Şimdi Ara

Windows 11 ilk görselleri karşınızda (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
205
Cevap
1
Favori
17.295
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
67 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Windows 10 çıkarken güzel tema kullanışsız arayüz dx12 ve sonradan gelen dark tema sistemi güzel kılıyordu win11 bunların altında kalırsa yeni bir windows 8 olur.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • TITAN kullanıcısına yanıt
    İnsanlar, neye ihtiyacı olduğunu göstermeden, neye ihtiyacı olduğunu anlayamazlar. Stevejobs dediydi.

• görsellikte bir kaç değişiklik ve farklılık sunup önümüze konmasının sebebi tamamen parasal strateji.

microsoft mühendisleri ufak bir yazılım güncellemesiyle windows10'u da bu şekilde yapamazlar mı sanki Windows 11 ilk görselleri karşınızda 

• Denemek isteyen varsa developer sürümün linki: 21996.1.210529-1541.co_release_CLIENT_CONSUMER_x64FRE_en-us (mediafire.com)

• Darklord Sauron kullanıcısına yanıt

Gercekten oyle, aslinda isletim sisteminin neyini kullaniyoruz ki en cok? Bana bu multimedya ozellikler falan hic gerekli gelmiyor.

Yaptigimiz tarayicidan internete girmek, oyuna girmek bunlari da en baz isletim sistemleri bile sagliyor. Artik telefonlar gibi oldu bu olaylar koyacak birsey kalmadi mecburen zamani gelince yeni versiyon diyip cilalayip gonderiyorlar.

• Hava durumu nerede sağ altta onu göremedim, en son yeniliği niye kaldırıyorsunuz kardeşim

• windows 10 sahiplerine ücretsiz yükseltme hakkı tanınsa bari.

• Tebrikler Microsoft, kullanıcıların geri bildirimlerini dinlemişsin. Özellikle görev çubuğundaki öğeleri ortalama ve daha materyal dizayn konusunda çok iyi işler yapmışsın.

• Günaydın canım technopat dün iso dosyasının kurulumunu yaptı canlı yayında inceledi win 11 i

• Ne zaman indirmeye başlayabileceğiz?

• khrmndgn kullanıcısına yanıt

sen technopatcimisin?

• Yapacakları en mantıklı şey düzgün bir arm versiyonu getirmek olur, görsel olarak pek hoş gözükmüyor ama raspberry pi ve m1li cihazları kapsarsa çok iyi olur.

• Windows 11 ilk görselleri karşınızda

ben bunu kullanıyorum hala.

inanmayanlar buyursun.

Windows 11 ilk görselleri karşınızda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 61gün -- 16 Haziran 2021; 14:32:57 >
  • umarım daha önceki W serisi KEY lerle aktivasyon yapılmıyordur.

hatta yeni seri şifreleme ile daha fazla şifre girilmesi isteniliyor.

• "masaüstünü göster" buton u hala kenarda tıklaması zor bi yerde konuşlanmı. çift monitör kullanırken özellikle sıkıntı oluyor. ayrıca masaüstünde hava durumu haber akışı kısmında tıkladığımızda edge tarayıcısna değilde aynı pencere içinde kendi akışımızı oluşturmamıza izin verse güzel olurdu.

• Daha ne kadar sade olabilirler dedikçe bir şeyleri çıkartıyorlar kısıyorlar kesiyorlar. Canlı kutucuklar zaten bir işe yaramıyordu kimsenin de kullandığını sanmıyorum o uygulamalar bölümünü mağazasını Apple gibi yapabilseydi çok iyi olacaktı ama olmadı maalesef. Aero tasarım geri gelmeli bu kadar sade bir sistem hoşuma gitmiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bak şimdi de uygulamaları ortaya almışlar. Çok orijinal, piyasadaki diğer işletim sistemlerine benzemiyor. Bir de şu sağ alttakileri sağ üste taşıyıp yukarıda bir bar oluştururlarsa benzersiz olur
    😂😂😂

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • +1

• Ben bu işletim sistemini kullanmam, güncellemeyle zorla yükletirlerse Linux Mint beni beklerWindows 11 ilk görselleri karşınızda 

• Windows 7 deki gibi widget'lar sayfanin istenen yerine koyulamiyor mu acaba? tek bir yerde toplanmasi iyi degil ve bakmak icin tiklayacaz arka plan siyah kotu olur boyle olursa.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.