Şimdi Ara

Windows 10 22H2 Rehberi | 12 EYLÜL 19045.3448 | Resimli Anlatımlar | Araçlar [EFSANE KONU] (1989. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41.566
Cevap
623
Favori
1.761.103
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
119 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19871988198919901991
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benim monitör 75 hz overlock kaldırmadı tek tek denedim 66 da sorunsuz oluyor 66 ya aldım.

Çok faydalı bir konu çok büyük emek var.

Teşekkürler @MühendisMurat

• Resurrectionn R kullanıcısına yanıt

Eyvallah kardeşim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Resurrectionn

Benim monitör 75 hz overlock kaldırmadı tek tek denedim 66 da sorunsuz oluyor 66 ya aldım.

Çok faydalı bir konu çok büyük emek var.

Teşekkürler @MühendisMurat

Benim asus monitör de öyle 23" var 66 - 67 de kalıyor gitmiyor ileri ama zararı var mı yok mu emin değilim :)

• nedir bu monitör olayı anlamadım hz ayarı ayrı olarakmı yapılıyor?

• Mavi ekran sorunu yüzünden Windowsu ayarlardan sıfırladım ,halen mavi ekran hatası alıyorum ,hata kernell data diye bişey windowsu sıfırlarken cdsiz usbsiz sıfırlama yaptım saglıksız mıdır ? Herşeyi kaldır verileri sil yaptım

Sıfırlama işlemi 5 saat falan sürdü birde şimdi ssd taktırcam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arnold Schwarzenegger -- 5 Nisan 2021; 17:52:3 >
  • Ben Windows Vista kullanıyorum sorunum yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selam herkese,

Masaüstü PC de açılışta num lock açılmıyor, biostan ayarlı ama yine de açılmıyor.

Girişte şifre girmem gerekiyor, bazen can sıkıcı oluyor.

Biraz araştırdım en kesin çözüm regedit ancak şirket bilgisayarı ve böyle bir imkanım yok.

Sürüm Win 10 Pro 20H2

Herhangi bir öneriniz var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 01Mrt -- 8 Nisan 2021; 10:0:3 >
  • 21h1 ne zaman gelecek acaba kurup güncellemeleri kapatıp 1 sene kafam rahat etsin istiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: ibrahim477

21h1 ne zaman gelecek acaba kurup güncellemeleri kapatıp 1 sene kafam rahat etsin istiyorum

Bence acele etmeyin.

• ibrahim477 İ kullanıcısına yanıt

hocam bn indirdim kurucam müsait zamanımda

• 21H2 Gelecek usta şuan Windows 10 Insider Preview Build 21354 ISO yayınlandı Windows Insider Programına katılarak indirilebilir

Sun Valley kod adlı bir sonraki büyük güncellemeyle bu durum değişecek. Üçüncü parti sürücüler C:\Windows\OEMDRIVERS konumunda yer alan ayrı bir klasörde tutulacak.

Microsoft hali hazırda Insider Programı üyelerine sunulan Windows 10 21H2 önizleme sürümlerinden birinde bu değişikliği hayata geçirmiş durumda.

Üçüncü parti sürücülerin yerel sürücülerden ayrı bir klasörde izole edilmesinin, sistem kararlılığını iyileştirerek mavi ekran hatalarını ve çökmeleri azaltması bekleniyor.

Aynı zamanda düzenli sürücü güncellemesi yapan kullanıcıların bilgisayarlarında performans artışı sağlaması da söz konusu.

Diyor Microsoft

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrChame -- 12 Nisan 2021; 9:29:30 >

• DWS programı indirip başlattım w10 store magazası acılmıyor nasıl çözerim bu sorunu

• quote:

Orijinalden alıntı: Arnold Schwarzenegger

DWS programı indirip başlattım w10 store magazası acılmıyor nasıl çözerim bu sorunu

Windows Defender kapatılınca Store açılmıyordu. Öyle bir şey olmuş olabilir.

Veya Host dosyasında yapılan değişikliklerden dolayı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yuxxel -- 12 Nisan 2021; 17:44:39 >
  • quote:

DWS programı indirip başlattım w10 store magazası acılmıyor nasıl çözerim bu sorunu

Sistem geri yükleme noktası oluşturmuştur dws eğer sistem geri yüklemeyi çalıştırırsanız düzelir

• Duzelttim hocam eyw

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Duzelttim hocam eyw

Düzeltmenize sevindim, eğer yine dws kullanmak isterseniz settings kısmından host dosyalarının tik işaretini kaldırıp kurarsanız windows store vs kullanmaya devam edebilirsiniz ama tam anlamıyla windows 10 telemetry kapatılmış olmaz yine birtakım verileri alabilirler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-1C9B63C59

Düzeltmenize sevindim, eğer yine dws kullanmak isterseniz settings kısmından host dosyalarının tik işaretini kaldırıp kurarsanız windows store vs kullanmaya devam edebilirsiniz ama tam anlamıyla windows 10 telemetry kapatılmış olmaz yine birtakım verileri alabilirler.

Alıntıları Göster

Bana göre hepsi boş işler bu adamlar her türlü verileri alıyor bizde sadece bu programları kullanarak veri alamıyorlar sanıyoruz.

• Windows 10 22H2 Rehberi | 12 EYLÜL 19045.3448 | Resimli Anlatımlar | Araçlar [EFSANE KONU]

İntel system usage report devre dısı yapmama ragmen halen çalişiyor. Çözümü var mı bunun

• Arkadaşlar Faceit Anti-Cheat çalıştırdığımda "windows update yapın" diyor. Sürüm 1909 kullanıyorum ve update yapmak istemiyorum. Tavsiye edebileceğiniz bir yöntem var mı? Faceit AC programını kandırmak mümkün mü? Netten biraz bakındım, bir çözüm bulamadım.

• Bir süredir 2021 sonbaharında sunulması planlanan 2xH2 sürümü kullanıyorum 21359.1 e güncellendi bir kaç gün önce ve özellikle "Otomatik HDR" özelliği çok güzel HDR destekli monitörü olanlar için. HDR desteği olmayan oyunlarada otomatik olarak HDR uygulayıp daha güzel görüntü almanızı sağlıyor. Bir kaç oyun dışında sorun yaşamadım ve gayet başarılı.

Yeni bir Windows Araçları kısa yolu eklenmiş. Buna tıklayınca 40'a yakın araç anında karşınıza çıkıyor daha basit olmuş.

Sistem ikonlarının çoğu da güncellenmiş ve çok beğendim. Klasör eli yüzü de makyajlanmış daha sade hale gelmiş.

Güncel veya eski oyunları oynuyorum ve sistem akıcı ilerliyor şu an sorun yaşamadım.

Birkaç görüntü;

Windows 10 22H2 Rehberi | 12 EYLÜL 19045.3448 | Resimli Anlatımlar | Araçlar [EFSANE KONU]
    Windows 10 22H2 Rehberi | 12 EYLÜL 19045.3448 | Resimli Anlatımlar | Araçlar [EFSANE KONU]

• 
Sayfa: önceki 19871988198919901991
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.