Şimdi Ara

Windows 8.2, Ocak ayında kullanıma sunulabilir (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
202
Cevap
3
Favori
6.507
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tobe 8.1 Faciasindan sonra guncellemeleri kapattim artik sonsuza dek windows guncellemesi yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ensar_cakmak

Herşeyi birlikte güncelleme yap yada hic güncelleme yapma ucunda ucundan veriyorsun

İlk güncelleme yaptım. Sonrasında yeniden başlatma işlemleri hepsi başarılı olunca programları kurmaya başladım. Asus'un driverleri'ninde payı var.
  • Ne çabuk. Bence biraz geç çıksın sağlam çıksın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: inexyz

Windows işletim sistemi Android vs gibi bir işletim sistemi değil ki. Bu işletim sistemini neredeyse bütün kamu kuruluşları, askeriye ve özel sektörün neredeyse tamamı kullanıyor. Evlerdeki pc lerin çok büyük bölümü Windows kullanıyor. Ve sanayi ortamında da yoğun bir şekilde kullanılıyor. CNC tezgahlarında bile Windows var.
    Şimdi bu denli yaygın bir işletim sisteminin kullanım alanıda geniş olunca ortaya bir sürü sorun çıkıyor.
    Sistemlere virüs bulaşıyor, program uyumsuzlukları vs vs bir sürü sorun.
    Bu türlü sorunlara sizin mahalle bilgisayarcınızdan tutun bir sürü uzman ve uzman olmayan kişiler destek oluyor. Sorunlar bir şekilde gideriliyor. Giderilmeyen sorunlarda alternatif çözümler üretiliyor.
    Ortaya çıkan sorunların bir çoğuna Microsoft'un destek olmadığıda ortada.
    Sürekli değişen işletim sistemlerine bu işi yapan teknik ekipler nasıl yetişecek. Yeni sistemlere uygun yazılımlar oluşturmak zor olmayacak mı? Bu türlü kesimler artık bu işten elini çekerse firmalara desteği kim verecek.
    Bu gidişle Windows ayakta kalmaya devam ederse ciddi anlamda bir teknik servis açığı olacaktır.
    Bakın Windows 8 ile birlikte işletim sistemlerinin kurulum yöntemleride değişti. Artık metro arayüz var. Buna uygun kurulum yöntemleri ve sistem kurtarma yöntemleri var. Güvenlik üst düzeye çıkarıldı. Donanımlarda bu yeni sistemi destekliyor.
    Ancak hala buna alışamamış, hala eski usul çalışan teknik elemanlar var.
    Önümüzdeki yıllarda Microsoft yeni genç beyinler için gelir kaynağı olacaktır.

ms senin gibiler sayesinde tekel imparatorlugu kurdu...

• Hobar kullanıcısına yanıt
    Sorun başlat menüsü değil onun yerini tutamayan "MODERN"arayüzü bana pratik gelmiyor "metro"arayüzü...Paylaştıgınız program pek ala iş görür bunun için diretmenin anlamı ne?
  • 8.1 gayet güzel ama tek kullanmama sebebim laptopumun kendi özel yazılımları win7 de çalışıyor sadece.
  • Beklentilere gore 8.2 ile Start Menu geri donecek, Metro arabirimine uygun app'ler klasik masaustunde pencere icinde calisabilecekmis.
    http://www.dailytech.com/Report+Windows+82+Revives+Start+Menu+Runs+Metro+Apps+in+Desktop+Mode/article33896.htm

Sonunda beklenen geri adim atilmis olacak bu gerceklesirse, Windows 8'i yeni Vista olmaktan kurtaracak tek sey buydu zaten.
    Windows 7'den 8.2'ye gecilebilir boylece.
  • 7 varken
  • Geç kalmadılar mı? 8.1'den 2-3 gün sonra bekliyordum aslında. 9 için düşüncem de Ocak 1'di. Seneye esprisini yaparlar diye düşünmüştüm.
  • windows 7'nin gözünü sevim windows 8 nekadar hızlı açılsa açılsın stabil deil işte oturmadı daha yerine.
  • 8.1 kurdum da ne oldu bilgisayarım siyah ekranda takılıp kaldı açamıyorum. Bunu yükleyince çökmez umarım..

• 8.1 az önce kurdum şuanda kendime sövüyorum. Lol'e girdim önce oyunu en yüksek ayarlarda oynuyordum 8 de,8.1 biranda takılmaya başladı fps 2 ile 3 arası gidiyodu şuanda nasıl geri döndürceğimi bulmaya çalışıyorum. Döndürmüş olan varsa nasıl yaptıgını anlatabılır mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Ambarad

Windows 7 Ultimate x64 varken, heyecan aramaya gerek yok.

+Sonsuz İşareti
  • bütün yorumlara katılıyorum desteklemiyor çoğu şeyi orjinal yüklü gelmese bende kullamazdım yüklü geldi memnun kalmadım bunu windows 7 ye çevirme şansımız yokmuş bende çakma win7 atıyım dedim attım neticede 1 hafta sonra pc çalışıyor ama görüntü gelmiyordu ekrana servisi verelim dedik garanti dışı kaldı allahtan adam iyi biri çıktıda 100 liralık win 8 cd sini yolladı orjinal sistemi tekrar kurduk kurtardık şimdilik açılışı mükemmel hızda fakat oyun oynayan arkadaşlara tavsiye etmem çoğu oyun desteklemez

• Ben hala 7 kullanıyorum masaüstü ve dizüstü için 8'den daha kullanışlı bence.
  • 8.1 benim makinede sorunsuz çalışıyor,8'e göre çok daha iyi.
    Şu başlat şeyi de gelmeseydi iyiydi.
    8.2 2014'te gelmesin bence.Win 7 SP2 var daha sırada.
  • 7 çıktığındada herkes xp xp diyordu,şimdi 8 çıktı 7 demeye başladılar.Ben 8.1 kullanıyorum gayet memnunum.7 ye kesinlikle dönmem.
  • Başlat menüsü gelmeyecek, dediydi dersiniz.

• 8 den 8.1 e güncellediğim güne lanet ettim bissürü hatalar var. Yemisim temasını tasarımını kullanıcıların böyle şeylerle gözünü boyamaya çalışmasınlar adam gibi bi işletim sistemi yapsınlar bugları düzeltip stabilize etsinler teknik özellikler dış görünüşten daha önemli. Şayet eğer şuan karşılaştığım hatalar 8.2 de hala devam ederse 8.1 e ettiğim küfürlerin 10 katını yemeye hazırlasın kendini şimdiden ms..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Not Sure

çöp windows un devri bitti bence, android rahat alır

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.