Şimdi Ara

Windows 10 Mobile Güncelleme ve Bilgi Paylaşım Ana Konusu (1641. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34.787
Cevap
115
Favori
890.932
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
143 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16391640164116421643
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Windows10

quote:

Orijinalden alıntı: e-Militarist

quote:

Orijinalden alıntı: krkmz1666

quote:

Orijinalden alıntı: e-Militarist

Bir gün herkes 15063.251'i yükleyecek.

Microsoft o kadar büyük bir firmaymış ki 630'undan 930'una, 830'undan 925'ine 15063.251'in kurulmasına olanak ve imkan sağlıyor hâlâ. Daha geçen hafta windows mob

251 den sonra gelenleri yüklesinler ben dondum 1066 ya

Kasmalar çabuk pil bitmesi kasılmalar hala klavyede yazarken takılmalar var ..830 için konuşuyorum

Kasmalar, çabuk pil bitmesi, kasılmalar, hala klavyede yazarken takılmalar olduğu için telefonunuz 15063 listesinde yok. Kardeşim siz laftan sözden neden anlamamakta ısrar ediyorsunuz? Microsoftun yazılım mühendislerinden daha mı iyi biliyorsunuz? Kullandığınız bir telefon. Adamlar sabahtan akşama yazı yazıyor, kod yazıyor. Cihazınız kaldırmıyor diye bas bas bağırıyorlar işte. Zorunlu Kamu spotu mu yayınlatsınlar gece 12'den sonraki tekrar yayınların reklam aralarında. 1066 kullanın bir daha da güncelleme yok size. İtiraz istemiyorum. Bitti tamam. Konu kapandı.

Madem öyle o kadar iyi kot yazmayı biliyorlar Neden hala yüzde 0.0 pazar payına sahip bir işletim sistemine geliştiriyorlar niye hala Androidi iosu geçemiyorlar?

Sen neden % 0.0 pazar payına sahip windows mobile'ı 930'a yüklüyorsun, diğer telefonlara yükletiyorsun harıl harıl? İos androidi geçiyor mu? Biri %80 pazar payına sahip biri %17. Ayıp değil mi? Windows mobili geliştirseler ne olur geliştirmeseler ne olur. Evrensel windows sistemini sonsuza kadar geliştirecek adamlar. Bazen mobile açarlar bazen kaparlar. Anlaşılan ilerisi için nadasa alacaklar mobili. Benim için farketmiyor. Ben canının istediği telefonu istediği fiyata istediği zaman alabilecek bir insanım, Allah'a hamdüsenalar olsun. 950 XL ile devam etme kararı aldım en az bir 3 sene daha. Sonrasını sonra düşünürüz. Millet 4 yıldır 630 kullanıyor ve hâlâ 15207 yükledim diye sevinirken ben hayli hayli takılırım. Daha 1.5 sene oldu alalı. Ben rahatım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Windows10

Ölmüş demek ki ile,

1. pazar Payı

2. uygulama sayısı

3. uygulama çeşitliliği

4. uygulamaların güncellenmesi

5. uygulamaların Android veya iOS versiyonlarıyla birebir aynı özelliklere sahip olması kastediliyor.

6. Tüm bunlara ek olarak mevcut kullanıcılara verilen işletim sistemi güncellemeleri kastediliyor.

1. Pazar payı düşüklüğü benim memnuniyetimi neden engellesin ? Belediye dağıtmışmgibi herkeste aynı sistem ve telefonlar... Bu karakter meselesidir bazıları farklı olmayı sever.

2. Uygulama sayısı az elbette. Bu msnin hatası ve bizzat bunu kaç kere yazmışımdır. Burada bir sıkıntımız yok. Snap gibi youtube gibi uygulamalarım olmayışı mağazaya yapmamaları değil, uygulama sahiplerinin hazır yapanların kapısına mahkeme tebligatı gondermesinden kaynaklanıyor...snapin hikayesini bilmeyen yok brada ama görmezden gelen çok. Youtube ise orjinal uygulamadan daha iyi 3.partileri var. Mesela yanılmıyorsam ilk yorum beğenme bizde vardı, client for youtube ve tubecast'ta... Böyle şeylerde var yani...

3.uygulama çeşitliliği bence yeteri kadar var. Yerel uyglamalar eksik sadece. İsteyen istediğini buluyor şahsen.

