Şimdi Ara

Windows 8.1 Rehberi, Sorunlar & Çözümleri, Resimli Anlatımlar [ANA KONU] (115. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.672
Cevap
152
Favori
414.396
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 113114115116117
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Scorpion28

yüklediğim oyunlar, uygulamalar silenecek galiba anladığım kadarıyla tekrar yüklemeniz gerekecek diyor başka çözümü yok mu bu işin ?

sanmam siz genede araştırın
  • Win7den nasıl geçebilirim win8e
  • quote:

Orijinalden alıntı: fenerliyildiz

Win7den nasıl geçebilirim win8e

bir ayarı yok normal win 7 nasıl format atıyorsan windows 8.1 isosunu bulup dvd usb ye yazdırıp format atacaksın .
  • quote:

Orijinalden alıntı: bjk__murat

quote:

Orijinalden alıntı: fenerliyildiz

Win7den nasıl geçebilirim win8e

bir ayarı yok normal win 7 nasıl format atıyorsan windows 8.1 isosunu bulup dvd usb ye yazdırıp format atacaksın .

Gidip win8 dvdsi almama gerek yok mu?
  • quote:

BEYLER AYARLAR>GÜÇ>BİLGİSAYARI KAPAT deyince laptop kapanmıyor artık, ekran kapanıyor sadece ama arka planda laptop hep çalışıyor WİFİ ve EKRAN ledi hiç sönmüyor arada soğutucu bile çalışıyor. niye böyle oldu 8.0 da direk kapanıyordu tamamen???????

WİNDOWS 8'DE LAPTOP KAPANMIYOR ÇÖZÜMÜ! [KESİN ÇÖZÜM]

Öncelikle DENETİM MASASI>GÜÇ SEÇENEKLERİ giriyoruz.
    Daha sonra resimdeki adımları aynen takip edin sorun çözülecektir.

• Demekki neymiş araştırmak en guzeliymis bunu izninle ana konuya koyarım .
  • quote:

Demekki neymiş araştırmak en guzeliymis bunu izninle ana konuya koyarım .

araştırdım bir sürü bilgi kirliliği vardı hiç biri çözüm olmadı, birazda kendim kurcalayım dedim ve buldum :D
    Kendim hazırladım resimleri, çok uyuz bir sorun muhtemelen W8.0 dan W8.1 e güncelleyen bir çok kişiyede benim gibi olacaktır umarım faydalanırlar.
  • Yeni bir masaüstü bilgisayar alıcam ve Windows 8.1 kullanmayı düşünüyorum sizce orijinal mı alıyım yoksa crack mı kulllanıyım?Orjinalin avantajları ne?
  • Yeni bir masaüstü bilgisayar alıcam ve Windows 8.1 kullanmayı düşünüyorum sizce orijinal mı alıyım yoksa crack mı kulllanıyım?Orjinalin avantajları ne?
  • quote:

araştırdım bir sürü bilgi kirliliği vardı hiç biri çözüm olmadı, birazda kendim kurcalayım dedim ve buldum :D
    Kendim hazırladım resimleri, çok uyuz bir sorun muhtemelen W8.0 dan W8.1 e güncelleyen bir çok kişiyede benim gibi olacaktır umarım faydalanırlar.

~~ 52) WİNDOWS 8'DE LAPTOP KAPANMIYOR KESİN ÇÖZÜM ~~ (Scorpion28'e Teşekkürler)

eklenmiştir.

quote:

Orijinalden alıntı: EldritchArrowTR

Yeni bir masaüstü bilgisayar alıcam ve Windows 8.1 kullanmayı düşünüyorum sizce orijinal mı alıyım yoksa crack mı kulllanıyım?Orjinalin avantajları ne?

bu soruya burda cevap verilmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 28 Aralık 2013; 19:37:26 >

• İşyerindeki pcye Win 8.1 ve office 2013 kurdum. Daha önce win7de kullandığım skydrive ile kullandğım bi kaçtane exceli 8.1 de de aynı şekilde skydrive ile kullanmak istedim ama halledemedim.

