Şimdi Ara

Windows 10 Mobile Güncelleme ve Bilgi Paylaşım Ana Konusu (1649. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34.786
Cevap
115
Favori
891.000
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
143 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16471648164916501651
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkür etme Fatiha oku ruhlarına, geliştirme yapacaz diye geri bildirim göndereceğiz diye hepsi telef oldu gitti

Telefonun bi avuç kullanıcısı kaldı zaten, bi avuç kullanıcıya hizmet götürecek geliştirici falan da yoktur herhalde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HümanistAdam

Bay H neredesin yav , yüzünü gören cennetlik

Koşturmacadan eskisi kadar yolumuz düşmüyor buralara, konu dışında dolaşıyoruz onda da

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bay H kullanıcısına yanıt
    Burada da güzel palavralar dönüyor kaçırıyorsun bak

Delete user var ortalığın tozunu alıyor yalanları silip süpürüyor

• Kişileştirmede göz atma ekranına bak bakalım var mı orada

• krkmz1666 kullanıcısına yanıt
    Yok üstat

• Bu süper zeka sistemde garanti bankası uygulaması var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Artık yok kaçtı 😀

• Başka bankaya geçin.

• sistemi takip etmek lazım. takip etmiyorsunuz ne uygulama var ne yok onu bilmiyorsunuz ondan sonrada sistemi eleştiriyorsunuz valla.. garanti yok. olmasında zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ddnet

sistemi takip etmek lazım. takip etmiyorsunuz ne uygulama var ne yok onu bilmiyorsunuz ondan sonrada sistemi eleştiriyorsunuz valla.. garanti yok. olmasında zaten.

Bence siz akıllı telefonun ne işe yaradığı bilmiyorsunuz. Garantinin hatta bir çok dünya ve Tr uygulamasının olmadığı 4 yıl boyunca öğrendim, biliyorum. Global olan bazı uygulamaların da ne kadar dandik şekilde servis edildiğini de öğrendim. Akıllı telefonlar, insan hayatının teknolojik ve internetli kısmını kolaylaştırmak için üretilir bence. Geçenlerde ahaber'de gördüm, kanalları gezerken; miki artık cihaz üretmeyecek diye haber yayımladılar. Şaşkınlıkla izliyorum bunların dibe vurmasını. Var olan cihazlarına bile tur bindirecek cihazlar var piyasada aynı fiyatlarda. Koskoca firmanın koskoca sistemini ne hale getirdiler, derim. Kimsenin avukatlığına girmem. Ben son tüketiciyim ve ne kadar az paraya ne kadar çok kar edebilirim onu hesaplarım. Milyon dolarlık firmanın bağışçısı da olamam. At gözlüklerinizi çıkarın holigan olmayın boşu boşuna.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: babasayfa

quote:

Orijinalden alıntı: ddnet

sistemi takip etmek lazım. takip etmiyorsunuz ne uygulama var ne yok onu bilmiyorsunuz ondan sonrada sistemi eleştiriyorsunuz valla.. garanti yok. olmasında zaten.

Bence siz akıllı telefonun ne işe yaradığı bilmiyorsunuz. Garantinin hatta bir çok dünya ve Tr uygulamasının olmadığı 4 yıl boyunca öğrendim, biliyorum. Global olan bazı uygulamaların da ne kadar dandik şekilde servis edildiğini de öğrendim. Akıllı telefonlar, insan hayatının teknolojik ve internetli kısmını kolaylaştırmak için üretilir bence. Geçenlerde ahaber'de gördüm, kanalları gezerken; miki artık cihaz üretmeyecek diye haber yayımladılar. Şaşkınlıkla izliyorum bunların dibe vurmasını. Var olan cihazlarına bile tur bindirecek cihazlar var piyasada aynı fiyatlarda. Koskoca firmanın koskoca sistemini ne hale getirdiler, derim. Kimsenin avukatlığına girmem. Ben son tüketiciyim ve ne kadar az paraya ne kadar çok kar edebilirim onu hesaplarım. Milyon dolarlık firmanın bağışçısı da olamam. At gözlüklerinizi çıkarın holigan olmayın boşu boşuna.

dediklerinize katılıyorum 1 şey hariç. benim adıma karar veremessiniz :) neyi bilip bilmediğimi de. garanti uygulamasını sormuşlar. sonra soran kişi aslında olmadığını bildiğini öğrenmiş. ama yeni. yakın zamanlara kadar vardı. durduk yere kaldırdılar. o garantinin suçu. ama şirket poitikaları konusunda ben zaten yazıyorum.... fakat şirketten bağımsız biçimde farklı olduğu için seviyorum. 640 xl telefonum varken arkadaşımın s6 plus ios telefonunuyla kamera konusunda yarıştırabiliyordum. 640a düşünce o iş yattı tabi mesela... :D birde buradaki durumdan açıkcası rhatsızım.herşeye rağmen kullanmak isteyenler var burada. ama milletin işi-gücü onlarla uğraşmak. hakaret. isyanım buna birader... şikayetiniz varsa birkere yazın, anlayalım, saygı duyalım mutlu olduğunuz sisteme geçin sizde bizde mutlu olalım. ama hakaret nedir? vallahi ben bugun fan isem eğer (ki körlük derecesinde fan değilim şükür) hep bu hakaretçiler grubu yüzünden. net yani bu. acı çekiyorlar ve acılarını telefondan memnun olanlardan çıkarmaya kalkıyorlar.....

bakın büyük ve kalın harflerle yazıyorum:

BEN EKSİKLERİYLE MEMNUNUM TELEFONUMDAN KARDEŞİM. MEMNUN OLMAYANLAR HAKARET EDEMEZLER BEN MEMNUNUM DİYE. UMARIM SİSTEMDEN GÖÇEBİLİRLER DE KULLANICILARI DA KURTULANLARDA RAHATLAR....

