Şimdi Ara

Windows 11 23H2 REHBER | 23 NİSAN 22631.3527 | Faydalı Anlatımlar, Yeni Haberler [ANA KONU] (247. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.012
Cevap
199
Favori
269.862
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
68 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 245246247248249
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • en basitinden bootable bir usb disk hazırlayıp mesela hiren boot veya nhv boot gibi bunların içinde hdd create programları oluyor ordan hdd alanlarını win10 böülümünde açıklaması var ordaki gibi düzenlemeniz lazım harddisk alanını

https://forum.donanimhaber.com/mesaj/yonlen/158105477

• mystiery_ kullanıcısına yanıt
    Baktım da karışık hocam.
    Bu böyle kalıcak mı güncelleme alamıyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 14.02.24 Intel Ethernet Driver

• Gaara34 kullanıcısına yanıt
    Driver sorunu da yaşayabilir. Güncel laptoplar w11 öneriyor driverlar da ona göre

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • bunun çalışması gerekli mi, sonlandır dediğimde erişim engellendi diyor

Windows 11 23H2 REHBER | 23 NİSAN 22631.3527 | Faydalı Anlatımlar, Yeni Haberler [ANA KONU]

• ensar14 E kullanıcısına yanıt
    Farklı virüs koruma programı yüklü değil ise defender açık ve çalışması gerek.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Bende PC boştayken kasma takılma yapıyor bazen. Reset atıyorum düzeliyor. Bu çalışan program en istteydi o an

O windows defender kapatılmaması gerekiyor.

• programmer_onur kullanıcısına yanıt
    Hocam o problem Windows 11 cıktı cıkalı var. Gözlemledigim kadarıyla 2 tane program etkileniyor bende biri epic biri ea App
    Açılış programı oto olarak ayarladım ama her pc yi açtıgımda bu 2 programı yeniden başlatıyorum 🤦🏻‍♂️

• windows 10 kullanıyordum formatlamam gerekti 11 denemek istedim biraz farklı geldi ram kullanımı boşta 3,5-4,0 civarı sadece defender şeysi sürekli çalışıyor görünüyor kullandıkça gözlemleyeceğim hatalarla veya başka sorunlarla karşılaşırsam 10 a dönmeye meyilliyim gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ensar14 -- 13 Mart 2024; 11:33:14 >

İlk kurulumda ve sonrasında sistem boşta iken arka planda bakımı çalıştırır, o ana denk geldiğinizde görev yön.'den miktarı yüksek görebilirsiniz

• Dün (pazar) sabahı kalktım, açılırken *no bootable device* diyor, win11 usb media ile geri gelmedi, Ubuntu usb live ile baktım win11 tamamen uçmuş, 18 ay evvel aldığım WD 240 SSD 'de 27 bad sector var diyor.. İyiki fazla data yoktu notebook 'da..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • windows 10 pro dan 11'e güncelledim herhangi bir sorun yaşamadan 21H2'yegüncellendi.

Birsorunyaşamıyorumfakatnedengüncellemegelmiyorwindows11deanlamadım

• Eskiden; yeni windows kurulumu sonrası sistemi kaydetme vardı, gelecekte format atmak gerekirse, format yerine ayarlanan bir tarihe geri dönebiliyorduk. yine öyle bir ayar yapabiliyor muyuz

• aRiSe* kullanıcısına yanıt

23H2 varken 21H2 mi yüklendi? o yüzden gelmiyordur.

• MühendisMurat kullanıcısına yanıt

Pc health üzerinden denetleyince ne hikmetse güncelleştirme gözüktü. Neyse güncellemeye başladık bakalım. 23H2'ye güncelleme direk olmuyor mu

• Yeni Sistem kuracaktım ama Win11'i bekliyordum... sonra bir açıklama yaptılar Win10 son Windows olacağına dair. Bende sistemi kurdum win10 da aldım, kurdum.

Az bir zaman sonra birden bir haberler win11 derken win11 çıkıverdi.

Win11'e upgrade'ledim win10'u.

O zamandır sürekli birşeyler çalışmıyor. Firewall kapalı erişilemiyor, Defender hiç açıldığını (ilk kurma hariç) hatırlamıyorum, şimdide en son Win Update sonrası Ayarlar'a dahi girilemiyor. Ayarlarla dahil bir sürü programları açılmıyor... (Saat, Audiorecorder, Editor, Takvim, Kamera,...)

En son bir Update KB sini elden indirip sistem tamiri ile tamir ettirip çoğu problem çözülmüştü şimdi yine o tamiri yapmayı araştır tamir et... gına geldi artık.

• paintteki silgi araçı bu şekilde yapıyıor. kare kare oluyor ne yapabilirim

Windows 11 23H2 REHBER | 23 NİSAN 22631.3527 | Faydalı Anlatımlar, Yeni Haberler [ANA KONU]
  • bekmez B kullanıcısına yanıt

Kare kare görünen yerle boşluk. Silgi görevini yerine getirip siliyor. Gerçekteki gibi silginin taranmış kağıdın üzerindeki çizgileri silmesini bekliyordunuz sanırım. Bunun için photo shop gibi programlarda clone özelliğini kullanmalısınız.

• sasuta kullanıcısına yanıt

eski paintte direk siliyordu. bund iz kalıyor

• 
Sayfa: önceki 245246247248249
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.