Şimdi Ara

Windows 10 Mobile Güncelleme ve Bilgi Paylaşım Ana Konusu (1478. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
34.786
Cevap
115
Favori
891.000
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
143 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14761477147814791480
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu hafta herhangi bir yok; gelecek haftanın başında 14912 numaralı yapının verilebileceği söyleniyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dead trigger 2 platformdan çekiliyormuş...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bookviser reader i indirdim pdf dosyasınıda indirdim ancak pdf yi tıkladığımda edge de açıyor
    Bunu nasıl istediğim programda gösterebilirim?
    Dosya yöneticisi de tıklıyorum edge de açıyor

Programda kitap ekle dediğimde ise indirdiğim klasörde görmüyor boş gözüküyor

@j&j

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ghaneli -- 27 Ağustos 2016; 1:22:10 >
  • Adamlar bu WhatsApp betaya yemeyip içmeyip güncelleme çıkarıyorlar ama değişen hiçbir şey yok..arayuz desen hala 8.1 den kalma..hele viber gibi bildirim üzerinden yanıtlama gibi özelliklerin gelmesi kim bilir ne zamanı bulur...

• quote:

Orijinalden alıntı: xiseyn

Adamlar bu WhatsApp betaya yemeyip içmeyip güncelleme çıkarıyorlar ama değişen hiçbir şey yok..arayuz desen hala 8.1 den kalma..hele viber gibi bildirim üzerinden yanıtlama gibi özelliklerin gelmesi kim bilir ne zamanı bulur...

Uygulamanın temeli zaten 8.0dan kalma
    8.1 için şuan ki whatsapp'ı, W10 içinde ayrı bi uygulama geliştirmenin zamanı geldi geçiyor bile bu saatten sonra yapacaklarını sanmıyorum zaten var olan iş görüyor yenisine ne gerek var kafasında adamlar.

• açmayın-bağıran-karı kullanıcısına yanıt
    Tasarımı kesinlikle değişmeli,çünkü çağ dışı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 920 cihazımda insider da olmadığım halde(10586.494 de format atıp bırakmıştım) birde üstüne güncellemeleri kesmedilermiydi bu adamlar ama sabah; "windows 10 mobile 1.0.10586.545 sürümü yüklenmeye hazır.cihazınız için kararlılık sürümleri arttırılmıştır" cart curt gibi bir update geldi ve yükseltme yapıyorum şimdi.bu adamlar neyin peşindeler.cihaza gelen güncelleme technical preview değil doğrudan orjinal güncelleme olarak geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yoldagezen -- 27 Ağustos 2016; 11:15:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yoldagezen

920 cihazımda insider da olmadığım halde(10586.494 de format atıp bırakmıştım) birde üstüne güncellemeleri kesmedilermiydi bu adamlar ama sabah; "windows 10 mobile 1.0.10586.545 sürümü yüklenmeye hazır.cihazınız için kararlılık sürümleri arttırılmıştır" cart curt gibi bir update geldi ve yükseltme yapıyorum şimdi.bu adamlar neyin peşindeler.cihaza gelen güncelleme technical preview değil doğrudan orjinal güncelleme olarak geldi.

10586 sürümünde olduğunuz için güncellemeyi bulması doğal, ancak 8.1 dönerseniz Windows 10 a geçmeniz mümkün değil.

Resmi yollardan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bay H -- 27 Ağustos 2016; 12:12:57 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • açmayın-bağıran-karı kullanıcısına yanıt
    Nankörlük etmeyen arkadaşlar en azından güncelliyorlar, bakın swarm'a.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bay H

quote:

Orijinalden alıntı: yoldagezen

920 cihazımda insider da olmadığım halde(10586.494 de format atıp bırakmıştım) birde üstüne güncellemeleri kesmedilermiydi bu adamlar ama sabah; "windows 10 mobile 1.0.10586.545 sürümü yüklenmeye hazır.cihazınız için kararlılık sürümleri arttırılmıştır" cart curt gibi bir update geldi ve yükseltme yapıyorum şimdi.bu adamlar neyin peşindeler.cihaza gelen güncelleme technical preview değil doğrudan orjinal güncelleme olarak geldi.

10586 sürümünde olduğunuz için güncellemeyi bulması doğal, ancak 8.1 dönerseniz Windows 10 a geçmeniz mümkün değil.

