Şimdi Ara

Windows 10 Mobile Güncelleme ve Bilgi Paylaşım Ana Konusu (1715. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34.786
Cevap
115
Favori
891.000
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
143 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17131714171517161717
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben de sıfır temizlikte lumia 830 düşünüyorum
  • eyozgurluk kullanıcısına yanıt
    L830 sıfır temizlikte bulmak oldukça güç,nerdeyse 4 sene önceki model!
  • Mağazadan uygulama indirilemiyor. Sizde de öyle mi?
  • strat41 S kullanıcısına yanıt
    Bende de aynı hata hocam. İnternette kod için baktım tarihi düzeltin diyor ama denedim olmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mtnei -- 4 Mart 2018; 9:45:58 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://app.box.com/s/njtah1evty147f6jygdijp06w2p2jxri

Windows 10 Mobile Güncelleme ve Bilgi Paylaşım Ana Konusu

Tarihi 3 Aralık 2017 yapıp dener misiniz?

Rica ederim ne demek. Yalnız güncelledikten sonra otomatik tarih ayarlaması yap ki bazı uygulamalar sorun çıkarmasın. Güncelleme veya yüklemede bu tarihe alır yaparsın düzelesiye kadar. Umarım düzeltirler.
    gerekli desteğin verilmemesi nokia'nın suçu değil, microsoft'un.

çünkü microsoft, nokia'nın mobil telefon bölümünü satın aldı ve nokia da buna karşılık 2017ye kadar mobil telefon pazarından uzak durdu. kısacası sorumluluk microsoft'a ait.

2017 yılından itibaren satılan android kullanan nokialara ait sorumluluk ise, nokia firmasına ait. zaten onlarda tüm telefonlarına android one projesi kapsamında destek olacaklar, bir iki model hariç (nokia 1 mesela bunun dışında). donanım kısmında ise, garanti hizmetlerini karşılıyor.
  • Merhaba. Xap dosyasını nasıl kurabiliriz telefona? Opera mini xap dosyası indiriyorum tıklayınca hata veriyor. Pc üzerinden baktım 20-25 gb lik sdk programları ile kurulum anlatmışlar. Yokmu bu işin kolay bir yolu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    kamera konusunda birşey diyemem maalesef.
  • Arkadaşlar cihaz karşılaştırması ve tavsiyelerini lütfen "cep telefonu tavsiyeleri" bölümünde yapalım.Konudan alakasız mesajlar silinecektir.Keyifli forumlar.
  • mtnei kullanıcısına yanıt
    Hocam allah razı olsun sizden. Güncelerdin ugraşıyorum bi tarihle magaza çalışmaya başladı.
  • Ne demek hocam rica ederim. Güncelleme veya indirme yapacağınız zaman tarihi yine aynı yapın. Güncel tarih ile mağaza çalışmıyor. Aklınızda olsun.
  • Arkadaşlar windows phone 8.1 kullanan kullanıcılar için yaşanan windows phone uygulama mağazası sorunu çözülmüştür. artık uygulamalarınızı sorunsuzca indirip, güncelleyebilirsiniz.

https://mspoweruser.com/microsoft-fixes-windows-phone-store-error/

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar wp deki klavye andoidden çok daha kaliteli olduğu söyleniyor bu ne derece doğru bilen var mı?

Aktif olarak iphone kullanıyorum. 2.telefonum windows phone. Bunlardan önce elime en az 10 farklı android telefon geçti. Bence kullanması en kolay klavye windows tarafında.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • KoşanBalık kullanıcısına yanıt
    Andoride geçmeyi düşünüyordum klavye benim için önemli. Klavyeden dolayı geçmesem mi acaba?

kişiden kişiye değişebilir bu durum ama bence değil.

wp8.1deki klavye gerçekten öyleydi, hızlıydı, kelime tahminleri muhteşemdi.

w10m'de wordflow denen o klavyeyi kullanmadılar. en azından kullandıkları bana göre daha iyi değil.

androidde ise, microsoft'un sahip olduğu swiftkey uygulaması çok çok iyi.

google'ın kendi klavyesi olan gboard klavye de gittikçe daha iyi oluyor.

• Lumiacı bir arkadaş gerçi ben de öyleyim 3 sene lumia kullandım shitkey bile wp deki klavyeden iyi değil demişti. Şimdi andorid kullanmadığım için karşılaştıma yapamıyorum. Shiftkey kalite olarak aratır mı wp deki klavyeyi

klavyesi için windows phone alınmaz bu saatten sonra. onu diyebilirim. bi de swiftkey programın adı.

• 
Sayfa: önceki 17131714171517161717
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.