Şimdi Ara

Windows 10 22H2 Rehberi | 12 EYLÜL 19045.3448 | Resimli Anlatımlar | Araçlar [EFSANE KONU] (1474. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
41.566
Cevap
623
Favori
1.761.079
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
119 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14721473147414751476
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Evet onlari yapmistim. Kendi kendine aktif ediyor her acmada. 9.xx.xx surumu kurmama izin vermedi en sonunda, sinirlenip kaldirmistim windows 10 u.

Size ek bir sorum olsun, bu driver sonucta bir donanimin calismasini sagliyor. Anakart uzerinde sokebilecegim bir donanim ise onu direk sokup kurtulsam olur mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: theVerge

Evet onlari yapmistim. Kendi kendine aktif ediyor her acmada. 9.xx.xx surumu kurmama izin vermedi en sonunda, sinirlenip kaldirmistim windows 10 u.

Size ek bir sorum olsun, bu driver sonucta bir donanimin calismasini sagliyor. Anakart uzerinde sokebilecegim bir donanim ise onu direk sokup kurtulsam olur mu?

Öyle bir şey değil.
  • theVerge T kullanıcısına yanıt
    Driver booster 4 programını dene birde. Güncel Intel mei sürücüsünü bulabilir belki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: theVerge

Selam dostlar, hepinize bir sorum var. Dell marka bilgisayarım var. Windows 10 da bir driver yüzünden bilgisayar uyku durumuna geçmiyor, tam olarak kapanmıyor ve sürekli fan çalıştırıyordu, cpu ısınıyordu. Bu sebeple 7 ye döndüm tekrar. Soruna sebep olan driver : Intel® Management Engine Interface

Aynı şekilde bu sorunu yaşayan ve şuan düzeldiğini doğrulayacak var mı aranızda?

Windows 10 22H2 Rehberi | 12 EYLÜL 19045.3448 | Resimli Anlatımlar | Araçlar [EFSANE KONU]

Ayni problemi yaşıyorum. Windows8 de yoktu bu windows10 ile ne yaptılarsa sürücüler uyumlu değil.

• Sorun guncel olmasi zaten. 10 ve 11 surumunde oluyor sadece. 8 ve 9 surumunde sikinti yok.

• blackcat67 kullanıcısına yanıt
    Onlarca sikayet var forumlarinda. Cok zor degildir herhalde duzeltmeleri diye dusunuyorum. Ya cidden onemsemiyorlar yada intel cozsun diye bekliyorlar.

Önemsemiyorlar çünkü iki senedir var bu problem

• 15063 olmamış bence 15058'de daha stabildi sistem.
  • Management engine belası benim laptopta da sorunlu. Bilgisayarı kapatmaya çalıştığımda kapatılıyor yazıp 2 saniye sonra tekrar masaüstüne dönüyordu. Hızlı başlatı kapatınca ya da cmdden shutdown komutuyla anca kapanıyordu. Yalnız birkaç ay sonra kendi kendine düzeldi. Onlarca sürümünü kurdum hiçbir işe yaramadı. Laptopum da eski falan değildi 8.1 ile geldi fakat aldığımda 10 zaten çıkmıştı ve resmi olarak driverları sunulmuştu.

Bununla birlikte realtekin ses sürücülerinde de sorun yaşadım. Dizi-film izlerken durduk yere anlık ses cızırdaması gelip görüntü tekliyordu. Meğer driverların sebep olduğu latency yüksekliğindenmiş. Bu da aynı şekilde kendi kendine düzeldi.

Şimdi creators update için format atmaya korkuyorum bu saçmalıklarla tekrar uğraşmak zorunda kalırsam diye. 2 yıllık işletim sisteminde hala driver sorunu çekmemiz rezillikten başka bir şey değil.

• İşte Windows zaten sorunsuz yapması gereken yerleri bozuk çıkartıp sonra bunları onarıyoruz deyip milleti bekleteceğine en büyük sorunları düzeltsene, Başlat, Windows Update, Driver, stabilite... bunları bir ver gerisi zaten gelir ama bunlar olmayınca istersen MAC görselini getir anlamı yok ki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre845

15063 olmamış bence 15058'de daha stabildi sistem.