Resmi yollardan.

3 haftadır güncel alamayan cihaz,bir anda nasıl oldu da aldı, kaldıki teknik onizleme surumude değil,insider ı eski cihazlara kapatan mikisoft güncel almayıda durdurmamışmıydı? ben 494 de kaldıydım mesela ne yaptıysam ettiysem de yükselmemişti malum! ama bugün cihazıma gelen güncel insider olmayan resmi surum günceliydi,teknik onizleme yada insider alakalı hiç bir ibare yoktu!ha 8.1 den yükselir mi yükselmezmi bilmiyorum,varsa eskide kalan kişiler direkt güncele baksın en son çare yükseltmek danışmanıyla kontrol etsinler,bu microsoftun sağı solu belli olmaz!

• yoldagezen kullanıcısına yanıt
    3 gün sonrada 14393.67 gelmesin

• krkmz1666 kullanıcısına yanıt
    oturur ağlarım ozaman
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jeolog.

İnstagram da öyle, uygulamayı yaptı bıraktı. Gerçi çoğu uygulama öyle hepsi yapıp bırakıp gitti.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: orktas

quote:

Orijinalden alıntı: Jeolog.

İnstagram da öyle, uygulamayı yaptı bıraktı. Gerçi çoğu uygulama öyle hepsi yapıp bırakıp gitti.

8.0 zamanlarındada aynısı olmuştu, yine aynısı oluyor. Her seferinde diyorum bitti W10 macerasıda. Balonu şişirdiler şişirdiler patladı yıl sonuna kadar %0.7den 0.4e düşecek global pazar ve Wp7.5 günleri geri gelecek. Daha sonra Windows Phone 11 yaparlar artık W10 mağazası kapatılır, 10ile çıkan telefonlar 11e güncellenmez vs. vs. Wp7den 8.1e kadar olanları incelerseniz birebir aynısını görürsünüz. W10 şuan cyan'ın ilk çıktığı zamanları yaşıyor denim'e kadar pazar payının ne kadar düştüğünü hatırlayın aynısı rs1 - rs2 arasında yaşanacak.

• Jeolog. kullanıcısına yanıt
    Hocam hakikaten ne olacak bu swarm un hali ? Cami avlusuna çocuk bırakır gibi uygulamayı yarım yamalak yapıp kaçtılar rezil durumda şu anda.

• Uçan Fin kullanıcısına yanıt
    Mail atmıştım ben daha önce, çalışıyoruz ancak süre veremiyoruz falan demişlerdi hocam. Bir şey yok anlayacağın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ghaneli

bookviser reader i indirdim pdf dosyasınıda indirdim ancak pdf yi tıkladığımda edge de açıyor
    Bunu nasıl istediğim programda gösterebilirim?
    Dosya yöneticisi de tıklıyorum edge de açıyor

Programda kitap ekle dediğimde ise indirdiğim klasörde görmüyor boş gözüküyor

@j&j

Pdf açmak istiyorsan onu kitap okuma programları açmaz hocam,açan varsa da ben bilmiyorum, o yüzden edgede açıyor. Bookviser yanlış hatırlamıyorsam epub formatındaydı

• ISMAIL35M kullanıcısına yanıt
    8.1 dönüp tekrar 10 yükleyip denediniz mi ? 8.1 navigasyon ve telefonun rahat çalışması için gayet iyi. Fakat windows 10 daki kısa yollar. Milliyet gazetesi okurken bile kaydırma çalışmaması gibi sebepler 10'u aratıyor. Gerçi kaydırarak sonraki önceki sayfa güncellemesi de kullanışlılığı bozmuştu 10' da. Microsoft program desteği alamayınca paso kendi kendini güncelleyip dursun bakalım...

• Arkadaşlar iyi akşamlar,göz atma ekranını aralıklı seçip istediğimiz saat aralığında gizleyebiliyorduk,ancak bu durum şu anki rs1 kararlı sürümde yapılamıyor veya ben yapamıyorum,bir fikri veya bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim.

• .67 sürümündeyim L930 ile Whatsapp bildirimleri gelmiyor ne yazık ki ☹☹
    Whatsapp açınca ancak görüyorum mesajları.
    Arka plan ve pil ayarları açık olduğu halde durum böyle.
    Ne yapmak lazım?

• 
Sayfa: önceki 14761477147814791480
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.