4. Benim kullandıklaım çalışıyor ve günceller ama temel sosyal medyada bazı şeyler eksik bak o da doğru. fakat bu geliştiricinin suçu, msnin suçu yok bence.. Koskoca global firmalar bi yemeksepeti kadar olamıyorlar...

5. Valla o zaman ios yada android kullan. Burasının kuralı böyle seversin kullanırsın, sevmessin gidersin. Kullanıcıların bilgi alışverişini sürekli sabote etmek niye ? Bi şikayetin varsa bi kere söyle efendi gibi anlayalım, saygı duyalım... Ama hergun düzenli olarak soylenince biz de mi memnun olmayacağız sanıyorsunuz? Yada sorunumuz çözülecek ? Biz bu haliyle memnunuz arkadaş...

6. Releaseye geçtim. Telefon rs2 şuanda.. Rs1e göre bir tık iyi akıcılıkta. Kamerada hdr mode sorununu lumia camera yükledim kurtuldum. Face atınca uygulama gerisini siliyorum ilk defa yuklemişim gibi oluyor kullanıyorum. Varsın faceden de hikaye atmayayım oradaki tek derdim canlı yayın.... Malum telefon 640... Normal 640...

Beğenenler bırakın bilgi alışverişini rahat yapsın, beğenmeyenler ise bırakıp gitsinler abi. Gene yazın yazmayın demiyorum zaten size karışmak hakkım, haddim değil ama olay hakarete varıyor o zaman da olmuyor...

• Diğer sistemlerin forumunda burdaki şeyler olmuyor aslında, insanlar wm ı bıraktığı halde bu bölümde takılıyorlar.Enteresan bu aşk değilde nedir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HümanistAdam

Diğer sistemlerin forumunda burdaki şeyler olmuyor aslında, insanlar wm ı bıraktığı halde bu bölümde takılıyorlar.Enteresan bu aşk değilde nedir?

En büyük aşklar nefretle başlar

Şakası bir yana aynen katılıyorum diğer forumlarda yada bu forumun başka yerinde olmayanlar burada oluyor.. İlginç yani...

• Zamanı gelince oda dinlediği türküyü değiştirecek

• krkmz1666 kullanıcısına yanıt
    Valla 3 senedir aynı turkuden memnuum ağa şahsen.. Memnun olmadıkları halde burada laf yetiştirmeye çalışanlar düşünsün

• quote:

Orijinalden alıntı: ddnet

Valla 3 senedir aynı turkuden memnuum ağa şahsen.. Memnun olmadıkları halde burada laf yetiştirmeye çalışanlar düşünsün

Sana ben bişi demiyorum adam cevap bile veremiyor baksana dediğime

• krkmz1666 kullanıcısına yanıt
    Onun dinlediği türküyü de değiştireceğini sanmıyorum, ama bana bişiy demediysen sorun yok.

• senin gibi müşterim olsun başka birşey istemem.

şöyle aza tamah eden insanlara kalsak hiçbir şey gelişmezdi. herşey aynı kalırdı.

açın bakın nokia ex ceo su stephen elop, ms'in atadığı ceo ne demiş?

"çift çekirdekli işlemciler yeterli, dört çekirdekli işlemciler cebinizi ısıtmak için var."

ee full hd ekran mı, kocaman televizyon mu bu diyenler vardı. Aynı şeyi, 2k için de söylediler.

bunlara kalsa biz hala 360p çözünürlüğünde video izler dururduk. iss'ler de çok mutlu olurlardı herhalde.
  • niye bıraksın ki? belki bu konu başlığında durmadan e-militarist gibi arkadaşlar sistemi pohpohluyorlar, adamı gerçekler hakkında uyarmak istemişlerdir. ben yandım o yanmasın diye bir anlayışla hareket edeni takdir etmek, alkışlamak lazım; eleştirmek değil.
  •  Windows 10 Mobile Güncelleme ve Bilgi Paylaşım Ana Konusu

• E iyi öyleyse. Kur bi şirket müşterin olalım.

Ben hatasız demiyorum. Söyleyecek olsam sizden daha çok açık bulurum , benim derdim saygısızlıkta...

Yada ne bileyim içine 4k teknolojisi koyup hafıza kartı bile takılamayan telefonlar, sürekli rom-root ile uğraştıran sistemler ilginizi çekiyordur ne diyim..??

Tercih meselesi aslında herşey. Benim tercihim bu. Sizin tercihiniz başka ise saygı duyarım ama benim tercihim yuzunden ne kimseden özür dilerim nede kimsenin hakaret etmeye hakkı var...

