Şimdi Ara

windows 7 usb tvkartı gormuyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
477
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kworld usb analog tv kartı aldım , xp de çalışıyor ama win 7 de sürücüyü kuramıyor.aygıt takılı değil hatası veriyor.Diğer windows 7 versiyonlarını kurdum sonuç değişmedi.

• ustad braz baktım ama vısta drıverenı gorebıldım sadece .. wın7 desteklemıyor olabılr .. cd sınde falan wın 7 ıcın drvıer varmı ? ..
  • Merhaba,

Windows 7 işletim sistemine, Windows XP driverlarını kurmaya çalışırsanız maalesef olmayacaktır..

Donanım için Windows 7 driveri kurmanız gerekmekte. Fakat Windows 7 için bir driver yoksa, Windows Vista driverları da sorunsuz kurulmaktadır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: robincik

Kworld usb analog tv kartı aldım , xp de çalışıyor ama win 7 de sürücüyü kuramıyor.aygıt takılı değil hatası veriyor.Diğer windows 7 versiyonlarını kurdum sonuç değişmedi.

geçenlerde bi arkadaşıma ısrarla windows 7 kurdurdum ama ondaki usb wireless adaptörü windows 7 uyumlu değilmiş sizdekide böyle bi sorundur vista driverî kuruluyo ama çalışmıyo ne yazıkki oda geri xp'ye dönmek zorunda kaldı ne yazıkki
  • windows 7,win xp ,vista ,32 bit 64 bit uyumlu .
  • Aygıt takılı değil uyarısı driver ile ilgili bir sorun değildir bence. USB kablonuzu başka bir cihazla denemenizi eğer kabloda sorun yok ise, vihazı başka bir bilgisayarda denemenizi tavsiye ederim.

İyi çalışmalar.
  • Sonradan 32 bit xp kurdum kart sorunsuz çalıştı ve başka bilgisayarda denedim windows 7 de çalışıyor!!bendeki dell inspironda win 7 de çalıştıramadım ama artık win8e geçiş yapıcam galiba
  • wın 8 ıcın surucu bulabılcekmısınız ..
  • Sürücü yoksa çıkmasını beklicem artık
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.