Şimdi Ara

Windows 7 Sistem derecelendirmesi (Yardım)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
2.294
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar konuyu doğru yere mi açtım bilmiyorum fakat windows 7 sistem derecelendirmesinde harddiskimi 5.9 olarak gösteriyo... bu yüzden hddmi değiştirmek istiyorum sizce yüksek kapasiteli ve performans açısından ne almalıyım, ya da kullandığım hddlere bişey yapabilir miyim lütfen yardımcı olun ilgilenen arkadaşlara şimdiden teşekkürler...

• 5.9 un üzerine sadece ssdler çıkabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: darbeturk

arkadaşlar konuyu doğru yere mi açtım bilmiyorum fakat windows 7 sistem derecelendirmesinde harddiskimi 5.9 olarak gösteriyo... bu yüzden hddmi değiştirmek istiyorum sizce yüksek kapasiteli ve performans açısından ne almalıyım, ya da kullandığım hddlere bişey yapabilir miyim lütfen yardımcı olun ilgilenen arkadaşlara şimdiden teşekkürler...

Sen önce puana bakacağına o hdd ler senin işini görüyor mu ona bak orda 9.0 yazsa ne olur? Arkadaşın dediği de doğru sen dört tane HDD alıp Raid yapsan bile o sana 5,9 puan verir.

• teşekkürler arkadaşlar sadece ssdlerin 5.9 üstüne çıktığını bilmiyodum... :D ayrıca orada 5.9 veya daha üst bi rakam performansını belirtmiyor mu? eğer öyle değilse boşuna hdd almama gerek yok...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darbeturk -- 23 Mart 2012; 18:33:30 >
  • Hiç bir hardisk 5.9 geçmez
  • İyi o zaman ben de benimki düşük diye üzülüyordum meğer en yükseğiymiş
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.