Şimdi Ara

Windows 8.1 ile..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
5
Cevap
0
Favori
0
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    650 Mesaj
    Geçen gün normal şeklide Bf4'a girmeye çalışırken birde baktım oyun açılmıyor. Açılsada öyle bir kasıyorki oynamak mümkün değil. Herşeyi denedim olmadı en az 3-4 gün uğraştım fakat hiçbir çözüm sonuç vermedi. Sonunda bıktırdı ve birkaç okuduğum yorumda Windows 8.1 in Bf4 ü stabil çalıştırdığını gördüm.
    Hemen Windows 8.1 i kurdum Bf4ü yüklemeye koydum bugün bitti ve oyunu açtığımda gerçekten şaşırdım nasıl oluyor anlamadım ama harita yüklemeleri bile azalmıştı. Oyun Gerçekten fark ediyordu bildiğiniz akıyor oyun. Burda windows 8.1 taraftarlığı yapmıyorum sadece yaşadıklarımı söylüyorum.
    Bence değişimin vakti geldi Bf4te stabil, güzel performans alamayan arkadaşlar Windows 8.1 i kursun

|
    |

• Binbaşı
    1344 Mesaj
    Bende bir yerde okumuştum. Bugün bi deniyim dedim. Gerçekten işe yaradı. Sürekli takılma problemi yaşayanlar bir denesin derim.
    |
    |

Güneşin doğuşunu yakalayamazsınız. Yağmuru durduramazsınız. Suları durgunlaştıramazsınız. Havayı temizleyemezsiniz.
    Hayatta kalma arzusunu hafifletemezsiniz. Şartlar için pazarlık yapamazsınız. Çağrıyı göz ardı edemezsiniz. Neden isteyesiniz ki?
    Doğa evcilleştirilemez. Onu böyle kabul edin!
  • Binbaşı
    1209 Mesaj
    Win 7 64 bit de hiçbir sorun yaşamıyordum. 8.1 e geçtim çok acayip hep performans düştü he anlık fps düşmeleri kadmalar başladı kaçkere format atıp kurdum nafile. Şans gülmedi bana 😄
    |
    |

Evet. Bazi pclerdede performans düştügüde söyleniyordu talihsizlik olmuş ama inşallah yazilimla ilgilidir ve düzeltirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Bahsedilenler: bozic
    quote:

Orijinalden alıntı: bitirimburak

Evet. Bazi pclerdede performans düştügüde söyleniyordu talihsizlik olmuş ama inşallah yazilimla ilgilidir ve düzeltirsiniz.

teşekkürler iyi dileklerinin için :)
    |
    |
1
Reklamlar
son dakika
haberler
üniversite
Bey Azura
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,234
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.