Şimdi Ara

Windows 7 32 gb SSD Yeterli mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
2.688
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaslar sistemim 750 gb lık hdd ye kurulduğu ve başlarda yedekleme yapmadıgım için su an format atamıyorum.Buyuk bir veri kaybolacagından (yaklasık 700gb) sistemi 32 gb ssd ye kurmayı planlıyorum.Sizce seçimim doğru olur mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: DdrizztT

Merhaba arkadaslar sistemim 750 gb lık hdd ye kurulduğu ve başlarda yedekleme yapmadıgım için su an format atamıyorum.Buyuk bir veri kaybolacagından (yaklasık 700gb) sistemi 32 gb ssd ye kurmayı planlıyorum.Sizce seçimim doğru olur mu?

Hocam bütün HDD'niz dolu mu?
  • SSD boş digerinde 67 gb yer var yavaş birşeyler silmeye basladım , 120 gb a kadar çıkar boş alan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: The_North_Face

quote:

Orijinalden alıntı: DdrizztT

Merhaba arkadaslar sistemim 750 gb lık hdd ye kurulduğu ve başlarda yedekleme yapmadıgım için su an format atamıyorum.Buyuk bir veri kaybolacagından (yaklasık 700gb) sistemi 32 gb ssd ye kurmayı planlıyorum.Sizce seçimim doğru olur mu?

Hocam bütün HDD'niz dolu mu?

Hadi SSD yi geçtim 750 gb ı 80 ve 670 olarak atayım dedım bu seferde 750 gb lıd HDD nın yanında OEM(Reserved) yazıyordu.Bunu silip parçalara ayırdım.80gblık parça primary olarak oluştu.Buna yuklemeyi denediğimde ise oluşan parçanın "type - system" olmasını istedi.İyice sinirimi bozunca yeniden başlattım 750 gb lık HDD yi silmeme rağmen windows açıldı ve belgelerimin sağlam olduğunu gördüm.USB bellek ve DVD den aynı sorunu alınca deamon tools tan deneyim dedim.Onda da şöyle bir hata aldım
     Windows 7 32 gb SSD Yeterli mi?
    Yardımcı olursan-ız sevinirim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.