Şimdi Ara

Windows 10 Mobile Güncelleme ve Bilgi Paylaşım Ana Konusu (1479. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34.787
Cevap
115
Favori
890.971
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
143 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14771478147914801481
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Pdf reader var o işine yarayabilir belki.

https://www.microsoft.com/en-us/store/p/reader/9wzdncrfhwg5
  • AndOne kullanıcısına yanıt
    Yapılmıyor şarjda bile kapatılmıyor .bende eskisini arar olduk

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alperd82

.67 sürümündeyim L930 ile Whatsapp bildirimleri gelmiyor ne yazık ki ☹☹
    Whatsapp açınca ancak görüyorum mesajları.
    Arka plan ve pil ayarları açık olduğu halde durum böyle.
    Ne yapmak lazım?

Aynı sorun bende de vardı navigasyon da sesli yönlendirme yapmayınca 8.1 e döndüm. L930 kullanıyorum. Bir yeri yaparken bir yeri bozuyorlar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • MaiNStreaM kullanıcısına yanıt
    8.1 de kaldım tekrar dönmedim 10 görsel olarak daha iyi ama sanki 8.1 daha sağlam bundan sonra yapacağım tek şey fikrimi sorana windows tan uzak durmasını söylemek

• quote:

Orijinalden alıntı: ISMAIL35M

8.1 de kaldım tekrar dönmedim 10 görsel olarak daha iyi ama sanki 8.1 daha sağlam bundan sonra yapacağım tek şey fikrimi sorana windows tan uzak durmasını söylemek

Bende geçenlerde 8.1e döndüm ne yaparsan yap sorunsuz çalışıyor mübarek. W10da sürekli uygulamalar çökecek, atacak, hata verecek korkusuyla telefonu kullanıyorum 8.1deki rahatlık yok.
    8.1de veriyi korkusuzca açık bırakabilirken 10da telefonu 1dk sonra tekrar elime alacak bile olsam bi kenara bırakırken kapatıyorum şarjı emiyor çünkü.
    Eksikliğini hissettiğim tek şey instagram. 8.1 uygulaması cidden rezalet yani nasıl kullanmışız 2 sene şaşırıyorum.
  • krkmz1666 kullanıcısına yanıt
    Benim 8.1 den beri şarjda kapanmıyor

• AndOne kullanıcısına yanıt
    Normalde eski göz atma ekranında seçenekler vardı gizlenmesi lazım eski sayfalarda resmini eklemiştiim

• rs1 e .103 güncellemesi gelmiş :D Kimsede konuşmamış hayret :)
  • aRiSe* kullanıcısına yanıt
    İnsder den gelmiştir normal gelen giden yok

• lumia 1520 ye insider rs1 14393.103 ü yükledim

son yapılarda yeni özellik yok , hata düzeltmeleri oldu diye yazılıyordu ...

ancak 14393.103 yapısında benim gördüğüm değişiklik , şebeke modu ayarlarında

sadece 3g var

sadece 3g- 4g seçeneği yok kaldırılmış .. bu benim için biraz kötü oldu ...

bakalım pil performansı nasıl olacak ....

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çektiğiniz fotoğrafa zoom yapınca bile kasan bir işletim sistemi w10

• quote:

Orijinalden alıntı: ISMAIL35M

quote:

Orijinalden alıntı: alperd82

.67 sürümündeyim L930 ile Whatsapp bildirimleri gelmiyor ne yazık ki ☹☹
    Whatsapp açınca ancak görüyorum mesajları.
    Arka plan ve pil ayarları açık olduğu halde durum böyle.
    Ne yapmak lazım?

Aynı sorun bende de vardı navigasyon da sesli yönlendirme yapmayınca 8.1 e döndüm. L930 kullanıyorum. Bir yeri yaparken bir yeri bozuyorlar

Ayarları aç kapa falan kurcaladım kendi kendine düzeldi bakalım Whatsapp bildirimler.

Navigasyona takılma Yandex Navigasyon yükle geç...

• 26 gündür Instagram uygulaması hikayeler özelliğiyle güncellenemedi, uygulama geldiğiyle kaldı.
  • 14912 ya da 14915 yarın gece ya da salı akşamı gelmeli ki 14905'den kurtulunmalı artık. Kullandığım en belki de tek sorunlu yapı oldu 14905.

• Microsoft şirketinin saçma politikalarını hala eleştiriyorum ama şuna değinmeden edemeyeceğim. Son 1 haftadır telefon arka planını açık yaptım , 1 yıldır siyah kullanıyordum , telefon bir değişti , gözüme daha hoş gelmeye başladı. Ayrıca ekran koruyucuyu da çıkardım attım ,telefon yeni gibi oldu. Yazık ediyor Microsoft yanlış politikaları ile bu telefonlara ...

• beyler hack ile cihaza 14393.67 kurdum fakat 8.1 e dönüp temiz bi kurulum yapmak istiyorum ancak windows recover cihazı buluyor sürümü bulamıyor hacki geri alıp cihazı kendi benliğine getirdim ancak pc hala göremiyor bi çözümünü bilen
  • quote:

Orijinalden alıntı: PapyonluLejyon

beyler hack ile cihaza 14393.67 kurdum fakat 8.1 e dönüp temiz bi kurulum yapmak istiyorum ancak windows recover cihazı buluyor sürümü bulamıyor hacki geri alıp cihazı kendi benliğine getirdim ancak pc hala göremiyor bi çözümünü bilen

Bazı cihazların romları kaldırılıyormuş sunuculardan hocam xda'da görmüştüm 920 mi telefon?
  • quote:

beyler hack ile cihaza 14393.67 kurdum fakat 8.1 e dönüp temiz bi kurulum yapmak istiyorum ancak windows recover cihazı buluyor sürümü bulamıyor hacki geri alıp cihazı kendi benliğine getirdim ancak pc hala göremiyor bi çözümünü bilen

Buradan bak bir de.

http://repairavoidance.blob.core.windows.net/packages/LumiaPhoneTestApplicationInstaller.exe

Windows 10 Mobile Güncelleme ve Bilgi Paylaşım Ana Konusu

• quote:

Orijinalden alıntı: açmayın-bağıran-karı

quote:

Bazı cihazların romları kaldırılıyormuş sunuculardan hocam xda'da görmüştüm 920 mi telefon?

525 romu indirdim ancak işin gıcık tarafı cihazı flashlıyacak programların hiç birinin win 10 desteği yok win 10 a geçtiğime bin pişman oldum msnin en iyi becerdiği sistem win7 oldu kaldı gitti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PapyonluLejyon -- 29 Ağustos 2016; 1:06:38 >
  • açmayın-bağıran-karı kullanıcısına yanıt
    Güzel analiz. Bi daha mı asla. Hem 920 hem 930 şans verdim. Bi daha mı asla.

• 
Sayfa: önceki 14771478147914801481
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.