Şimdi Ara

Windows 7 -ANA KONU- (Tanıtım-Kurulum-Sorun) (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.045
Cevap
23
Favori
854.777
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

quote:

32 bit olanı mı yoksa 64 bit olanınımı kurdunuz? 64 bit olanını hiç bi yerde bulamadımda win 7 beta 1 7022 yi...

32 bit kurdum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rx3004 -- 25 Şubat 2009; 3:25:01 >
  • Arkadaşlar 32bit veya 64bit windows7 isteyenler bana pm atsınlar. Akşam cevaplayacağım pm leri, yardımcı olacağım.
  • Benimde değişik bir sorunun var.
    7000 sürmünü indirip Hdd de 3 .part ayırarak kurdum ve 1 ay kadar kullandım ama kullanıcı şifresini değiştirdim ve tabiki unuttum Asıl kullandığım xp den win7 kurulu olan bölümü yeniden biçimlendirdim ve win7 yi sildim.Ama tekrar kurmak istediğimde pc açılırken çift işletim sisteminden hangisi açılsın diye sorduğu ekranda win7 seçeneği duruyordu.Önemsemedim ve tekrar kurdum .Yeniden başlattığımda açılış menüsünde sistem seçim ekranı gelsiğinde;
    --earlier versiyon...
    --win 7
    --win 7
    Oldu.Bu menüden eski win 7 ibaresini nasıl kaldırabilirim.
  • Jantim eline sağlık çiçek gibi konu olmuş. Sen bizi masrafa sokucaksın anlaşılan... :) Service Pack'i ne zaman çıkıyomuş bunun?
  • arkadaşlar 64 bitte youtubejacker ı kullanabilen varmı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: thunderwatcher

Jantim eline sağlık çiçek gibi konu olmuş. Sen bizi masrafa sokucaksın anlaşılan... :) Service Pack'i ne zaman çıkıyomuş bunun?

Teşekkür ederim Fırat abi.
    Service pack değilde hele bir full sürümü çıksın bakalım.
  • quote:

arkadaşlar 64 bitte youtubejacker ı kullanabilen varmı?

maalesef yotubejacker çalışmıyor win7 64 bitte....
  • selamlar 64 bit sürümünü kullanıyorum mükemmel çalıştı.... ancak klasik sorun bt878 chipsetli avermedia tv kartımı tanıtamadım capture için kullanıyorum.... vista 64 bit ultimate de planetamd64 sitesindeki driverları özelleştirip kullanabilmiştim... fikri olan var mı
  • merhabalar oncelıkle konuyu acan arkdasa tesekkur edıyorum ben yenı kurdum kulanıyorum fakat zordandıgım cozemedıgım bır kar mese var yardım edersenız sevırırım
    1) bılgısayıma ters tıkladıgımda ısletım sıstemı ram 4 bg gorunuyor dxdiag komutu ıle baktıgımda 3 gb gorunuyo acaba hangı rakam gercektır bunun cozumu ıcın 64 bıt ısletıms sıstemımı kurmalıyım (not makıne toshıba a100 1 bp ıslemcı core 2 dou 7300 desteklermı bılmıyorum)
    2)arc cuguna wınddows medıa centerı bır turlu eklıyemedım
    3)pencerelerı ard ardda sıralama dumesını buldum ama arac cubuguna ekleyemedım
    4)ısletım sıtemı ıle yuklu olan expler beta 2 surumunu nasıl kaldırıp eskı surumu yukleye bılırım
    tesekkurler
  • Ya kurulumda Vista yüklüyoruz gibi birşey yazmışsın. Windows 7 Vista'nın patchi falan değildir herhalde di mi?
  • quote:

Orjinalden alıntı: GencayA

Ya kurulumda Vista yüklüyoruz gibi birşey yazmışsın. Windows 7 Vista'nın patchi falan değildir herhalde di mi?

Vista konusu ile karıştırma olmuş. Bu konuyu çok seri bi şekilde hazırladım.. Affola.
    Kurulan sistem Windows 7 dir.
  • benim bilgisayarım 512 ram çok kasma olurmu
  • quote:

Orjinalden alıntı: 0 ®h Negatif

benim bilgisayarım 512 ram çok kasma olurmu

İşlemci nedir?
    512mb ile zor...
  • anşasılan kendı basımızın caresıne bakıcagız :( :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: JANT!

quote:

İşlemci nedir?
    512mb ile zor...

vista
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: JANT!

quote:

İşlemci nedir?
    512mb ile zor...

vista

İşlemci nedir?
    - Vista

Vista dahada zor. Xp devam
  • quote:

Orjinalden alıntı: cem_yilmaz

merhabalar oncelıkle konuyu acan arkdasa tesekkur edıyorum ben yenı kurdum kulanıyorum fakat zordandıgım cozemedıgım bır kar mese var yardım edersenız sevırırım
    1) bılgısayıma ters tıkladıgımda ısletım sıstemı ram 4 bg gorunuyor dxdiag komutu ıle baktıgımda 3 gb gorunuyo acaba hangı rakam gercektır bunun cozumu ıcın 64 bıt ısletıms sıstemımı kurmalıyım (not makıne toshıba a100 1 bp ıslemcı core 2 dou 7300 desteklermı bılmıyorum)
    2)arc cuguna wınddows medıa centerı bır turlu eklıyemedım
    3)pencerelerı ard ardda sıralama dumesını buldum ama arac cubuguna ekleyemedım
    4)ısletım sıtemı ıle yuklu olan expler beta 2 surumunu nasıl kaldırıp eskı surumu yukleye bılırım
    tesekkurler

Bu sorularına cevap veremiyorum. Çünkü Win7 kullanmıyorum şuanda. Full sürüm olmadığı için kimsede uğraşmıyor diyebilirim.
    O nedenle full sürüm çıkana kadar cevap alamama gibi durumları alttan alalım
  • Arkadaşlar windows 7 yi kurarken %1-2 gibi sonra şu hatayı veriyor "Error code:0x80070570" bir türlü kurulumu bitiremedim yardımcı olurmusunuz lütfen.
  • quote:

Arkadaşlar windows 7 yi kurarken %1-2 gibi sonra şu hatayı veriyor "Error code:0x80070570" bir türlü kurulumu bitiremedim yardımcı olurmusunuz lütfen.

yeniden dvd ye çekip öyle deneyin...
  • Beyler bende bir problem var Mikrofon ile alakalı driver kurdum vistanın herşey okey ama mikrofon kendi sesimi kaydetmiyor winampdan birşey çalsın kaydediyor yada media playerdan pc den ne çıkarsa benim sesimi kabul etmiyor sesimmi kötü ne :D
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.