Orneklerle anlatirsaniz daha somut seylere gore insanlar tukler yada yuklemez..

• Arkadaşlar selam 14393.969 kodlu iso imajı çıktı mi yoksa nisanda büyük güncelleme mi var?

Tşk.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: chatty_boy

Management engine belası benim laptopta da sorunlu. Bilgisayarı kapatmaya çalıştığımda kapatılıyor yazıp 2 saniye sonra tekrar masaüstüne dönüyordu. Hızlı başlatı kapatınca ya da cmdden shutdown komutuyla anca kapanıyordu. Yalnız birkaç ay sonra kendi kendine düzeldi. Onlarca sürümünü kurdum hiçbir işe yaramadı. Laptopum da eski falan değildi 8.1 ile geldi fakat aldığımda 10 zaten çıkmıştı ve resmi olarak driverları sunulmuştu.

Bununla birlikte realtekin ses sürücülerinde de sorun yaşadım. Dizi-film izlerken durduk yere anlık ses cızırdaması gelip görüntü tekliyordu. Meğer driverların sebep olduğu latency yüksekliğindenmiş. Bu da aynı şekilde kendi kendine düzeldi.

Şimdi creators update için format atmaya korkuyorum bu saçmalıklarla tekrar uğraşmak zorunda kalırsam diye. 2 yıllık işletim sisteminde hala driver sorunu çekmemiz rezillikten başka bir şey değil.

Yazinizdan anladigim kendi kendine duzeldi mi kapanmama sorunu?

Eger boyleyse sizde ricam o intel driver surumu nedir sizde, paylasabilir misiniz?

• mustafa080 M kullanıcısına yanıt
    toplu guncelleme seklinde update center da sunuluyor ama iso olarak cikmadi.

benzer sorunu yaşamıştım bilgisayarı kapat tıkladığımda ekran kısa süreliğine kapanıyor sonra açılış ekranına geliyordu pc kapanmıyordu aynı şekilde managet engine kaynaklı olduğunu öğrendim güncelleyince sorun çözülmüştü güncel management drvier'ı indirin
  • Aerosol 34 kullanıcısına yanıt
    Çozuldu demis bircok kisi, en kisa zamanda deneyecegim oyleyse. Tesekkurler.

• Build 15063.2 Mobil Insider Preview kullanıcılarına sunuldu.

Windows 10 22H2 Rehberi | 12 EYLÜL 19045.3448 | Resimli Anlatımlar | Araçlar [EFSANE KONU]

Windows 10 22H2 Rehberi | 12 EYLÜL 19045.3448 | Resimli Anlatımlar | Araçlar [EFSANE KONU]Windows 10 22H2 Rehberi | 12 EYLÜL 19045.3448 | Resimli Anlatımlar | Araçlar [EFSANE KONU]Windows 10 22H2 Rehberi | 12 EYLÜL 19045.3448 | Resimli Anlatımlar | Araçlar [EFSANE KONU]Windows 10 22H2 Rehberi | 12 EYLÜL 19045.3448 | Resimli Anlatımlar | Araçlar [EFSANE KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MRT_ -- 29 Mart 2017; 16:21:23 >

• Windows 10 22H2 Rehberi | 12 EYLÜL 19045.3448 | Resimli Anlatımlar | Araçlar [EFSANE KONU]

Windows 10 Creators Update'in 11 Nisanda sunulacağına dair resmi açıklama geldi.

Windows 10 Creators Update coming April 11, Surface expands to more markets

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MRT_ -- 29 Mart 2017; 16:47:40 >

• Creators Update'nin 11 nisanda geleceği kesinleşti.

https://blogs.windows.com/windowsexperience/2017/03/29/windows-10-creators-update-coming-april-11-surface-expands-markets/

• eP_362 kullanıcısına yanıt
    Umarım 11 güne AKK bitmez. :D
  • 
Sayfa: önceki 14721473147414751476
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.