Şimdi Ara

Windows 10 Mobile Güncelleme ve Bilgi Paylaşım Ana Konusu (1642. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
34.786
Cevap
115
Favori
891.009
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
143 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16401641164216431644
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Biraz nostaljik...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Darth Royal

Merhaba arkadaşlar 600 tlye lumia 1520 buldum dock station falanda var yanında sizce alınırmı? Normalde iphone 4s kullanıyorum lumianın performansından sıkıntı yaşamayacağımı biliyorum tek endişem marketteki uygulamaların az olması. Oyun oynayan biri değilim ancak bazı uygulamalar vazgeçilmezim. Sosyal medya kullanmıyorum. Asıl merak ettiğim android apkları windows mobile 10a kuruluyormu. Bununla ilgili videolar var ancak artık olmadığı söylenmiş. Yorumlarınız nedir acaba. Teşekkürler.

Yorum alabilirmiyim lütfen tek bir arkadaş yorumlamış. Teşekkür ederim ancak farklı görüşler varsa ve bildirirseniz sevinirim. Özellikle wmp kullanıcılarından.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Merhaba arkadaşlar 600 tlye lumia 1520 buldum dock station falanda var yanında sizce alınırmı? Normalde iphone 4s kullanıyorum lumianın performansından sıkıntı yaşamayacağımı biliyorum tek endişem marketteki uygulamaların az olması. Oyun oynayan biri değilim ancak bazı uygulamalar vazgeçilmezim. Sosyal medya kullanmıyorum. Asıl merak ettiğim android apkları windows mobile 10a kuruluyormu. Bununla ilgili videolar var ancak artık olmadığı söylenmiş. Yorumlarınız nedir acaba. Teşekkürler.

Yorum alabilirmiyim lütfen tek bir arkadaş yorumlamış. Teşekkür ederim ancak farklı görüşler varsa ve bildirirseniz sevinirim. Özellikle wmp kullanıcılarından.

Alternatif yoksa alınabilir. Ekranı çok güzel bir cihaz. Temiz ve kronik sorunu yoksa alınır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Apk kurulumu ilgili birçok video var nette ama bu durumun artık yapılamadığı söyleniyor son durum nedir apklar artık hiçbir şekilde çalışmıyormu wmp de

• Darth Royal D kullanıcısına yanıt
    Kullandığınız uygulamalar mağazada varsa alın , yoksa almayın.

Apk kurulumu hiçbir şekilde olmuyor ve olmayacak

Dostum 1520 yi düşündüğüne göre küçük ekrandan sıkılmışsın anladığım kadarıyla kullandığın proların aynıları ve benzerleri varsa alınabilir ama fiyat sanki biraz çok geldi bana ben 1000 liraya 950 aldım bence dock stationsuz 500 e alabilirsen al ama pil durumuna bakmak lazım

• quote:

Apk kurulumu ilgili birçok video var nette ama bu durumun artık yapılamadığı söyleniyor son durum nedir apklar artık hiçbir şekilde çalışmıyormu wmp de

APK kurulumu 2 sene önceki olay. Test olarak bi ara getirmişlerdi sonradan kaldırdılar. Ayrıca tavsiye etmem almanı. Desteği kesilmiş cihazlardan 1520.
  • HümanistAdam kullanıcısına yanıt
    Uygulamaların mağazada olması yetmiyor maalesef. Çoğu yetersiz.

• Haklısın , mesela swarm ve Facebook varlar ama çok kötüler

apk olayı artık bitti. deneysel olarak th1'in geliştirildiği zaman android framework sistemin içerisinde geliyordu. ancak daha sonra sistemde tutarsızlıklar ve yavaşlama sorunları ortaya çıktığı için iptal edildi.
    sakın alma. çok pişman olursun. 600 TL az para değil. Orta seviye bir android alsan bile kat kat daha iyi emin ol.
  • 152xx'i kararlıdan 15063.251 niyetine verseler fena olmaz hani.

950 XL için konuşuyorum tabi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi e-Militarist -- 1 Mayıs 2017; 12:48:52 >

• El alemin işletim sistemleri güncellendikçe gelişirken bizimki güncellendikçe geri gidiyor.

• ISMAIL35M kullanıcısına yanıt
    Hocam güncellense ne olacak, 8.1 ile 10586 arasında ciddi fark vardı tamam, 10586 ile 14000 arasında %20fark var ama sürekli gelen güncellemeler arasında telefonu ciddi anlamda kullanmayı daha dakullanışlı hale getiren güncelleme var mı? Yok. Mesela eskiden 8.1 de yukarıda 4 tane kısayol varken 10 da 16 tane kısayol var. Bunun gibi güncellemeler arasında ciddi fark var mı?

Ben ümidimi bu platformdan keseli aylar oldu, param olursa telefon alırım yoksa 930la gittiği yere kadar.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anlaşılan Windows Mobile hala aynı yerde. Baksanıza kalan kullanıcıları sadece menü ekran görüntüsü paylaşıyor artık. Sürekli güncelleme geliyor. Peki ne değişti? Hiç bir şey.

• Aynı yerinde kalsa gene iyi

• kaazto28 K kullanıcısına yanıt
    L930 bozuldu onun yerini başka işletim sistemi ile doldurduk darısı 640xl ye ondan sonra buraları tamamen habire güncelleme numarası paylaşan arkadaşlara bırakacağız inşallah

• ISMAIL35M kullanıcısına yanıt
    L930 neden dolayı bozuldu.
  • 
Sayfa: önceki 16401641164216431644
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.