Şimdi Ara

windows 7 desteği ve linux (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
1.183
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • ZorinOS bakabilirsin güzeldir tüm ofis uygulamaları hazır geliyor.
  • Psychomaniatico kullanıcısına yanıt
    Vakit bulsam Pardus'u ben de bir denemek istiyorum fakat "yerli ve bağımsız" denilen 2005-2011 arası versiyonu denemek istiyorum. O versiyondaki sistem binary'lerinin Gentoo ile nasıl derlendiğini bir incelemek istiyorum da :)

Spyware deyip geçme, onu yazmak, sisteme eklemek bilgi ve yetenek ister, Pardus ekibinde o bilgi ve yetenekte adam yoktur cunku onların en büyük yeteneği kendilerine maaş bağlatmaktır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tuğkan-0153

Vakit bulsam Pardus'u ben de bir denemek istiyorum fakat "yerli ve bağımsız" denilen 2005-2011 arası versiyonu denemek istiyorum. O versiyondaki sistem binary'lerinin Gentoo ile nasıl derlendiğini bir incelemek istiyorum da :)

Spyware deyip geçme, onu yazmak, sisteme eklemek bilgi ve yetenek ister, Pardus ekibinde o bilgi ve yetenekte adam yoktur cunku onların en büyük yeteneği kendilerine maaş bağlatmaktır.
    Bunlar debian netinst üzerine hafif bir distro oluşturmuşlar hepsi bu. hatta ilk açılışta orada netinst cd sinin text tabanlı kurulumu var sistemi oradan kurdum

ubuntu dan daha güzel olmuş. yerli ve milli denmiyorsa da tübitak ı yolma dışında kullanım açısından bir sorun yok

eski pardus şu an pisi linux adı altında başka bir gurup tarafından geliştirilmeye devam ediliyormuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Psychomaniatico -- 6 Aralık 2019; 21:31:16 >

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.