Şimdi Ara

WINDOWS 7 DE FN TUŞ SORUNU ÇÖZÜMÜ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
3
Favori
48.726
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar bende sony vaio vgn-fw480j modeli sahibiyim ve dün windows 7 ultimate 64bit i bilgisayarıma yükledim,bugün ise fn yani fonksiyon tuşlarının çalışmadığını fark ettim ve içime sıkıntı düştü ve bütün interneti araştırdım ve sonunda çözümü buldum. ÇÖZÜM LİNKİ ne tıklayın ve buradaki birçok programın içinden sadece Sony "Shared Library" adlı programı indirip yükleyin ve bilgisayarınızı tekrar başlatın.sorun çözülecektir.inşllh işe yarar bu konu herkes için...

• BENİ EKLEYİP GÖNDERİRSEN SEVİNİRİM ÇOK LAZIM BENDEDE ÇALIŞMIO HERYERDEDE XP İÇİN PROLAR VAR walton.brothers@hotmail.com
  • Arkadaslar touc pad ve fn tus problemlerı ıcın sıraya dıkaket ederek kuralım.

Settings Utility Series
    Sony shared library
    Vaio Event Service
    Sıra ile yüklenecek.
  • Çok teşekkür ederim TEĞMEN Allah razı olsun o kadar yerli yabancı sitelere girdim bir türlü çözüm bulamadım.Sayenizde çözdüm sorunu,tekrar çok çok teşekkürler ve saygılar
  • sağolun arkdşlar
    Settings Utility Series
    Sony shared library
    Vaio Event Service
    sırasyla kurdum ve yeniden başlattım oldu sorunsuz
  • FW21E için de aynı sıra geçerli mi?

ilgili linkten indirsek sorun çözülür mü?
    http://support.vaio.sony.eu/computing/vaio/downloads/updates/index.aspx?l=tr_TR&m=VGN-FW21E&os=10
  • ben VGN-NW130J'de kurdum oldu sorun kalmadı.seninkide yüksek ihtimal olacaktır.

ama buradan indirirsen daha iyi olur
    sony support global linki
    http://esupport.sony.com/US/perl/select-system.pl?PRODTYPE=24#
  • ok oldu bile...
    FW21E FN tuşları çalışıyor
  • ayrıca dediğiniz çözüm xp için de geçerli..aylardır uğraşıyordum tuşların bozulduğuna kannat getirmiştim düzeldi, sağolun..(tx1hp/winxp sp3)
  • Sorunlar çözüldüyse ne mutlu bize :)
  • FW21E için de aynı sıra geçerli mi?
  • Teşekkürler sorun çözüldü.

quote:

Orijinalden alıntı: sony_urunler

Arkadaslar touc pad ve fn tus problemlerı ıcın sıraya dıkaket ederek kuralım.

Settings Utility Series
    Sony shared library
    Vaio Event Service
    Sıra ile yüklenecek.
  • EVET..
    quote:

Orijinalden alıntı: apppendfor

FW21E için de aynı sıra geçerli mi?
  • Bütün Sony ürünlerinde standart arkadaşlar.Ama sorun cıkartan ürün olursa yazarsanız gene yardımcı olamaya çalışırız.
  • Peki hocam ürüne format atııktan sonra yüklenmesi gerekenler(kesin)neler acaba? Recovery yapmadım ve driverleri tanımadı otomatik olarak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sony_urunler

Arkadaslar touc pad ve fn tus problemlerı ıcın sıraya dıkaket ederek kuralım.

Settings Utility Series
    Sony shared library
    Vaio Event Service
    Sıra ile yüklenecek.

Çok teşekkür ederim,vaio fw21e'm var win 7 yükledim,tüm tuşlarım sorunsuz çalışıyor.Tekrar teşekkürler.
  • Vaıo Notebook Utilities

1. Sony_Shared_Library (5.5.0.10160)
    2. Setting Utility Series (5.1.0.11200)
    3. VAIO Event Service (5.1.0.11300)
    4. VAIO Control Center (4.1.0.10160)
    5. VAIO Power Management (5.0.0.11300)
    5. VAIO Power Management Update (5.0.1.01270)
    6-Battery Checker (4.1.0.08270)
    7-Devices and Printers Ricoh Registry Patch (090629)
    8-VAIO Care (5.1.0.12110)
    9-VAIO Control Color Setting (1.5.0.06300)
    10-VAIO Peripherals Metadata Update (1.0.1.12090)
    11-VAIO Smart Network (3.1.0.11250)
    12-VAIO Smart Network Update (3.1.1.01290)
    13-VAIO Update (5.0.0.10300)
  • arkadaşlar herkese selamlar,
    VPCF23S1E/B model sony vaio makine aldım sonra sony vaio uygulamalarını kaldırdım win 7 ultumate kurdum ama Fn ile parlaklık ayarı yapılamıyor touch pad on/off çalışmıyor başka hangi tuşlar çalışmıyor onları tam olarak tespit edemedim fakat bahsettiğim tuşlar çalışmıyor bunun için yukarda bazı vaio uygulamaların yeniden kurulması için bir liste verilmiş fakat ben bunları da indirip kuramadım verilen linklerde benim model çıkmıyor sony turkiye deki sitede bu bahsi geçen uygulamaları bulamadım ( Settings Utility Series Sony shared library Vaio Event Service ) benim cahilliğimi maruz gorun bu konuda yardımcı olursanız çok makbule geceçek

kolay gelsin
  • "devkartal"

http://www.sony.com.tr/support/tr/product/VPCF23S1E_B/updates

sanırım benimle aynı model kullanıyorsun ben de yeni aldım az sonra ultimate 64bit yapıcam sanırım bende de aynı sorunlar olur ama bakacağım duruma.
    ama bu linkte var istenenler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unicornist -- 26 Şubat 2012; 17:12:39 >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.