• Son güncellemede tlf batarya iyi gitmemeye başladı, tlf bazı bildirimleri değişti,klavye tamamlaması değişti , çok yavaş oldu , bu iyi değil.

Birtane adam koymuşlar , kafası guzel güncelleme yolluyor .

Navigasyonun dun sesi gitti, bakalım daha kotu nasıl yapacaklar telefonu.

• quote:

Orijinalden alıntı: krkmz1666

Burada da güzel palavralar dönüyor kaçırıyorsun bak

Delete user var ortalığın tozunu alıyor yalanları silip süpürüyor

Ağlayasım geliyor şuraya girdikçe ya.
  • 15210'u yükledim dün. Geçmeyi düşünen 640, 640 XL, 550, 650, 950 ve 950 XL kullanıcıları geçebilirler.

Windows 10 Mobile Güncelleme ve Bilgi Paylaşım Ana Konusu  Windows 10 Mobile Güncelleme ve Bilgi Paylaşım Ana Konusu  Windows 10 Mobile Güncelleme ve Bilgi Paylaşım Ana Konusu

• e-Militarist E kullanıcısına yanıt
    930 alıyor zaten. sadece w10 yükseltme ytardımcısını yükleemek gerekiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Windows10

930 alıyor zaten. sadece w10 yükseltme ytardımcısını yükleemek gerekiyor.

930 ve 830'da düzgün çalışmayacaktır. 15063 bile düzgün çalışmıyor 930'da. Çalışsaydı kararlıdan güncelleneceklerdi. 930 ve 830 kullanıcılarına 14393.1066'dan yukarısı tavsiye edilmiyor. Ama yine de 930, 830, 630, 1020 rs2 kasma, takılma, donma sorunlarına, çince karakter sorunlarına rağmen denenebilir, test edilebilir, telemetri ve geri bildirim yapılabilir ister istemez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi e-Militarist -- 6 Mayıs 2017; 22:36:49 >
  • Dostum garanti bankasına girip sonra başlangıç sayfasına taşı dedinmi al sana uygulama ben yapı krediyi öyle kullanıyorum hatta uygulaması olmasına karşın:) misal lets go da yok onuda aynı şekilde tapu sorgulama nöbetçi eczane google maps türk telekom müzik hepsini uygulama yaptım

https://m.turktelekommuzik.com/?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

http://www.istanbulsaglik.gov.tr/Index_Nobetci.asp

https://tr.letgo.com/tr

https://www.google.com/maps/@31.1935849,-95.665,3z?nogmmr=1

Tıklayın anasayfaya ekle diyin atın klasöre missss

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mydonose2 -- 6 Mayıs 2017; 22:53:55 >

• quote:

Orijinalden alıntı: mydonose2

Dostum garanti bankasına girip sonra başlangıç sayfasına taşı dedinmi al sana uygulama ben yapı krediyi öyle kullanıyorum hatta uygulaması olmasına karşın:) misal lets go da yok onuda aynı şekilde tapu sorgulama nöbetçi eczane google maps türk telekom müzik hepsini uygulama yaptım

https://m.turktelekommuzik.com/?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

http://www.istanbulsaglik.gov.tr/Index_Nobetci.asp

https://tr.letgo.com/tr

https://www.google.com/maps/@31.1935849,-95.665,3z?nogmmr=1

Tıklayın anasayfaya ekle diyin atın klasöre missss

Yine edge açılıyor ne farkı var ki?
    Google maps için "Maps App Discovery" adlı uygulamayı öneririm bir zamanlar işimi görüyordu.

Windows 10 Mobile Güncelleme ve Bilgi Paylaşım Ana Konusu

Tabii ki işlevsellik, hız ve arayüz konusunda Android uygulaması ile kıyaslanamaz.

• açmayın-bağıran-karı kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler dostum onu indirdim ben başkalarıda var

• quote:

Orijinalden alıntı: mydonose2

Teşekkürler dostum onu indirdim ben başkalarıda var

Microsoft haritalar ve navigasyona alternatif Yandex Haritalar ve Yandex Navigasyon uygulamaları da oldukça başarılı ve güncel. Navigasyon uygulaması 2 gün önce windows 10 modern ara yüzüyle güncellendi.

Yandex haritalar uygulamasında aynı zamanda navigsayon da var, navigasyon uygulaması ise daha profesyonel bir deneyim sunuyor. 15210 yapısı 950 XL telefonda sorun yok.

Editör Notu: Yandex haritalar uygulamasından çevrim dışı haritaları yüklemeyi unutmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi e-Militarist -- 7 Mayıs 2017; 0:09:43 >

• 
Sayfa: önceki 16471648164916501651
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.