Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Windows 8.1 ile birlikte başlat butonu geri geliyor

264
Cevap
3
Favori
8.531
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Anasayfa Haberleri >> Windows 8.1 ile birlikte başlat butonu geri geliyor
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1598 Mesaj
    ilk kurduğumda deli gibi sol köşeye tıklayıp geri çıkıyordum sersem gibi masa üstü bana ben masa üstüne bakıyordum
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    Covert intelligence involves a lot of waiting around. Know what it's like being a spy? Like sitting in your dentist's reception area twenty-four hours a day. You read magazines, sip coffee, and every so often, someone tries to kill you
  • Yarbay
    4594 Mesaj
    Metro iyiydi hemde alınmıştım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |
    Aslında güncelleme sonrası kullanıcıya seçenek olmalı. İsteyen metro arayüzüyle devam eder isteyen başlat menüsüyle. Ben win7 kullanıyorum benim için farketmiyor ama win8 kullanıcıları için daha iyi olur diye düşünüyorum.

|
    |
    İyi olmuş

|
    |

• Yarbay
    2717 Mesaj
    win 7 akar
    |
    |
  • Binbaşı
    1066 Mesaj
    Microsoftun tamamen dokunmatik arayuze gecme gibi bi hedefi vardi ilerleyen zamanlarda komple masaustunu kaldirip metro arayuzune gececeklerdi ama kendileride son kullanicinin buna hazir olmadigini anladi

|
    |
    Anakart-Gigabyte 970a-ds3 İşlemci-Amd Fx6300 [Stok] Ekran Kartı-Sapphire HD 7870XT [Stok] Ram-Corsair XMS3 DDR3 1600Mhz CL9 4GBX2 HDD- Toshiba 7200Rpm 500GB Kasa-Psu- Corsair 200R [Vs Series 550w Psu] Monitör- Aoc E2250Swdnk 21.5" Full HD
    Asus Zenfone 5.
  • Yarbay
    3380 Mesaj
    İyi oldu. Başlat butonsuz Windows direksiyonsuz araba gibiydi:)
    |
    |
  • Yarbay
    4558 Mesaj
    müşteriyi dinlemeyip kafasına göre bir şeyler dayatırsa böyle olur tabi. windows8 i yere göğe sığdıramayanların sesi çıkmıyor pek yok minimalistmiş yok bilmem neymiş hani ne oldu
    |
    |
  • Yüzbaşı
    699 Mesaj
    Böyle giderseee Kim Ne Derse Desin Mac

|
    |

Ömür biter, borç bitmez
  • Emekli Yönetici
    27497 Mesaj
    Microsoft resmen tükürdüğünü yalayacak yani.
    || Intel Core i7 3770k @4.6Ghz || Asrock Z77 OC Formula Anakart || Asus RTX 2060 ROGSTRIX OC || Samsung 860 EVO 1 TB Solid State Drive || Gskill TridentX 16 GB 2133 MHZ @2200 MHZ / 9-10-11-29 CL9 RAM || Seagate 2 TB Depolama || Corsair Enthusiast 850W PSU || Corsair H110 Sıvı Soğutma Kiti || Aerocool Xpredator Full Tower Kasa || Aerocool Touch 2000 Dokunmatik Fan Kontrolcüsü || Samsung S27A950D 27'' 3D 120 HZ Monitör || Logitech G930 Gaming Wireless Headset || Creative SoundBlaster X-FI PRO THX Harici Ses Karti || Logitech Z5500 5+1 Sound System || Roccat Kone XTD Gaming Mouse || Sony Playstation 4 Pro 2 TB Upgraded || Sony Playstation VR || Samsung 65Q70R 65" 4K HDR QLED TV || TP-LINK Deco M5 Mesh Sistemi || Apple iPad Pro 12.9'' 128 GB Wi-Fi Gold with Apple Pencil || Motorola Moto 360 Smart Watch || Samsung Galaxy S8 Plus || DJI Mavic Air - 4K Drone
  • Yarbay
    5857 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Explore The Universe

Başlat butonu metroyu açar.

Evet böyle bi duyuru yapmıştı ms.

|
    |
    1147 Mesaj
    Olaya tükürdügünü, yalamış açısından bakmamak gerekir, müşteri talep arz olayı bu, her köklü kuruluş muhakkak gelen eleştiriler doğrultusunda elbet bir hamle yapacaktı nitekim öyle oldu, bir bakıma müşterilerini dinledi diye adlandıralım......

|
    |

• Yarbay
    3810 Mesaj
    Windowsta yapmaları gereken başka bir şeyde ölçeklendirmeye biraz daha önem vermek. Arkadaş yüksek çözünürlükte tüm simgelere başlat menüsü falan minicik görünyor erişilebilirlikten büyütüncede tüm programlar saçma sapan görünüyor.
    |
    |
  • Yarbay
    14030 Mesaj
    Gereksiz bir aksiyondu zaten. Bu seferki yerinde bir karar olmuş.
    |
    |
    (ORIGIN ID: HAAltuntaas) İşlemci: INTEL CORE i7 4790K 4.0/4.4 GHz || Ekran Kartı: ZOTAC GTX 1070 AMP! EXTREME || Monitör: ASUS ROG SWIFT PG279Q /165 Hz/G-SYNC/IPS/2K/27" || Anakart: MSI Z97 GAMING 3 || Ram: GSKILL RipjawsX (4x4GB) 16GB DDR3 || Depolama: SAMSUNG 850 EVO 250GB SSD || Depolama2: WD CAVIAR BLACK 2 TB || Depolama3: SEAGATE BARRACUDA 1 TB || Kasa: CORSAIR GRAPHITE 780T BLACK FULL-TOWER || Güç Kaynağı: CORSAIR CX750M || Soğutma: CORSAIR H115i PRO RGB LIQUID CPU COOLER || Ses Kartı: CREATIVE SOUND BLASTER ZX || Ses Sistemi: LOGITECH Z906 5.1 500W DTS - DOLBY DIGITAL || Klavye: LOGITECH G710+ || Mouse: STEELSERIES RIVAL 700 || Kulaklık: HYPERX CLOUD 2
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
e-ticaret
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Lastik Fiyatları
Paykasa
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,315
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.