Şimdi Ara

Windows 11 ilk görselleri karşınızda (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
205
Cevap
1
Favori
17.297
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
67 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ne bekliyorsunuz ben onu anlamıyorum varsa bi planın iletişime geçin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sütunların ortaya gelmesi güzel olmuş.

• TITAN kullanıcısına yanıt
    Hiçbir şey yok diyecek kadar nasıl emin konuşuyorsunuz hayret ediyorum. Hiçbir şeyin özellikle teknoloji alanında hiçbir şeyin sınırı yoktur

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Ben bin yil geçsede o başlat tuşunun ortaya konumlandirilmasina alışamam. Ilk bilgisiyar icat edildiginden beri solda o menü. Ne diye ortaya koydunuz.

Bundan olsa olsa makyajli win10 olur.

• Bu da alışkanlık yapıyor he Windows 11 ilk görselleri karşınızda

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrT4ngo

Ben bin yil geçsede o başlat tuşunun ortaya konumlandirilmasina alışamam. Ilk bilgisiyar icat edildiginden beri solda o menü. Ne diye ortaya koydunuz.

Bundan olsa olsa makyajli win10 olur.

MacSux dock ayakları..

Bari tamamen kopyalasalar da bir seye benzese. Bu haliyle sadece gülünc olmus

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fortune 4 -- 16 Haziran 2021; 12:45:50 >
  • Evet yine ortaya bir corba yapilmis, herkes guzel genis capli bir guncelleme beklerken yapilanin bu olmasi cok komik geldi. Kim gaz verdiyse artik buna windows 11 diyelim diye.. İnternette gelistirici surumunun test videolarini izledim. Degisen hic bir sey yok adam akilli. İkonlari degistirmisler, bir kac kucuk gorsel degisiklik yapmislar. Gorsel olarak bile her sey degismemis! Windows 8 gibi bir surum olacak bence, eski tam gitmemis yeni tam gelmemis. Gercekten anlam veremiyorum, bu kadar buyuk bir sirket bunu nasil yapamiyor? Ne gorsel olarak tutarlilik var ne buyuk bir degisim var. Baslati da ortadan acmak.. Soylenecek cok sey var aslında da..

• Tpm 2 büyük ihtimalle final sürümde gerekli olmaz. En azından ev versiyonunda gerekli olmaz. Adamların amacı ulaşabilecekleri bütün kullanıcılara ulaşmak. Windows 11'i yeni bir isletim sistemi olarak görmeyin. Windows 10 a gelen özellik güncellemesi olarak görün. Çok fazla tasarımsal değişiklik getireceği için 11 isminde yayınlamayı uygun gördüler herhalde.

• Windows XP'den beri hiç değişmeyen bir denetim masası var. Windows 11'de de aynı şekilde devam ediyor. Kaldırın artık şunu.

• insin de kurulum yapayım

• Bunlar amerikan oyunları

• En azından denemişler :)

• @keremec @Mehmet177 @moffaka @iriven

Umarım dediğiniz gibidir. Tabii ki de daha duyurulmadı ama yine de ben Windows 11'in şuanki durumunu yorumladım. Eğer final sürümüne bir değişiklik yapmazlarsa çok eleştiri alırlar. Final sürümünde tekrar bakacağız, ona göre de dediklerimin çoğunu zaten geri alırım, tıpkı bir önceki mesajımda da örnek olarak verdiğim başlat olayı gibi.

Bu sürüm Pre-RTM sürümü diye geçiyor, umarım öyle değildir ve üzerinde geliştirmeye devam ederler. Windows 11'in iyi olma kapasitesi var, fakat bunu ağır sistem gereksinimleriyle kısıtlamakla ve güzel özellikleri kaldırarak RTM sürümünde boşa harcayıp batırmazlar umarım.

Windows 11 yeni bir işletim sistemi değil tabii, hâlâ NT 10.0 sürümünde, en azından şu Pre-RTM sürümünde öyle duruyor. Kısacası Windows 10 ailesinden ama adı sadece değişip Windows 11 olmuş. Bundan sonra herhalde 12 13 14 diye devam eder.

Dipnot: 4 kişiden tek bir konu için birbirine benzer yanıt gelmiş, tek bir kişinin attığı mesaj yeterdi aslında xd

• Hocam Windows 10 ilk çıktığında (Technical Preview sürümü yani) Windows 8 ile neredeyse aynı idi. Başlat menüsü tasarımı değişmişti sadece.

Bakın bu resimde Windows 10 Alpha sürümünü görüyorsunuz.
    Windows 11 ilk görselleri karşınızda

Windows 10'un şimdiki hali ile kıyaslayın. RTM versiyonu ile iyi işler çıkaracaklarını düşünüyorum.

Kurulum hatası Alpha sürüm olduğu için veriyor. Bazı forumlarda araştırdım çözümü mevcut.

Hayırlısı olsun ben çok beğendim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AAD4AAA61 -- 16 Haziran 2021; 13:24:33 >

• aldığım pc win10 ile geldi peki 11 e geçince nasıl olacak lisans olayı acaba

• Hahaha. Baslati ortaya almislar. Arkadas saka mi bunlar

• annaX kullanıcısına yanıt
    Lisanslar çalışıyor. Windows 10 Pro OEM keyimi, Windows 11 Pro üzerinde kullandım.

Zaten bu kadar yenilik içermeyen işletim sistemini ücretli yapmak kendi kafalarina sıkmak olur.

• Rica ediyorum biri şuraya Süreyya Hanım'ı koysun. Teşekkürler.

• 10 genel olarak güzel lakin 7 ile 8 i birleştirdiklerinden birçok ayar karışık ağ ve kullanıcılar gibi bölümler parçalı şekilde tek merkezden ulaşılmıyor 8 e göre hızlı ama kaynak bulduğunda çok sistem tüketiyor. Açıkçası daha minimal ve daha az kaynak tüketen bir işletim sistemine ihtiyaç var

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.