Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Windows 10 Pro Oem Key

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
7
Cevap
2
Favori
617
Tıklama
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık Key/Gift #Diğer Kondisyon #Sıfır
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    390 Mesaj
    Referanslar: 53

Katılım Zamanı
    28 Eylül 2016

Durum
    Forumda değil

1 Not
    key tek kullanımlıktır,sadece 1 anakart ile kullanılabilir, format atılırsa formattan sonra kendi otomatik olarak etkinleşmektedir kaybolma silinme gibi bir olay yok,etkinleştirirken elimden geldiğince yardımcı olurum sorularınız olursa özel mesajdan iletebilirsiniz ücret 20 liradır şuana kadar herhangi bir sorun yaşamadım verdiğim arkadaşlar ile isteyen kendilerine sorabilir referanslarda mevcut sorun olursada yenisi ile değiştiriliyor zaten sıkıntı yaşatmam kimseye

|
    |
    Referanslar: 4

Katılım Zamanı
    19 Ocak 2006

Durum
    Forumda değil

Ben 1 tane rica edeyim.
    |
    |
    30 Ağustos 2010

Durum
    Forumda değil

Bir adet almak istiyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    277 Mesaj
    Referanslar: 25

Katılım Zamanı
    14 Haziran 2011

Durum
    Forumda değil

Arkadaşlar dikkatli olun , bugün beni 5 saat bekletti key falan yok elinde.
    sorunsuz alım yaptıklarım: Heretique (psp 3004) İktyas (samsung 2494hs) theblackfx (Razer Lycosa - Thermaltake Flare pad) hiachi (2 adet Logitech cordless rumlepad 2) arda355 (Razer Abyssus special mirror edition) salenko (masaüstü sistem) musta35 (2x2gb ddr2 kingston hyprex 1066 ram) buddah (Intel Q9300) StubB (Inca IL-1022 22) carter17 (xfx hd6870) hsnksy92 (masaüstü sistem) esram30 (experia p) earthofdevil (ps3 fat set) s7ev7e7n (1.5tb samsung hdd) Smalltime (fifa15pc) AvalancHe_86 (3 adet dsl modem) shineon25 (i7 4770k-corsair ddr3 4x2gb ram) pandoras (Thermaltake TR2-500 psu) şoray uzun yolda (Asus VG248QE) Butterflies (Norton Security 2017)
  • Yüzbaşı
    390 Mesaj

Katılım Zamanı
    28 Eylül 2016

Durum
    Forumda değil

1 Not

aynen key yok dolandırdım zaten tüm sattiğim adamları acelesi oldugunu söylemeyip ağlamanın lüzümü yok açıkçası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erkaninn59 -- 17 Eylül 2019; 15:29:8 >
    |
    |
    Veterozer kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Katılım Zamanı
    14 Haziran 2011

Durum
    Forumda değil

quote:

Orijinalden alıntı: erkaninn59

aynen key yok dolandırdım zaten tüm sattiğim adamları acelesi oldugunu söylemeyip ağlamanın lüzümü yok açıkçası
    ağlamak değil de hakkını aramak diyelim. çocukla muattap olmuşum. bu arada para hala elime geçmedi. 20 lira için savcılığa gidebilirim. bilgine
    sorunsuz alım yaptıklarım: Heretique (psp 3004) İktyas (samsung 2494hs) theblackfx (Razer Lycosa - Thermaltake Flare pad) hiachi (2 adet Logitech cordless rumlepad 2) arda355 (Razer Abyssus special mirror edition) salenko (masaüstü sistem) musta35 (2x2gb ddr2 kingston hyprex 1066 ram) buddah (Intel Q9300) StubB (Inca IL-1022 22) carter17 (xfx hd6870) hsnksy92 (masaüstü sistem) esram30 (experia p) earthofdevil (ps3 fat set) s7ev7e7n (1.5tb samsung hdd) Smalltime (fifa15pc) AvalancHe_86 (3 adet dsl modem) shineon25 (i7 4770k-corsair ddr3 4x2gb ram) pandoras (Thermaltake TR2-500 psu) şoray uzun yolda (Asus VG248QE) Butterflies (Norton Security 2017)
  • Yüzbaşı
    390 Mesaj

Katılım Zamanı
    28 Eylül 2016

Durum
    Forumda değil

1 Not

gitme diyen yok git ? paranı yolladım niye konuşuyosun hala ? key satarken geliyo senin gibi tipler sürekli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Veterozer kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Katılım Zamanı
    14 Haziran 2011

Durum
    Forumda değil

Ürün almayı düşünenler için yazıyorum , lakin mesaj kirliliği yaptı konu sahibi.

DİKKATLİ OLUN , OLMAYAN ŞEYİ SATMAYA ÇALIŞIYOR.

|
    |
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
son dakika
üniversite
google reklamları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,272
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.