Şimdi Ara

Windows 7 lisans kurtarma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
117
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar elimde Windows 7 lisanslı leptop var. Çalışıyor ve ben bu Windows 7'yi başka bilgisayarda kullanmak istiyorum. Altında zaten lisans kodu yazıyor. Bunu leptop tan nasıl çıkarabilirim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Laptopa korsan bişey kur. Sonra kendi bilgisayarına keyin ait olduğu w7 sürümünü kur. Mesela home premium 64bit gibi. Sonra lisansı gir ve etkinleştir. Hepsi bu kadar. Ben de yıllardır laptop keyi kullanıyorum

• Direk alırsam bunu sıkıntı çıkmaz mı?
    Leptopa gömülü değil mi? Sonra lisans yanmasın güvenli bir kasa oluşturcam çünkü içine belgeler falan koymak için. İçinde hiç korsan olmayacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gcb1903

Direk alırsam bunu sıkıntı çıkmaz mı?
    Leptopa gömülü değil mi? Sonra lisans yanmasın güvenli bir kasa oluşturcam çünkü içine belgeler falan koymak için. İçinde hiç korsan olmayacak.

Yok kardeşim niye yansın lisans. Ben eski laptopun keyini 3 yıldır kullanıyorum. Defalarca format attım sorun yok. Sen yeter ki şu laptopun keyini bi devre dışı bırak. Mesela Linux mint kur. Sadece internet film müzik için kullanırsın.

• Haa şu var ; ben bu keyi tekrar laptopta denemedim. Yani laptop eski keyi ile etkinleşecek mi diye. Çünkü laptop parçalandı.
    Ancak güvenmiyorsan, hani acaba diyorsan sen bilirsin. Sonra bi aksilik çıkar, bana sataşma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Efe Yakup Karahanlı -- 10 Haziran 2017; 23:20:43 >
  • Yok hocam ne münasebet. Sadece hatırladığım eski keyi bir programla söküyorduk. Yani o keyin bulundu leptop çalıştığı için sıkıntı çıkmasın diyorum. Dediğinizi denicem. Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gcb1903

Yok hocam ne münasebet. Sadece hatırladığım eski keyi bir programla söküyorduk. Yani o keyin bulundu leptop çalıştığı için sıkıntı çıkmasın diyorum. Dediğinizi denicem. Teşekkürler.

Önemli değil kolay gelsin..

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.