Yüzbaşı
13 Ağustos 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 13 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba millet. Laptop açıkken ıslak mendille temizledim. A tuşuna basınca öa yazıyor ö tuşuna basınca yine öa yazıyor. Aynı ilişki v ile j , q ile k arasında da var. Mesela a ya bir kere basınca öa yazıyor , a ya basılı tutunca sadece a yazıyor.Daha önce de böyle bir sorun ile karşılaşmıştım çözümü karambole olmuştu. Fn - nmlock ve alt - shift işe yaramıyor. Fön makinasıyla kuruttum.Klavyenin fotosunu da atacağım. Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.
Merhaba arkadaşlar laptop alındıgından beri ( ge60 2pc Apache) hoparlorlerden tam ses gelmıyor. Resimde gorulecegı gibi ses çıkışı yarıda kalıyor. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

*
Merhaba arkadaşlar dün gece paslı zımba teli batması sonucu bugün tetanos aşısı yaptırdım. Az once arka kol kasıma dokunurken sıvı varmış gibi hissettim..Hatta dokununca bişiler kıpır kıpır dolasıyor kasın orda :D Bu normal midir acaba? Aşının etkilerini hissettim ayrıca hafif ateş , kırgınlık ve kolda ağrı.
Merhaba arkadaşlar elimde schecter hellraiser c1-fr var yanında da epiphone sg (emily the strange ).SG nin manyetiklerini yenilemek istiyorum.0 fiyatı olarak 500 e kadar alıcak kadar butcem var.Tarz olarak Heavy metal den Deathcore a kadar olabilir.Tavsiyelerinizi bekliyorum.
Merhaba arkadaşlar beni 3-5 yıl idare edebilecek bir sistem toplamayı dusunuyordum son bir kaç aydır.Bugun de son aşamaya geldim.Almadan once size bir danısayım dedim.Onerilerinizi bekliyorum.

Merhaba arkadaşlar vatanda gecen hafta gozume carpan toshiba evo 250 gb ssd indireme girmiş.Elimde y570 in 750 gb hdd , 32 gb ssd liolan modeli var.Optik sürücüyü çıkarıp toshibayı takarsam sata 3.0 performansı alabilecekmiyim bunu merak ediyordum.Google da arama yaptım ama sağlıklı bilgiye ulasamadım.Pazar günü oldugu için doğal olarak servisede ulaşamadım.Cevaplarınız için sımdiden tesekkur ederim.
Merhaba arkadaslar sistemim 750 gb lık hdd ye kurulduğu ve başlarda yedekleme yapmadıgım için su an format atamıyorum.Buyuk bir veri kaybolacagından (yaklasık 700gb) sistemi 32 gb ssd ye kurmayı planlıyorum.Sizce seçimim doğru olur mu?
Merhaba arkadaşlar işletim sistemim (Windows 7 ) 750 gb lık HDD ye kurulmuş ama 32 gb lik ssd ye sahibim.SSd yi Autocad ve Solidworks dışında kullanmıyorum.İşletim sistemini ssd ye atma ihtimalim var mı (Formatsız) ?
Merhaba arkadaşlar elimde epiphone emily the strange (sg) elektro gitarı var amfi olarak j & d brother 10 watt
ve pedal olarak boss mega distortion var.Biraz daha sert ton alabılmek için yeni gitar araştırıyordum ve schecter hellraiser c1 i buldum.Ama Turkiye'de yok bu yuzden o gitarı yerine amfiyimi degistirsem ve yerine ne alsam?
Merhaba arkadaslar elimde nvidia gt555m grafik kartı var.Birçok oyunda güzel performans alıyorum ancak perfectworld un oyunlarında mağlesef aynı performansı alamıyorum.Örneğin raiderz oyunun kapalı betasında inanılmaz bir fps düşüşü yaşadım.Daha sonra bu beta oyun deyip diğer oyunlarından biri olan ve uzun bir süre once çıkmış olan forsaken world oyununu denedim.Aynı sorun onda da var.Çözüm için fikirlerinizi bekliyorum.(EK:gt55m,İşl:i7 2670,Ram:8gb,İnt.Hızı:10mbit)
Hakkında
Forum İmzası:
Steam Id: Draxonas
Origin Id: DdraXonasS
Uplay Id: dra_X_onas
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 4 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 327
İkinci El Bölümü Mesajları: 13
Konularının görüntülenme sayısı: 5.474 (Bu ay: 270)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 132 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.