8.1 deki skydrive kullanabilmek için hotmail hesabıyla senkronize ve bağlantı istiyo, ben bu şekilde kullanmak istemiyorum. Ayrıca office 2013te bulunan skydrive pro ilede halledemedim. Sanki ondada office 365 üyeliği istedi yada dosya yolunumu halledemedim, beceremedim yani kısaca.

Eksik veya yanlış yaptığım bir yer mi var, bu konuda yardım bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ByAdmin

İşyerindeki pcye Win 8.1 ve office 2013 kurdum. Daha önce win7de kullandığım skydrive ile kullandğım bi kaçtane exceli 8.1 de de aynı şekilde skydrive ile kullanmak istedim ama halledemedim.

8.1 deki skydrive kullanabilmek için hotmail hesabıyla senkronize ve bağlantı istiyo, ben bu şekilde kullanmak istemiyorum. Ayrıca office 2013te bulunan skydrive pro ilede halledemedim. Sanki ondada office 365 üyeliği istedi yada dosya yolunumu halledemedim, beceremedim yani kısaca.

Eksik veya yanlış yaptığım bir yer mi var, bu konuda yardım bekliyorum.

hocam bu konuda valla şans eserimi bilmiyorum ben birkaç kere outlookla girmeyi kapadım dediğin gibi bağlantıda koptu.

sonra mecbur tekrar düzelttim .

sonra gene kaldırdım bu sefer bağlantı kopmadı .

• quote:

quote:

Demekki neymiş araştırmak en guzeliymis bunu izninle ana konuya koyarım .

ilginç bendeki ayarda tam tersi alttaki gibi ama normal kapanıyor 8.1 mağzadan güncelledim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 30 Aralık 2013; 18:46:47 >

• win 8.1 driverlarını SW Update programı ile indirmeye çalışıyorum ama tamamını indiremiyorum
    SAMSUNG ATIV BOOK 3 NP370R5E-S0ATR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi undermunder -- 31 Aralık 2013; 0:49:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ertemli

slm

böyle boş mesajlar atılmıyor buraya sorunun varsa özel mesaj at bana burda win 8 sorunun varsa yaz
  • toshiba laptopla beraber 30 günlük mcafee livesafe-internet security günü bitmek üzere bunu nasıl uzatırım full bulamadım güncel bir tane bile.
    ekstra olarak bunun eş değeri sistemi en az yoran güvenlik programı var mı ? full.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Roccoti

toshiba laptopla beraber 30 günlük mcafee livesafe-internet security günü bitmek üzere bunu nasıl uzatırım full bulamadım güncel bir tane bile.
    ekstra olarak bunun eş değeri sistemi en az yoran güvenlik programı var mı ? full.

gerek yok antivirüse windowsun kendi defenderini güncel tutun yeter sistemi boşu boşuna yormaktan başka bir halta yaramıyorlar ben kullanmıyorum mesela 8 senedir hiçte birşey olmuyor.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Roccoti

toshiba laptopla beraber 30 günlük mcafee livesafe-internet security günü bitmek üzere bunu nasıl uzatırım full bulamadım güncel bir tane bile.

gerek yok antivirüse windowsun kendi defenderini güncel tutun yeter sistemi boşu boşuna yormaktan başka bir halta yaramıyorlar ben kullanmıyorum mesela 8 senedir hiçte birşey olmuyor.

Windows defenderi hiç bir şey yakalarken görmedim o yüzden prk sıcak bakmıyorum ona. Mcafee şuan en stabili. Daha stabili var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • çok çok güzel programlar var eyvallah
  • Arkadaşlar bilgisayarım oyun oynarken kapandı packard bell tj 75, win 8.1 kurulu. ancakk şimdi açılmıyor, windows 8 kişisel bilgisayarınız... şeklinde bir hata geliyor ve %1 bile olmadan bilgisayar kendisini yeniden başlatıyor. ne yapmam gerek ?
  • 
Sayfa: önceki 113114115116117
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.