Şimdi Ara

Windows 7 ye Yükseltme

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
837
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Şuan evimdeki pcmde yüklü olan Windows Vista sürümünü Windows 7 ye yükseltmek isityorum . Çoğu kullandığım programa artık vista için güncelleme gelmeyeceği uyarısı alıyorum

Bununla ilgili Microsoft Türkiye ye danıştığımda bunun için ödeme yapmam gerektiği söylendi ve konustugum kişinin de ilgilenmediği açıktı . Bu cevabı yetersiz bulup Microsoftun Amerika mağazası ile iletişime geçtim.
    Burdaki kişi bunun için ödeme yapmamın gerekmedıiği , artık Windows 10 a destek verildiği 3. parti sitelerden indirme yapmamı sonra kurulum yapmamı söyledi . İso linki istedim işi gereği paylaşamadığını belirtti.

Şimdi ben Vistayı Windows 7 ye ücret ödemeden nasıl güncelleyebilirim ?
    Cevaplar birbiriyle zıt olunca foruma sormak istedim

Şimdiden teşekkürler

• Vista'dan windows 10'a yükseltme olmuyor ; windows 7 ve windows 8' den ücretsiz yükseltme imkanı var... Vista dan windows 7' ye geçiş için ise ücret gerekir bedava olmaz... Yalnız burada şöyle birşey var crackli windows 7' lere bile windows 10 yükseltme oluyor yani bedava yükseltebilirsin...
  • Ben windows 7 temiz bulamiyorum bir haftadir indirmesidigim denemedigim site dosya kalmadi yardimi olabilecek kimse var mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hubalahubhub kullanıcısına yanıt
    Ne demek istediğinizi anlayamadım, biraz daha açabilir misiniz?
  • Hubalahubhub kullanıcısına yanıt
    Windows 7 el değmemiş ISO dosyası istiyorsan bu konuda anlattığım şekilde indirebilirsin.

http://forum.donanimhaber.com/forumid_259/p_2/tt.htm
  • Karanlık Ülke kullanıcısına yanıt
    Masaustu bilgisayarim yazlikta kullaniyrm vista yuklu win10 a gecmek icin once win7 kurmak lazimmis win7 de yerli yabanci ne kadar site varsa indirip denedim ama hepsi viruslu hepsi sorunlu bu sebepten temiz virussuz vs bulabilecegim bir oneri site vs istemistim.

• MRT_ kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler ilk firsatta inceleyecegim.umarim olumlu olur. Gercekten cildirma esigine geldim cunku.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.