Teğmen
12 Aralık 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 120 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Selamın Aleyküm

Arkadaşlar 40 ile 55 arası bir araç almayı düşünüyorum. Aklımda olan araçlar 1-Audi a4 b7 kasa 2-Bmw 3.16i,3.18i 3.20i(2003-2005 arası e46) 3- VW Passat 1.4 TSi
Sormak istediğim şu bu araçlardan kullananlar var mı artıları eksleri önemli değil yakıtı da pek önemsemiyorum. LPG düşünüyorum. Dizel araçları sesinden dolayı sevmiyorum ve aşağı yukarı bu modellerde biraz daha hantal kalıyorlar. Kullanıcıları varsa görüşlerini bekliyorum teşekkürler.
Öncelikle iyi günler,
900-1000 TL arası oyun için ekran kartı almak istiyorum tavsiyeleriniz nelerdir. Aslında aklımda Asus R9 380X Strix 4gb modeli var ama daha iyi alternatifler var mı bilemiyorum .Şimdiden teşekkürler...
Arkadaslar söyle bi problemim var pes 2013 ün internetten data pack güncellemesi 27.01.2015 tarihinde bitmis, bu güncellemeyi yüklemenin bir yolu var mı cihaz kırık değil... lütfen yardım edin. Tesekkürler
Nikon d5100 makinemde sol altta soru isareti yanip sonuyor neden kaynaklaniyor acaba bilgisi olan var mi?
arkadaşlar masaüstü bilgisayarıma mac os x kurmak istiyorum ama driverleri tanır mı diye şüphelerim var acaba sorun olur mu? Kasamın özelliklerini aşşağıya yazıyorum şimdiden teşekkürler...

İntel Core İ3 CPU 540 @ 3.07 GHz x 4
Zotac GTX 560 Ti AMP! Edition 1 GB 256 bit
Corsair Vengeance 8 Gb Dual Kit Ram
Gigabyte GA-H55M-D2H 1156p anakart
Samsung 1 Tb HDD var ama ben 320 Gb Seagate Hddye kurmak istiyorum
Arkadaşlar Asus ASUS P5G41T-M LX anakarlı bir bilgisayar Asus P5KPL-AM SE anakartlı bir bilgisayarın ghostunu atmak mümkün mü?
arkadaşlar bu dvr kartının driverini bulamıyorum lütfen yardımcı olur musunuz ?

arkadaşlar konuyu doğru yere mi açtım bilmiyorum fakat windows 7 sistem derecelendirmesinde harddiskimi 5.9 olarak gösteriyo... bu yüzden hddmi değiştirmek istiyorum sizce yüksek kapasiteli ve performans açısından ne almalıyım, ya da kullandığım hddlere bişey yapabilir miyim lütfen yardımcı olun ilgilenen arkadaşlara şimdiden teşekkürler...

Hakkında
Meslek: Bilgisayar Elektronik
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
desktop
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 8 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 193
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 6.121 (Bu ay: 92)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 11 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.