• Merhaba arkadaşlar 600 tlye lumia 1520 buldum dock station falanda var yanında sizce alınırmı? Normalde iphone 4s kullanıyorum lumianın performansından sıkıntı yaşamayacağımı biliyorum tek endişem marketteki uygulamaların az olması. Oyun oynayan biri değilim ancak bazı uygulamalar vazgeçilmezim. Sosyal medya kullanmıyorum. Asıl merak ettiğim android apkları windows mobile 10a kuruluyormu. Bununla ilgili videolar var ancak artık olmadığı söylenmiş. Yorumlarınız nedir acaba. Teşekkürler.

• Adam kendi kullandığı telefonu tanıtıyor ve bir hatası varsa pratik çözümler buluyor, uygulama xapları vb. paylaşıyor vs.. karşılığında gördüğü ise hakaret. Merak etme o da biliyordur sistemin ne olduğunu ama bu forumun bu köşesinde bir yandan sovup bir yandan yardım isteyen sevgili (!) arkadaşlarıın karşısında o ne yapsın, ben ne yapayım ? Sen olsan ne yapardın yada...

Ayrıca ne ulvi hşzmetmiş Allah razı olsun onlardan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-675C938D1 -- 30 Nisan 2017; 15:47:34 >
  • Darth Royal D kullanıcısına yanıt
    Tavsiye etmem. Alınacaksa rs2 guncellemesini resmi olarak alan telefonlardan alın. Android uygulamaları da kurulmuyor.

• e-Militarist E kullanıcısına yanıt
    çünkü windows 10 mobile'ın tüm sürümleri eksik. bunu ben değil microsoft diyor. her sürümde eksik olan şeyler, gerek işlevsellik ve gerekse özellik olarak gideriliyor. Ancak verilip tutulmayan sözler var, bunlar genel de bir sonraki sürümde giderilmeye çalışıyor. senin anlayacağın performans olarak en iyisini almaya çalışıyorum. evrensel windows uygulaması vs geliştirmeye devam etsinler, alttan alta. Ancak bu aradaki boşluk kapanacak gibi değil.

Microsoft’s 10Q SEC filing confirms investment in Windows Phone has ended

Microsoft'un en son yatırımcı SEC bülteninde windows phone yatırım yapılan alanlar kısmında gözükmüyor.

Windows 10 Mobile Güncelleme ve Bilgi Paylaşım Ana Konusu

https://mspoweruser.com/microsofts-10q-sec-filing-confirms-investment-windows-phone-ended/

• Elbet biyerden sonra değişecek bu devran hep böyle gitmez ki

• Durum malesef öyle, micrısoft lumia ile birlikte wp10 olayını bitirdi. Artık ne çıkaracak bilmiyorum ama gayriresmi olarak wp olayı bitmiştir. Bu saatten sonra en uzun desteği bir whatsapp verir diye düşünüyorum. Ondan sonra ise ver elini android.

• quote:

Orijinalden alıntı: enes56emre

Siz ne saçmalıyosunuz ya ?
    biz burada sistemin eksiklerini söyledik diye bak sadece eksiklerini söyledik diye ban atıldığı oldu ve ya kötü tepkiler verildiği oldu. o kadar koyuyor ki acıyor tabi.
    şu iğrenç temayı atıyorsunuz ya bide gururlanarak, sadece komik.
    neymiş, sistem ona istediği herşeyi vermişmiş.
    ver yeni çıkan androidlerden eline, lumiayı atmazsa bişe bilmiyorum

Android'in teması igrenç.
  • Uslup önemli uslup. İnsanlar ne yaptıklarımı bildiklerinden hesaplarını silip yeni hesaplarla burada goygoy yapıyorlar efendim.

Adam gibi eleştirisini soylyebilene ben hiçbişey demem, diyemem...Ama oyun oynayamayıp, ben oynayabilince ve bu konuda yardımcı olmaya çalışınca beni yalancılıkla suçlayanlar oldu burada. Sonrada hesaplarını sildiler başka hesaplarla buraya geldiler..

Şahsen a5 kullandım kısa bir sure. Sadece makyajı hoşuma gitti, telefon akıcıydı ve hızlıydı da. Ama alışamadım. O sıralar kullandığım 640xl geri dondum. Ne bileyim sevemedim işte. Seven güle güle kullansın hayırlı olsun ama bana karışmasın, tercihime saygı duysun başka bi isteiğim yok şahsen

• 
Sayfa: önceki 16391640164116421643
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.