbox Live'ı PC ye getireceğini onayladı.

http://www.sir-games.com/2011/07/confirmed-xbox-live-will-be-built-into.html

Henüz oyunlardan bahsetmemiş sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

Microsoft, Xbox Live'ı PC ye getireceğini onayladı.

http://www.sir-games.com/2011/07/confirmed-xbox-live-will-be-built-into.html

Henüz oyunlardan bahsetmemiş sanırım.

live arcade tarzı oyunlar var çoğuda pc de var zaten en iyi oyunu zaten limbo pcye gelecek. sanırım game for windows live xbox birleştireceğini açıklamıştı microsoft sanırım live online sistemi gibi bişeydir zannedersem.

• yok artık PS3 :)
  • Ben Windows 8 kullanıyorumve evet gerçektende Xbox oyunlarının olduğu bir market var ama benim win8 sürümü deneme sürümü olduğundan ''sizin bölgenizde bu uygulama kullanımıyor'' diyor ama full sürümde düzelir herhalde
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.